• BIST 102.790
 • Altın 197,885
 • Dolar 4,7166
 • Euro 5,4954
 • İstanbul : 25 °C

İSTESOB, UKOME’nin Fiyatlarını Tanımadı

İSTESOB, UKOME’nin Fiyatlarını Tanımadı
Okul servis araçlarında yapılan zam tartışması sürüyor. UKOME zam oranlarını yüzde 5 şeklinde açıklarken, konu ile bir açıklamada İSTESOB’tan geldi.

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği İSTESOB, İstanbul’daki okul servis araçlarının yeni ücret tarifelerini açıkladı. Buna göre okul servis araç ücretlerine geçen yıla göre yüzde 10 artış gerçekleşti.

Girdi maliyetlerini dikkate aldık

Yapılan artışın İSTESOB tarafından tarife komisyonunun girdi maliyetlerindeki artışları dikkate alarak yaptığını ifade eden İSTEOB Başkanı Faik Yılmaz, yasa gereği tarifeleri birlik olarak belirlediklerini ve artışları mümkün olduğu kadar düşük tutmaya çalıştıklarını aktardı. Bazı illerde artışın yüzde 16 seviyelerine çıktığını bunun da doğru bir yansıma olduğunu ifade eden Yılmaz, birlik olarak İstanbul’da kılı kırk yararak artış oranı belirlediklerini söyledi.

Geçen yıla oranla kalemler arttı

İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz ve İSAROD Başkanı Hamza Öztürk, birlikte sundukları basın toplantısında girdi maliyetlerindeki bir yıllık artışları baz aldıklarını belirterek, geçen yıla oranla artış gösteren kalemlerden bazılarını şu şekilde sıraladılar. Geçen yıl mazotun litresi 3.870 lira iken, bu yıl 4.600 lira artışla yüzde 14, trafik sigortası geçen yıl 1.000 lira iken bu yıl 2.700 lira ile yüzde 124, personel giderleri yine geçen yıl 886.5 lira iken, bu yıl 1.021 lira ile yüzde 15.4 artış gösterdiğine vurgu yaptılar. Ayrıca, araç bandrol ücretleri geçen yıl 1.400 lirayken bu yıl yüzde 15’lik bir artış ile 1.600 lira, araç lastikleri geçen yıl 320 lirayken yüzde 12.5’lik bir artış ile 360 liraya ulaştığını belirttiler.

En kısa mesafe 140 liradan 154’e çıktı

İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz, ‘bu artışlar değerlendirilerek okul servis ücretlerine geçen yıla göre yüzde 10’luk bir artış mecburiyeti doğdu’ dedi. Yılmaz açıklamasında ayrıca, ‘1 kilometreye kadar olan en yakın ücretin geçen yıl 140 lira olduğunu bu yıl ise 154 lira alınacağını bildirdi. 25 kilometreye kadar olan en uzak mesafe ise geçen yıl 335 lira iken bu yıl 368.50 TL oldu’ dedi.


İSTESOB'UN AÇIKLADIĞI FİYAT LİSTESİ


UKOME'NİN AÇIKLADIĞI FİYAT LİSTESİ
 


www.tasimacilar.com 12.09.2013/18:29

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Murat Erdoğan
2013-09-18 11:40:29

İsmail bey teşekkür ederim yorumunuza, Ancak biz görevimiz neyse onu yapıyoruz gönüllü ve bedelsiz olarak hepimiz aynı teknedeyiz birilerinin kalkıp maaşları uğruna koltuk sevdaları uğruna sizlere şirin görünüp belediye ye ukome ye el etek öpmelerine araç satıcılarıyla sponsorluk anlaşması yapıp televizyonlarda boy gösterip bu sene araçlar kameralı süper lüks olacak demelerine anlam veremiyoruz bu ne para sevdasıdır anlayamıyoruz .

Servisçi esnafı macunlu arabasını boyatamazken evine ekmek götüremezken süper lüks kameralı araçlardan bahsedenler bizden değildir diye düşünüyorum.Bundan sonraki eylemler artık başka kurumlar önünde olacak böyle giderse İsmail bey o zaman geldiğinde bakalım ne yapacaklar...

