• BIST 117.216
 • Altın 165,687
 • Dolar 3,9176
 • Euro 4,8144
 • İstanbul : 18 °C

Isuzu Marka Araçlar Ankara'daki fiolara dahil oldu

Isuzu Marka Araçlar Ankara'daki fiolara dahil oldu
Anadolu Isuzu, Ankara’da da teslimatlarahız kesmeden devam ediyor. Ankara’da Anadolu Isuzu 3S Bayisi Gençler Otomotiv’in ev sahipliğindekamyon, pickup ve otobüs grubunda toplam 10 firmaya teslimatlar gerçekleştirildi.

Ankara’da kamyon, pickup ve otobüs grubunda toplam 10 firmaya gerçekleşen teslimatlara Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay , Satış Müdürü Tunç Karabulut, Otobüs Satış Şefi Onur Çetinkaya, Satış Bölge Sorumlusu Ferhat Sancaklı, Anadolu Isuzu Ankara 3S Bayisi Gençler Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hulki Tanrıkulu ile firma yetkilileri katıldı. Törende firmalara plaket ve temsili Isuzu anahtarı teslim edildi.

Teslimat törenlerinin ilk durağı Ayder Turizm oldu. Isuzu bayisi Gençler Otomotiv’in her zaman arkalarında olduğunu ve her taleplerinin özveriyle ve birinci sınıf bir kaliteyle karşılandığını vurgulayan Ayder Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Haşimoğlu, iki şirketin ticaretin ötesine geçen bir dostlukla hareket ettiklerini ifade etti.

Turizm, personel, öğrenci taşımacılığının yanında araç ve filo kiralama hizmetlerinin de olduğunu söyleyen Haşimoğlu, gerçekleşen 10 adet Isuzu NOVO teslimatı sonrası, filolarında toplamda 13 adet NOVO serisi Isuzu bulunduğunu da sözlerine ekledi.Haşimoğlu ayrıca, “Filomuzu yenilerken Anadolu Isuzu NOVO’yu markaya ve Gençler Otomotiv’e olan güvenimizden dolayı hiç tereddütsüz tercih ettik” dedi.

Ankara’da yapılan teslimatları değerlendiren Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay ise Ankara’nın kendileri açısından önemli bir pazar olduğunu, otobüs ve kamyon segmentinde her zaman iddialı ve güçlü olduklarını belirtti. Buradaki başarılarının ardında Gençler Otomotiv’in olduğunu dile getiren Tamay, “Gençler Motorlu Araçlar, Türkiye bazında da çok güçlü bir bayilik teşkilatı olan, daha önce farklı markalarda önemli bayilikler yapmış olan bir bayi. Hulki Bey,Türkiye piyasasının en önemli otomotivcilerinden biri. Kamyonette Türkiye genelinde pazar payımız yüzde 10’lar civarında. Burada da minimum yüzde 15 ve daha üstü. Pickup’ta pazar payımız 24’ler civarında, Ankara’da ise 28-30 civarında olacak. Kamyon segmentinde 45- 46 civarındaki pazar payımız, burada yüzde 50’nin üzerinde olacak. Bu sene Pickup’ta büyük filolarımız var” ifadelerinde bulundu.

“Farklı ve özel olmak için Isuzu’yu tercih ediyoruz”

2 adet özel yapım Isuzu Turkuaz aldıklarını ifade eden Çalıkıran Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Salim Zeki Çalıkıran, alımlarının devam edeceğinive İstanbul’da da turizm acentası açacaklarını, ayrıca geçtiğimiz dönemlerde de 2 adet NOVO Lux aldıklarını belirtti. Turizm taşımacılığı, filo kiralama, yurt içinde lojistik, personel taşımacılığı yaptıklarını veVİP konukları, protokol heyetlerini ve iş adamlarını taşıdıklarını belirten Çalıkıran, farklı ve özel olmak istediklerini bu nedenle de özel yapım Anadolu Isuzu’yu tercih ettiklerini belirtti. Türkiye’ye gelen turistlerin tura çıkarken otobüs markasına dikkat ettiklerini ve midibüs segmentinde en iyisi olanla seyahat etmek istediklerini söyleyen Çalıkıran, Isuzu’nun bu nedenle tercih edildiğini vurguladı.

