• BIST 110.932
  • Altın 175,077
  • Dolar 4,0581
  • Euro 4,9812
  • İstanbul : 10 °C

MAN toplu siparişler almaya devam ediyor

MAN toplu siparişler almaya devam ediyor
MAN, Türkiye’de toplu satışlarına bir yenisini daha ekledi. Lojistik firmalarından Erhanlar Uluslarası Nakliyat’tan 50 araçlık sipariş alan MAN, ilk 30 TGX EfficientLine aracı teslim etti.

MAN, son olarak lojistik sektörünün gözde firmalarından Erhanlar Uluslararası Nakliyat’tan 50 adetlik bir sipariş aldı. Toplam 120 araçlık geniş bir filoya sahip olan Erhanlar, yepyeni MAN TGX EfficientLine model araçların 30’unu teslim aldı. Erhanlar İcra Kurulu Başkanı Ayhan Turan, uzun süredir MAN’la çalıştıklarını vurgulayarak, “MAN TGX EfficientLine, ekonomik ve çevre dostu uzun yol taşımacılığı için ideal çözümü sunuyor. Bunun farkındayız” dedi. MAN’ın donanım özelliklerine dikkat çeken Turan, “MAN TipMatic, lastik basıncı kontrol sistemi (TPM), Aeropaket ve şasi yan kaplaması, Air Pressure Management, enerjik lastik seti, gündüz farı, 85 km/h sürüş hızı sınırlaması, 120 A'lık alternatör, ağırlık azaltıcı donanımlar vb tercihimizde etkili oluyor” diye konuştu. Ayhan Turan şöyle devam etti: “Araçlarımız ADR konvansiyonuna uygun tecrübeli şoförler ve gerekli teçhizatlarla donatılmış durumda. Tehlikeli madde taşımacılığında insana ve ekolojik dengeye özen göstererek hizmet veriyoruz. Taşımalarımızın büyük bir kısmı karayolu üzerinden Avrupa ülkelerine, Avrupa ülkelerinden, Balkanlar ve Türkiye’ye her türlü sıcak-soğuk taşınması gereken özel yüklerin, dondurulmuş ve taze deniz ürünlerinin, yaş sebze ve meyvelerin, et, süt ve sütten mamul bütün hassas yüklerin, frigolu-frigosuz her türlü emtiaların, tekstil ve tekstil ürünlerinin , Otomotiv Yedek Parça taşınması başlıca hizmetlerimiz arasında. Biz MAN’la çok daha güçlü hissediyoruz. Uzun yıllar MAN’la işbirliğine devam etmek istiyoruz “Dünyada takdir görüyoruz”
Teslimat töreninde konuşan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Bölge Koordinatörü Ataç Şeran, “MAN sadece Türkiye’de değil tüm dünyada takdir gören bir marka. Türkiye’de bu kaliteyi sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. MAN Diyarbakır bayi Diyarman'ın Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Ünal da, “Sadece satışta değil, satış sonrasında da müşterilerimizin en büyük yardımcısıyız. MAN sağlamlığı ve kalitesiyle büyük fark yaratan bir firma. Müşterilerimiz bu avantajı sonuna kadar kullanıyor” diye konuştu. Satış Müdürü İbrahim Gündüz de lojistik sektörünün ilgisinden çok memnun olduklarını vurguladı. İzmir merkezli Erhanlar Uluslararası Nakliyat uluslararası alanda frigorifik ve tenteli araçlarla komple parsiyel taşımacılık işinin yanında, gümrüklü antrepo, hava kargo ve lojistik hizmeti de veriyor. Araç filosu tamamen çevreye duyarlı, Avrupa normlarına uygun, yeşil ve sessiz motorlu MAN araçlardan oluşuyor. Teslim toplantısına Erhanlar Uluslararası Nakliyat Satın alma Müdürü Doğan İncedoğan da katıldı. www.tasimacilar.com 23.05.2014 Saat:17.12

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2000 TAŞIMACILAR.COM | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 258 77 86 - 212 258 77 87 | Faks : 0212 259 78 85 | Haber Yazılımı: CM Bilişim