 

selamlar.

İsmail Baydı
2013-09-17 20:45:15

MURAT BEY SİZE VE EMEGİ GEÇEN İSDER- ULAŞ İŞ SENE TEŞEKKÜR EDİYORUM GERÇEKTEN SİZLER OLMASAYDINIZ İSAROD İNSANLARI SPONSORLARININ DESTEGİ İLE UYUTMAYA DEVAM EDECEKTİ MESLEKTAŞLARIMIZI SİZLER UYANDIRDINIZ İSAROD BİZLERİN BASKISINA SAYFASINI BİLE ÜYELERİ UYANIR DİYE KAPATTI.

ŞİMDİ SİTESİNİ BİLE KULLANDIRMIYORLAR ÇÜNKÜ ÜYELERİ UYANMAYA BAŞLADI MURAT BEY SİZ GERÇEKTEN PLAKAMIZ İÇİN MÜCADELE VERİYORSUNUZ SİZE MİNNETTARIM YOKSA İSAROD GİBİ BİZLERİ UYUTUP KOMİSYONUNUZU ALIR RAHATINIZA BAKARDINIZ İŞALLAH YENİ EYLEM DÜZENLER DESTEGİMİZİ SAGLARIZ SİZDE PLAKAMIZ İÇİN MÜCADELENİZİN DEVAMINI BEKLİYORUZ SELAM

Murat Erdoğan
2013-09-16 23:07:47
Günhan bey efendiciğim...

Cahillik sendeki, yukarıda yazdıklarıma ele avuca sığan tek cevap verememişsin ve eski kibar çocuk pozisyonundan çok uzak kaba bir insan olmuşsun.

İSDER size ne kadar batmışki hayallerini süslemiş durmussun İSDER de Kurucularımızın tamamı halen duruyor .Tüm üyelerimizde aynen duruyor ne üflemişlerse kulağına seni sevenler yanlış üfürüp kulak zarını patlatıp psikolojini bozmuşlar doktora gidip kulak zarını diktir kardeşim yazık sana.

Senin tabirinle Komisyonla esnaf çalıştırdığım hangi okulu nasıl almışım merak ettim ispat edemezsen şeref haysiyetin ne demek olduğunu inşallah izah edersin bu yalanın karşısında kamuoyuna İspat edersen bu meçhul okul senin olsun bay günhan.

İSDER adına okulla görüşüp firmam adına aldığımı söylüyorsun ya pes yani senin seviyen ne kadar yüksek böyle şimdiye kadar hangi dernek hangi okulla sözleşme yapıp okul taşıyabilmiş söyle de bilelim ayrıca bu iddia çok kalın bir iddia ispat edemeyene ne kadar sancı vereceğini hesap etmiştirsin umarım.Bu işin böyle olduğunu ispat edersen bu okulda senin olsun hangi okulsa bay günhan.

Senin malının hesabı kitabı seni ilgilendirir bana döküm yapmana gerek yok herkesin malı kendine hesabını da soramam sana, ama zarar verdiğin insanların hesabını sana sorarlar bay Günhan.

3 haziranda plaka donsun alınıp satılmasın diyen başkanına ait yazdığım üstteki satırı gözlüğünü takta tekrar oku eğer okuduğunu göremezsen 3 hazirandaki UKOME masasında bu cümleyi dolu ve donanımlı başkanın kurarken ben hariç 7 kişi daha vardı o meşhur masada sen olmadığın için başkanın sana ne anlattıysa onu ezberlemişsin sonrada bu sorunun muhatabı başkanın cevabını basına verdi basında bunu kayda girmiştir sanırım açın dinleyin okuyun ve ne dediğini görün başkanının bay günhan.

