• BIST 114.418
  • Altın 163,268
  • Dolar 3,8030
  • Euro 4,6507
  • İstanbul : 10 °C

OMSAN’dan “Yeşil” başarısı

OMSAN’dan “Yeşil” başarısı
“OMSAN, TOTAL’in Türkiye’de ki tedarikçilerine yaptığı denetlemelerden başarı ile geçerek “Yeşil” kategorisine girdi.

Enerji şirketleri TOTAL, zorlu performans kriterlerini objektif bir biçimde uygulayarak lojistik hizmet denetimlerini gerçekleştirdiği OMSAN’ı “Yeşil” olarak değerlendirdi. Yapılan bu değerlendirme sonucu TOTAL, OMSAN ile yapmış olduğu lojistik hizmet anlaşmasını devam ettirme kararı aldı. “Her tedarikçi denetlendi.”
TOTAL AMO (Afrika ve Orta Asya) tarafından görevlendirilen heyet, 3 Şubat-12 Şubat 2014 tarihleri arasında TOTAL Türkiye’nin tüm tedarikçilerini denetleyerek; her bir tedarikçiyi “Yeşil”, “Sarı”, “Turuncu” ve “Kırmızı” renklerle değerlendirdi. Değerlendirmeler sonucunda OMSAN, denetimin tüm aşamalarını geçer “Yeşil” kategorisine girdi. “Hizmet kalitemizi daha da artıracağız.”
OMSAN Lojistik Genel Müdürü Osman Küçükertan, müşterileri tarafından belirlenmiş olan tüm performans kriterlerine tamamıyla uymalarının yanı sıra müşterilerine rekabet avantajı sağlamak için çalıştıklarını belirtirken; TOTAL’e verdikleri hizmetlerin kalitesini daha da üst seviyeye çıkaracaklarını sözlerine ekledi. www.tasimacilar.com 20.03.2014 18:06

Diğer Haberler