• BIST 99.835
 • Altın 243,334
 • Dolar 5,7445
 • Euro 6,4830
 • İstanbul : 7 °C

Özulaş Geleneksel İftar Programına Yoğun İlgi

Özulaş Geleneksel İftar Programına Yoğun İlgi
Özulaş AŞ. Geleneksel iftar programı Ataşehir Silence İstanbul Hotel’de yoğun katılım ile gerçekleşti

Bu yıl 25. si düzenlenen yaklaşık 1.000 kişinin katıldığı Özulaş AŞ. İftar programı Birlik ve beraberlik görüntüleri eşliğinde Mübarek ay, 11 ayın sultanı Ramazan’a yakışır bir ortamda gerçekleşti.

Özel Halk otobüsleri camiası ile birlik ve beraberliği arttırmak, yardımlaşma ve dayanışma duygusunu en üst düzeye çıkarmak ve ortaklarını bir araya getirip kaynaştırmak amacıyla yaptığı Geleneksel iftar programı yoğun ilgi gördü.

İftar programının sponsorluğunu Temsa, BMCve Karsan Otobüsleri bayisi FSM Demirbaş Otomotiv yaparken, iftar programına İETT yöneticileri, İstanbul Özel Halk otobüsleri şirketleri yöneticileri, sektör temsilcileri, basın mensupları, otobüs üretici firma temsilcileri, bankacılar, sigortacılar ile Özulaş AŞ. Esnafı katıldı.

SEKTÖRDEN YOĞUN İLGİ

İftar programına İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Ahmet Selamet, Özulaş AŞ. Başkanı Göksel Ovacık, FSM Demirbaş otomotiv yönetim kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş, , Bingöl Sancak Belediye Başkanı Nusret Koçin, Kartal SGK Müdürü Coşkun Bilgin,,FSM Demirbaş satış sorumlusu Hasan Özçelik, Temsa satış Direktörü Murat Anıl, Temsa Yurtiçi Otobüs Satış Müdürü Baybars Dağ , Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci,,TÖHOB ve Esnaf Odası Genel Sekreteri Onur ORHON,İETT Daire Başkanları, Şube Müdürleri, Şefler ve çalışanları, İSBAK, İOAŞ, Belbim temsilcileri ,İki Katlı Özel Halk Otobüsleri Derneği Başkan ve Yönetim Kurulları,Mavi Marmara Ulaşım AŞ. Başkanı Ramazan Gürler, İstanbul Halk Ulaşım AŞ. Başkanı Naci Yağız, İSTOD Başkanı Zakir Uzun ,Yeni İstanbul Halk Otobüsleri AŞ. Başkan vekili Nihat Pelen , Öztaş A.Ş. Başkanı Mehmet Tekin, Öztaş Ulaşım AŞ. Başkan yrd. Gültekin Börekçi ve şirketlerin yöneticilerinin hazır bulunduğu iftara, Sultanbeyli Belediyesi meclis üyesi Neşet Sönmez, Bursa halk otobüsleri esnaf odası yöneticileri, Kocaeli ÖHO Esnaf Odası, Sultanbeyli ve Sancaktepe Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkan ve Yönetim Kurulları, IPRU Genel Başkanı Fatih Tamay, Anadolu Isuzu satış direktörü Tunç Karabulut, satış sorumlusu Murat Küçük, Güleryüz Cobra yönetim kurulu üyesi Savaş Keskin, Mercedes Benz, Akia, TEB Ümraniye şubesi ve, Akbank Ihlamurkuyu şube personeli, Otokar bayileri Örnek otomotiv, AK parti Atasehir ilçe teşkilatı ve sektör temsileri ile Özulaş AŞ. Esnafı katıldı.