Kendi namıma ve derneğimiz adına beyaz listeye de turuncu listeye de destek vermedik ama bize dönüp kime kullanalım diyene de oyunuzu dilediğinize verin ama muhakkak oylamaya katılın isterseniz boş oy atın dedik. Ayrıca son dakika çıkardığınız turuncu liste ile esnaf odasını çok becermişsiniz gibi ticaret odasına da sulandınız ama yiyemediniz çünkü kimseyle ortak çalışma yapamadınız Abdürrahim Barın gibi bir insanın bile senin cebine defalarca atmış olduğu listeniz belliyse görüşelim bize de bilgi verin ortak çalışalım mesajları ve senin yolladığın mesajlar halen bu insanın cebinde kayıtlı duruyor görüş de öğren ne yazdığını bay günhan…

Bu kadar yalan sana ahretini de unutturmuş yazık üzülüyorum hırs dolu yalan dolu iftira dolu şu haline senin. Başkanınla beraber yazdıklarımı okuyup senin tabirinle eğlenmeye devam edin bay günhan… nasıl olsa servisçiler sizi ilgilendirmiyor.

Size özelliklede şahsına cevap veremeyeceğin şeyler yazdığım için üzgünüm bay günhan bu saatten sonrada bu seçim atmosferli kafanızla zaten cevap vermezsiniz ama bu yazılanları okuyanlar kimin ne olduğunu anlarlar artık…

Bu kafayla firmacılara turcu komisyoncu diye seslenen sizlere inşallah yarın başka kelimelerle seslenmezler çünkü her iddia sahibi iddia ettiği şeyleri ispatla yükümlüdür ben nasıl iddiam hakkında gerekli bilgileri ve isimleri verdiysem basına ,sen de ispatlarsan beni çok mutlu ve bahtiyar edersin bay günhan…

Biliyorsun bu iş senin tabirinle şeref meselesi senin gözünle baktığında Bizim gözümüz zaten gördüğü için tüm gerçeklerin sıkıntısı yine seni buldu bu meselelerin… İHALE SANA KALDI bay günhan…

Ankara oda başkanından örnek alın dengelerin nasıl kurulduğuna çalışmaların nasıl yapıldığına esnaflar ve firmalarla çıkan sorunların nasıl çözüldüğüne hatta birkaç ay staja gidin dolu ve donanımlı başkanınla Ben ve derneğimiz İSDER size her yanlışınızda uyarılara devam edecektir her doğru adımınızda da arkanızda destek olacaktır. Bizden korkmanıza çekinmenize gerek yok biz herkese her kuruma dost şaibesi olmayan temiz geçmişimizle dosta güven dost olmayana ve bencillere cevap olarak her zaman meydanlarda ve buralarda olacağız Yine bekleriz bay günhan…

Ben Allahtan senin için hidayete ermeni gerçekleri görmeni iftiralarında boğulmamanı ümit ediyorum.

Bay ,bay… Bay günhan
Kimlik bilgilerinin görüntülenmesini istemiyor
2013-09-15 11:47:20
Murat Erdoğan bunlar doğruysa İSAROD'dan umut beklememiz yanlış. Neyse seçimlere kadar beklememiz gerekiyor. Sanırım bu açıklamalarada Günhan Bey umarım cevap yazar çünkü hakkında bir suçlama var.
Günhan Sınar
2013-09-14 22:15:36
Cehaletin verdiği, cesaret devam ediyor. Ben bu kadar boş bir insan daha görmedim. Araçlar, okullar falan diyerek iyice komikleşiyorsun Murat Erdoğan. Benim sadece tek bir aracım var ve sadece tek bir okulda çalıştı ve çalışıyor. Çalıştırdığım okullar falan yok. Okullar çalıştıran, esnaftan komisyonlar kesen sensin.

İSDER'İ birlikte kurduğun arkadaşların şimdi neredeler? Komisyonla esnaf çalıştırdığın okullardan birini nasıl aldın? O okul ile İSDER olarak mı görüştün? Niye Erdoğanlar tur olarak aldın? İSDER de ki kurucu arkadaşların ile neden almadın? Başka bir okula, okulu almak için nakit para ödedin mi?

İSDER kurulurken yola çıktığın arkadaşların şimdilerde senin suratına bakıyorlar mı? Bakmıyorlar ise, acaba neden? Okul çalıştırmayı, komisyon almayı haklı görmediğim için benim tek bir aracım var. Bir tek okulda ve sadece tek bir aracımla 17 senedir çalışmaktayım. Bu tek okulumun ve bir aracımın dışında çalıştığım tek bir devlet okulu ve ikinci bir araç ya da sorumluluğunu yaptığım bir okul gösterdiğin an istifa ediyorum. Yok, yok dur.

