• BIST 113.757
  • Altın 163,101
  • Dolar 3,7980
  • Euro 4,6452
  • İstanbul : 9 °C

İngilizce Konuşarak İngilizce Öğrenme

İngilizce Konuşarak İngilizce Öğrenme
Günümüzde yabancı dilin önemi çok büyüktür. İngilizce bilmek ve konuşmak özellikle iş hayatında kapıları daha kolay açmaktadır.

 Günümüzde yabancı dilin önemi çok büyüktür. İngilizce bilmek ve konuşmak özellikle iş hayatında kapıları daha kolay açmaktadır. Kurslar veya okullarda İngilizce öğrenilebilmekte yapılan pratikler ile daha da geliştirilebilmektedir. İngilizce Diyalog ile ilerlemenin kişiye de büyük faydası olmaktadır. Bu yönde birçok özel kurslar olduğu gibi devletin ve belediyelerin de açtığı ücretsiz kurslar da bulunmaktadır. Yabancı dil öğrenmek çok kolay olmayabilir; ancak imkansız da değildir. Bunu bilerek yola çıkmalı ve hedeften şaşılmamalıdır. Kişi kendine inanmadığı sürece bir şey başarması olanaksızdır.

İngilizce öğrenebilmek için öncelikle istekli olmak birinci kuraldır. İstek ile çalışmanın da birleştirilmesi gerekmektedir. İngilizce öğrenme için hizmet veren firmamızda ana dili İngilizce olan eğitmenler ile çalışılmakta ve ders saatlerini öğrencilerimiz kendi müsaitliklerine göre belirlemektedir. İngilizce öğrenebilmenin temeli pratikten geçmektedir. Pratik yapılmadığı sürece her lisan unutulmaya mahkumdur. Bu neden ile öncelikle pratiğe önem vermekte ve öğrencilerimize evde, ofiste veya telefon ile yabancı öğretmenler eşliğinde İngilizceyi konuşarak öğretmekte ve sahip olduğunuz dereceyi daha da geliştirmekteyiz. Amerika veya İngiltere’ye gitmeden kendi ülkenizde anadili İngilizce olan insanlar ile konuşulabilmektedir. Her şeyin teknoloji ile bağlantılı olduğu zamanımızda öğrencilerimizde kendileri ile ilgili gelişmeleri sitemizde bulunan öğrenci panelinden takip edebilmektedirler. Yapılan konuşmalar ses kayıtları ile tekrar ve tekrar dinlenerek hata bulunmakta ve düzeltilebilmektedir. İngilizce öğrenmek sıkı bir çalışma istemekte; ancak çok yorularak da öğrenilememektedir. Konuşma paketlerimizin bulunduğu 10, 20 veya 30 dakikalık konuşmalar seçilebilmekte ve günde seçtiğiniz zaman kadar pratik yapılabilmektedir.

http://www.konusarakogren.com sitemizden her türlü bilgiye ulaşabilmekte ve bizimle iletişime geçebilmektesiniz. İlk buluşmada yapılacak bir mülakat ile seviyeniz belirlenmekte ve öğrenci ona göre sınıfa alınmaktadır. Böylelikle kendinizden daha ileride veya daha geride bir sınıfta olmayarak seviyenizin aynı olduğu kişiler ile eğitim verilmektedir.

Konuşarak Öğrenme Bloğu: www.konusarakogren.com/blog
Konuşarak İngilizce Öğrenilir mi?

Diğer Haberler