“Tercihimiz hep Isuzu”

Ankara, İzmir, İstanbul ve Kapadokya’da ofisleri bulunan ve Ankara’nın en büyük öğrenci taşımacılığını yapan Mesnevi Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Öztürk ise 30 yıldır Gençler Otomotiv’le birlikte çalıştıklarını, bu nedenle aralarında güçlü bir dostluk olduğunu belirtti. 5 adet Isuzu NOVO aldıklarını ifade eden Öztürk,kısa bir süre önce de 5 adet Turkuaz aldıklarını söyledi. Senede 15-20 adet aracı öz malları için aldıklarını ekleyen Öztürk, şu ana kadar en ufak bir sorun yaşamadıklarını, bu nedenle de önümüzdeki dönemde hep Isuzu’yu seçmeyi devam edeceklerini belirtti.

2014 yılında Türk Telekom projesi için Isuzu’yu tercih ettiklerini söyleyen Kaya Seyahat Turizm şirket ortağı Rasim Kaya ise şu yorumlarda bulundu; “Yaklaşık olarak 200 adet D Max 4x2 satın aldık. Yıllardır markayı biliyor ve tanıyoruz. Markanın güvenirliği ve yaygın servis ağından dolayı tercih ediyoruz. Markadan araçalmaya devam ediyoruz. Minibüs ve midibüs grubunda da devam eden bir iş ortaklığı mevcuttur. Ankara menşeili firma olduğumuzdan dolayı genelde kamu personel taşımacılığı yapıyoruz. Ankara’da yüzde 20 personel ve öğrenci taşımacılığı pazar payına sahibiz. Antalya, Samsun ve Bodrum-Milas’ta şubelerimiz var.”

Alp Özler Filo Hizmetleri ve Taşımacılık Pazarlama ve Satın Alma Sorumlusu Turgut Koçak,9 adet NNRLONG, 8 adet NPR10 LONG, 6 adet NPR 8 LONG ve 4 adet NPR 3D aldıklarını belirtti ve “Ankara merkezli olmak üzere İstanbul, Elazığ ve Adana’da şubelerimiz var. Hafif ve orta ticari araç kiralama ve lojistik yapıyoruz. Orta segmentteki ticari araç grubunda 1200’ün üzerinde aracımız var” dedi.

Türkiye genelinde çevre temizliği ve nakliyecilik yapan, 8 adet Isuzu NPR 10 LONG satın alan Park Gün TaşımacılıkGenel Müdür Yardımcısı Orhan Sökmen iseşu ifadelere başvurdu; “Önümüzdeki dönemde de 25 adet kamyon alarak işlerimize devam etmeyi düşünüyoruz. Marka tercih ederken düşük yakıt sarfiyatına, kullanım kolaylığına ve şoförlerin görüşlerine dikkat ediyoruz. Isuzu’ların hem yaygın ve kaliteli bir servis ağı var,  hem de araçların üst düzey bir sürüş kolaylığı var. Bu nedenle araç filomuzdaki tüm araçları yavaş yavaş Isuzu’ya çeviriyoruz.”

“Kendimizi şanslı hissediyoruz”

Yıl içerisinde 7 adet NLR LONG kamyonet teslim alan Vebtaş Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aslantaş ise, e Isuzu’yu tercih sebeplerini şöyle anlattı; “Hizmet verdiğimiz iki firmamız var; Asel inşaat ve Vebtaş Mühendislik. Asel inşaat, 23 yıldır kamuya hizmet ediyor. Asel’deki araçlarımızın çoğunluğunu Isuzu markası oluşturuyor. Isuzu’nun ilgi ve alakasından dolayı kendimizi şanslı hissediyoruz. Gerçekten Isuzu pazarda diğer markalara fark atıyor. Gençler Otomotiv’de servis ve ikinci el hizmetlerinden dolayı zaten bütün bunların üzerinde bir bayi.Isuzu markası hem bizim, hem de personelimizin severek kullandığı bir marka oldu.”

Trakya Elektrik Dağıtım A. Ş. ile de ortak iş yaptıklarını belirten Aslantaş, “O da bizim kamu işimiz. NLR kamyonetleri tercih etmemizin sebebihem zor arazi yollarındadayanıklı ve sağlam bir araç olması, hem de Isuzu’nun yaygın bir servis ağının olması.Araç her yola ve zorluğa göğüs gerecek şekilde dizayn edilrek üretilmiş.” ifadelerinde bulundu.