Bak bir de, ikinci iş olarak bir anaokulunda çalışıyor aracım. yine tek araç olarak. Ne me lazım. Sen de iftira, yalan bol. Anaokulu sahibi bile yaparsın beni :))) Şayet bu iddialarını ispat edemezsen her şerefli insanın yapması gereken şekilde çık ve her zamanki gibi yine cahillik ettim, iftira ettim, kul hakkı yedim, özür dilerim de! Der misin Muradım?

Bak istersen gel okuluma. Sayalım beraber o bir tek aracımı....Utanır mısın Muratım? Bence utanmazsın ya! Neyse. Çalıştığım okulun servis sorumlusu olduktan sonra okulumda satılan tek bir servis bile gösteremezsin. Bunu ben yasakladım. Hostes koymamışım da, hostes parası almışım. Çocuklar bile güler bunlara. Aracımın tek bir gün hostes olmadan çalıştığını ispat edemezsen, nesin sen Murat? Anladın sen onu! Bırak hedef şaşırtmayı. Bırak, yalanı dolanı.

Sana komisyon alıyorsun dediğimiz için çamur mu atmış oluyoruz? Bir önceki yazımda komisyon aldığını söylemekten başka ne yaptım? Senin kapasiten bu mu? Komisyon al kardeşim. Ben bunu söylediğimde niye çıldırıyorsun? İftira moduna geçiyorsun? Şayet komisyon almaktan utanıyorsan, almazsın olur biter. Yanında çalışan esnaflar da, evlerine üç kuruş ekmek götürürler. Sana daha öncede teklif etmiştim. Alma komisyon. Söz maaşımı sana vereceğim. Gerçi senin dişinin kavuğuna gitmez ama ne yaparsın benim gücüm bu kadar. Ben de araç tek. Ben de okul tek! Çamur, atan , iftira atan her zaman sen oldun. İspatla dediğimizde, başladın dönüp durmaya.Odanın arabaları dedin. Yalan çıktı. Maaş dedin. Yüzüne gözüne bulaştı. Şimdi üç parça yönetim diyorsun.Yarın yine boş konuştuğunu göreceksin.

İşin öbür tarafına gelince korktuğun başına geldi değil mi? Ya yanında komisyonla çalıştırdığın esnaflar uyanır da, veli sözleşmesi ile çalışırlar ve sana tek kuruş komisyon ödemezlerse? Zor durum be kardeş. Musluklar kesilir o zaman! Şimdi bizi takip edenler, senin ve senin gibilerin İSAROD'u ve bizi neden sürekli karaladığını da anlamışlardır. Esnaf lehine bu gelişmeler seni çok üzüyor biliyoruz. Üzül sen,üzül! Bekle daha arkası da var. Daha da üzüleceksin! Bak kendi yalanını yukarıda kendi elinle ortaya çıkarmışsın.

Hani 3 Haziran günü Hamza Öztürk plaka tahdidi istememişti? Sen herkese öyle demiştin. Ortalığı yalan rüzgarlarıyla doldurmuştun. Bak şimdi ne diyorsun. Plaka donsun ama satılmasın demiş Hamza Öztürk. Kendin itiraf ediyorsun.( bu sadece belediyenin rant olur söylemine karşı taktik bir yaklaşımdı. Esnafımızda bu konuda bize tam destek verdi) Bak Allah nasıl şaşırttı seni. Peki şimdi utanmayacak mısın ? Hamza Öztürk plaka tahdidi istemedi diye söylediğin insanların suratına nasıl bakacaksın? Bakarsın sen Muratım. Bakarsın !! Adaşın sana yanlış tüyolar vermiş. Uyandırayım seni. Git yarın tekrar sor. Bölünen bir şey yok. Tam tersi sağlam bir bütünleşme var. Senin gibilere hak ettiği cevabı vermek için. Var mı gücün? Bak biz senin odana aslan gibi aday çıkartmaya cesaret ettik. Sende esnaf dostu olarak beyaz listeye var gücünle destek vermiştin!!!  Hatırladın mı kuzum ? Hadi bakalım. Konuşmakla iftira atmakla olmaz. Çalış biraz! Adaşını destekle. Ne de olsa adaşın da turcu :)))  Senin iftiralarını gerçekleştirmiş olsaydım. Şu anda onlarca servis aracım olurdu. Onlarca okulda araçlarım çalışırdı.

Başkana gelince, O her zaman şunu adam yerine koyup da cevap verme diyor. Ama ne yapayım. Eğlenceyi bulunca kaçırmak istemiyorum ;) Son söz olarak sen yanında komisyonla esnaf çalıştıran bir turcusun! İşte bunu okuduğunda suratın yine ekşidi,bozuldun değil mi? İşin de en zevkli yanı burası işte :))))))

Bu kadar yazıyı yazdığıma da değdi şimdi.
Hadi bakalım.
Ver beni mahkemeye.
Murat Erdoğan
2013-09-14 17:38:00
BAK GÜNHAN AŞAĞIDA YAZANLARI SİNDİRE SİNDİRE ACELE ETMEDEN OKU… (başkanına da okut)SEKTÖRDE Kİ ÜYELERİNİZ ZATEN OKUYCAK...

UKOME kararını tanımayan bir odanız varda neden 6 Ağustos'ta resmi gazete de çıkan değişikliğe uyarak fiyat açıklaması yapamadınız, gittiniz 27 Ağustos'ta UKOME ile tekrar zam pazarlığına oturdunuz. Dilenci durumuna düşürdünüz bu meseleyi o kanun maddelerini yorumuna yazana kadar tavrınızı 6 Ağustos'ta gösterip tarifeyi açıklasaydınız ya …

Kanun maddelerinde görev tanımlarınızı bir, bir okuyun bakalım. Okurken de görev ihmalinin cezası neymiş onu da okuyun. Ve nerede görevinizi yapmadığınızı görün ,şayet göremezsiniz gözlük takın bir daha okuyun Toplu halde
Servisçinin yol belgeleri nerede
Yarın öbür gün bağlamalar başlarsa bu haksızlığa kim dur diyecek

İkinci konu; Neden benden Azrail gibi korktuğunuz çekindiğinizi halen anlamış değilim Murat Erdoğan'ın açıklamaları her oyununuzu bozunca bir şey bulamayıp Firmamın işlerine mi sataşmaya kalktınız şu ana kadar senin yada başkanının iş yaptığı okullar yada orda yaşadıklarınızla ilgili her hangi bir şey ağzımdan yada kalemimden çıkmadığı halde . Neden kalkıp ta çalıştığım iş yaptığım kişilerle anlaşma yada çalışma şeklim seni enterese ediyor anlamış değilim .

Firma sahibi olmak sizin gözünüzde suçlu olmak mı demek nasıl bir mantık ve ruh halindesiniz anlamış değilim.

Esnafı yıllarca sorumlu adı altında çalıştırdığın okullarda araçlarından talebe indirip kendi aracına paket yaparken asıl suçu sen işlemedin mi?
Hostes koymadığın halde araçlardan hostes parası kesmedin mi?
Rahmetli Atilla Kurmak'tan sonra o kadar insanın hakkına girmedin mi?
Okulda tapu satar gibi hatlar satılmadı mı? yaptığın okul meslek lisesi oldu .
Şimdi bir birinizi yiyorsunuz 2 talebe için o hakkını yediğin kişiler arkandan hayır duası etmediğini sende benim kadar iyi biliyorsun...

Unuttuysan isimlerini vereyim de git helalleş o garibanlarla bir çoğu senin yüzünden aracını sattı şoförlük yapıyor. Bu kadar olaylar varken ardında şimdi kendine saldıracak yer mi arıyorsun .BUNLARA YALAN DERSEN GÖRÜŞTÜĞÜM KİŞİLERİN TELEFON NUMARALARI VE İSİMLERİ Taşımacılar.com da al görüş istersen.

Ayrıca başkanının yada kurumunuzun gördüğüm hatalarını yazmak yada söylemek dernek başkanı olarak en doğal hakkım ve görevim. Başkanın sana avukatlık hakkını vereceğine kendi çıksın da bir araya getirebilirse iki satır yazsın görelim. Koltuk ısıtmakla olmaz bu işler.