Uluova İnşaat Satın Alma biriminde görev yapan Mikail Yıldırım ise gölet, yol ve alt yapı inşaatları gibi kamuya ait işleri yürüttüklerini dolayısıyla iş makinalarına ağırlık verdiklerini söyledi.Yıldırım konu ile alakalı olarak şu yorumlarda bulundu; “Yardımcı hizmetlerde Pickup grubunda özellikle Isuzu’yu tercih ediyoruz. Özellikle pickup filomuzun yüzde 80’ini Isuzu oluşturuyor. Isuzu’yu aile gibi yaklaşımları, araçların kaliteli olması, yakıt tüketiminin iyi olması, yedek parça ve servis hizmetlerinin üst sınıf olmasından dolayı tercih ediyoruz.Yıl içerisinde 5 adet D-Max 4x2 T aldık. Bundan sonraki alımlarımızda da Isuzu markasını tercih edeceğiz.”

Yurtdışında ve içinde ağırlıklı olarak Isuzu D-Max pickupları kullandıklarını ifade eden Sargın İnşaat Makine ve İkmal Müdürü Namık Kemal Yılmaz,2 adet D-Max 4X2 T,  3 adet D-Max4X4 TR, 1 adet NPR 10L aldıklarını söyledi. Özellikle iş makinelerinde Isuzu’nun motorlarını tercih ettiklerini ifade eden Yılmaz, yakıt tasarrufunun kendileri için önemli bir nokta olduğunu da sözlerine ekledi.

Ankara’daki teslimat törenlerinin sonuncusu Profimak İş Makineleri Genel Müdür’üBurhan Fırat ile gerçekleşti. Fırat, söz konusu iş birliği hakkında şu yorumlarda bulundu; “Profimak, Türkiye’de ve dünyada bir ilk olarak çöp araçlarını elektrikli hidrolik sistemle çalıştırıyor. Isuzu’dan aldığımız araçları Niksar Belediyesi için kullanacağız. Başkan tarafından çok da sevildi ve beğenildi. NPR serisinden 15 adet kamyon teslim aldık.Isuzu markası ile çalışmaktan çok memnunuz.

Gençler Motorlu Araçlar Ticaret ve Turizm AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hulki Tanrıkulu, Anadolu Isuzu’nun kurulduğu 1984’ten bu yana bayiliğini yaptığını belirterek, “Bu bir ticari ömür. Biz markadan da öte Isuzu ile baba oğul gibi olduk. Isuzu markasının Ankara’daki pazar payı çok yüksek olmasında, en sade tabirle bizim de çorbada tuzumuz vardır diye düşünüyorum. Çünkü işimi severek yapıyorum” dedi. 

 

isuzu-ankara-teslimat1.jpg

 

 

isuzu-ankara-teslimat1-calikiran-turizm.jpg

 

 

isuzu-ankara-teslimat1-calikiran-turizm-1.jpg

 

 

isuzu-ankara-teslimat-gencler--otomotiv-(1).jpg

 

 

isuzu-ankara-teslimat-gencler--otomotiv-(2).jpg

 

 

isuzu-ankara-teslimat-gencler--otomotiv-(4).jpg

 

 

isuzu-ankara-teslimat-gencler--otomotiv-(3).jpg

 

 

isuzu-ankara-teslimat-gencler--otomotiv-(5).jpg

 

 

isuzu-ankara-teslimat-gencler--otomotiv-(6).jpg

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mercedes-Benz'den yeni teslimatlar10 Mart 2018 Cumartesi 10:23
 • Cembey Nakliyat Man'ı tercih etti10 Mart 2018 Cumartesi 10:05
 • Mercedes- Benz'den yeni teslimatlar23 Şubat 2018 Cuma 15:38
 • Temsa Motorlu Araçlarını Turex'e Teslim Etti23 Şubat 2018 Cuma 15:31
 • MAN lansman öncesi teslimatları başlattı21 Şubat 2018 Çarşamba 13:43
 • Otokar Bükreş ihalesini kazandı21 Şubat 2018 Çarşamba 13:24
 • 23 adet Sultan LF Otobüs Minibüs Kooperatifi'ne teslim edildi20 Şubat 2018 Salı 09:55
 • Akbulut Nakliyat'ın tercihi Volvo Trucks oldu16 Şubat 2018 Cuma 12:44
 • Karadeniz’in Tercihi Karsan16 Şubat 2018 Cuma 12:39
 • OMSAN'a 65 adet Renault Trucks13 Şubat 2018 Salı 11:47
 • Tüm Hakları Saklıdır © 2000 TAŞIMACILAR.COM | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0212 258 77 86 - 212 258 77 87 | Faks : 0212 259 78 85 | Haber Yazılımı: CM Bilişim