Esnafa müjde diye verdiğiniz zaten yıllardır uygulanan bir sistem. Yıllardır veli dışarıdan istediğine talebesini taşıtmıyor muydu şu ana kadar Neyin müjdesini veriyorsunuz ?

Siz bana çamur atmaya gücünüz yetmez efendi. Varsa açığım şahsım olarak firmam olarak yada dernek olarak belgele ve dök ortaya gazel okuma … Aksi halde halen gazelin devam ederse Mahkeme salonlarında türkü okursun kişilik ve firma haklarıma saldırarak ama sizinkiler dökülürse kalan 3-5 ayınızda milletin suratına bakamazsınız.

Ticaretiniz hayırlı olmamış ki koltuğunuzun hayrını göresiniz. Kalkıp belediye ye yumuşak davrana davrana tavan fiyat –taban fiyat olayını çıkardınız bir sürü insan işinden olacak bu pazarlık usulünde buda sizin eseriniz değimli …

Tahdit konusunda 3 haziran 2013 te İSDER plaka donsun alınıp satılsın kiraya verilebilsin derken ,siz değimliydiniz belediye ye yağ çekip donsun ama alınıp satılmasın diyen …

YAVUZ HIRSIZ EV SAHİBİNİ BASARMIŞ ama siz yanlışlıkla benim evime girdiniz ve elimden çekmeye devam edeceksiniz. Bunların hesabını vermeden benim hakkımda atıp tutacağına görevinizi yapıp…
Kalan zamanınızda bari çalışın da bir şeyler yapın yönetim kurulunuzu toparlayabilirseniz tabiî ki…3 e bölünmüş bir yönetimle toplantılarınız bile gerçekleşemiyor. Alacağınız maaşlar için hakkediyor muyuz diye düşünüyor musunuz? bilmiyorum ama sizin hakkınızda esnafınız son kararı verecek ilk seçimlerde bundan emin olun .

Ondan sonra dönün bana çamur atın belki izi kalır..!
Bu kadar şimdilik…
Günhan Sınar
2013-09-13 22:41:15

BU NE TERBİYESİZLİK, BU NE BİLGİSİZLİK VE CAHİLLİKTİR.

UKOME KARARINI TANIMAYAN ODAMIZDIR. İSTESOB 5362 SAYILI KANUNA GÖRE ÜST KURULUŞUMUZDUR. KANUNDA İSTESOB'UN ADI GEÇMEKTEDİR. BU KONUDA İSTANBUL ESNAF ODALARI BİRLİĞİ BİZİM TAVRIMIZA GÖRE YÖNÜNÜ BELİRLER. BUNU DA ESNAF TEŞKİLATININ İŞLEYİŞİNİ BİLEN HERKES BİLİR. SADECE CAHİLLER VE NİYETİ KÖTÜ OLANLAR BİLEMEZLER. YA DA BİLDİKLERİNİ DOĞRU SÖYLEMEZLER.

TARİFEYİ BİZ YAPAR, İSTESOB'A GÖNDERİRİZ. MURAT ERDOĞAN BEY, BU TARİFEYİ OKULLARINDA GÜNLÜK YEVMİYE İLE ÇALIŞTIRDIĞIN ESNAFLARA AYNEN UYGULA. ONLARA VELİ SÖZLEŞMESİ YAPTIR.. KEZA SENİN OKULLARININ KOMİSYONLARI İLE YAPTIRDIĞIN SÖZLEŞMELERİN ANLAMI KALMADI.

BURADAN BÜTÜN ESNAF KARDEŞLERİMİZE SESLENİYORUM.MURAT ERDOĞAN (ERDOĞANLAR TUR) DA DAHİL OLMAK ÜZERE HİÇ BİR TURCUYA KOMİSYON ÖDEMEYİN. VELİ SÖZLEŞMESİ İLE ÖĞRENCİLERİ KENDİNİZ TAŞIMA HAKKINA KAVUŞTUNUZ.HADİ BAKALIM ESNAF DOSTU.


TAŞIMACILAR SİTESİ ZOR BİR SINAV DAHA SENİ BEKLİYOR!!!

Kimlik bilgilerinin görüntülenmesini istemiyor
2013-09-13 10:30:08

İSAROD ADLI İŞİ SERVİSÇİ ESNAFINI KORUYUP KOLLAMAK OLAN BİR DERNEK OLMASI GEREKİRKEN BU DERNEK İBB YE VE İKTİDAR PARTİSİNE YAKINLIĞIYLA GÜNDEMDEDİR.ACABA HAMZA ÖZTÜRK'ÜN SEÇİMLERDE AKP DEN NEMALANMAYI MI UMMAKTADIR.

ARTIK ESNAF BİLE BUNU GÖRDÜĞÜNDEN ODAYA KAYIT BİLE YAPTIRMIYOR.ARTIK SİLKELENİP KENDİLERİNE ÇEKİ DÜZEN VERMELERİ GEREKİYOR.YOKSA ÇEVRESİNDEKİ BİR KISIM ÇIKARCI KİŞİLERLE O MAKAMDA İBB'NİN PERSONELİ GİBİ ÇALIŞIRSA SEÇİMDE DE ESNAF ÇALIŞACAKTIR.

 

Murat Erdoğan
2013-09-12 21:06:47
Faik Yilmaz'ı tebrik ediyoruz her ne kadar cok gec kalinmis bir aciklama olsada İSAROD'u defalarca uyarmamiza ragmen Ankarayi ornek gostermemize ragmen bu tarifeyi bir turlu aciklayip UKOME'yi İBB'yi karsilarina alamadilar.

Hatta bu hak kendilerine 6 agustos 2013 te resmi gazetede verilmesine ragmen 27 agustosta UKOME masasina oturup fiyatimiz budur acikliyoruz diyemiyen bir Hamza Özturk acilen istifa etmelidir.

Bu isleri beceremedigi ortadadir. MUsa Çakrak bile UKOME'ye gittiginde bagirtisiyla cagirtisiyla istedigini kopartabiliyordu. Bu saatten sonra asli gorevi istanbul trafigini yonetmek olan yol belgesi vermek olan UKOME ile goruluyor ki ayni kuyuya inilmez.

Esnafla firmalari dusman etmeye calisan bir UKOME yonetimi ve Yakup Demirhan hakkinda basinda ulasim daire baskaninin kardesi yuzunden cikan bir haber isin saibesini vahim şekilde ortaya koymaktadir.

Bu saatten sonra yol belgelerini trafik sube mudurlukleri vermelidir.Basina cikip veliye servisciyle pazarlik yap diyen bir UKOME'nin trafigi yonetmesinden bahsedilemez. Tum odalari dernek ve sendikamizi bu saibeli UKOME yonetiminin yapmak istedigi mantiksiz islerin hesabini sormaya davet ediyoruz.

İistanbul Servisciler Dernegi
Diğer Haberler
 • Vergi kanunlarında birçok değişiklik var18 Mayıs 2018 Cuma 15:19
 • Mercedes-Benz 2018'in en iyi iş verenleri arasında15 Mayıs 2018 Salı 15:19
 • İSTAB Yönetimi değişti14 Mayıs 2018 Pazartesi 18:37
 • Ceva Lojistik Ceo'su anlattı14 Mayıs 2018 Pazartesi 17:01
 • İstab 14. Genel Kurul Fotoğrafları14 Mayıs 2018 Pazartesi 16:01
 • Temsa İş Makinaları, Vısta’da finale kaldı09 Mayıs 2018 Çarşamba 17:05
 • Servis sektörü bir araya geldi04 Mayıs 2018 Cuma 14:11
 • Ticari araç satış rakamları açıklandı04 Mayıs 2018 Cuma 13:50
 • Hedefimiz, yüzde 10 pazar payı03 Mayıs 2018 Perşembe 13:22
 • Goodyear'a Sera Üner Direktör olarak atandı30 Nisan 2018 Pazartesi 17:58
 • Tüm Hakları Saklıdır © 2000 TAŞIMACILAR.COM | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0212 258 77 86 - 212 258 77 87 | Faks : 0212 259 78 85 | Haber Yazılımı: CM Bilişim