İftar Programının Açılışını ve Takdimini ÖZULAŞ Genel Müdürü İsmail Yolcu yaptı

ÖZULAŞ BİRLİK, BERABERLİĞİ

Yapılan duaların ardından davetlileri selamlayan Özulaş AŞ. Yönetim kurulu Başkanı Göksel Ovacık, Ramazan ayında birlik ve beraberliği daha da güçlendirmek adına sektörde birlik beraberliğin önemine değinerek, geleneksel Özulaş İftarında Esnaf ve sektörle buluşmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.

İftar programına Sponsor olan FSM Demirbaş otomotiv yönetim kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş ve FSM Demirbaş otomotiv firmasına teşekkür eden Başkan Ovacık, iftar programına iştirak eden esnafa hayırlı Ramazanlar ve bol kazançlar dileyerek, katılımlarından dolayı teşekkür ederek yaklaşan Kadir gecesini ve Ramazan Bayramını tebrik etti.

BAŞKAN OVACIK;''AMACIMIZ SEKTÖRÜ İLERİYE TAŞIMAK''

**Başkan Göksel Ovacık ,iftar programında yaptığı konuşmada;''25. kuruluş yılımızda düzenlemiş olduğumuz geleneksel iftar programına hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. 
Allah tuttuğunuz ve tutacağınız oruçları, ibadet ve hayırlarınızı kabul ve makbul eylesin.
Çarşamba günü idrak edeceğimiz kadir geceniz ve pazar günü başlayacak olan ramazan bayramınız şimdiden kutlu ve mübarek olsun.
Rabbim daha nice ramazanlara ve bayramlara barış, huzur ve kardeşlik içinde erişmeyi cümlemize nasip eylesin.
Bu programa katkı sağlayan FSM Demirbaş Otomotiv yönetim kurulu Başkanı sayın Mustafa Demirbaş’a huzurlarınızda teşekkür ediyorum. 
sağ olsunlar sektör faaliyetlerine sürekli destek veriyorlar ve yardımlarını esirgemiyorlar.
Bugün Özulaş olarak kent içi toplu ulaşım hizmetinde çeyrek asıra ulaşmış olmanın haklı gurur ve sevincini yaşıyoruz.
Şirketimiz, sektörde kurulmuş olan ilk özel halk otobüsü kuruluş olma özelliğine sahiptir.
25 yılda el birliği, gönül birliği ile bu şirket hem ortaklarına, hem de sektöre çok önemli hizmetler vermiş, kent içi toplu ulaşımın gelişmesi ve sorunların çözümü için önemli çalışmalar yapmıştır.
Kentin en önemli hizmetlerinden olan kent içi toplu taşımacılık faaliyeti çok meşakkatli ve sorunlu bir sektör.
Tabi olarak sorunlar, ihtiyaçlar bitmiyor, işletmecilerin gelişen ve değişen şartlara göre sürekli dinamik olmasını zorunlu hale getiriyor.
Bugün de özel halk otobüslerinin çözüm bekleyen çok önemli sorunları var. Özulaş olarak, sektör kuruluşlarımız ile daima birlik içinde bu sorunların çözümü için şimdiye kadar dayanışma içinde gayret gösterdik, gösteriyoruz.
İçinde bulunduğumuz şartlar ÖHO kuruluşlarının tek bir kuruluş gibi davranmasını, kurumsal işletmeciliğe ve profesyonel yönetime geçmeyi ve kurumsal davranmayı zorunlu hale getirmiştir.
Şimdiye kadar tekrarladığımız ve bize hiç bir şey kazandırmayan alışkanlıklarımızı değiştirerek reel şartlara göre davranmamız, kendimizi yenilememiz ve değiştirmemiz gerekiyor.
Bugün artık şirketlere veya gruplara özel sorunlar yoktur. Sektörün sorunları genelleşmiştir ve toplu bakışı, toplu mücadeleyi gerektirmektedir.
Bizler sektör olarak, gelir yetersizliği sorununa rağmen araç kalitemizi yükseltmek için önemli çalışmalar yaptık ve filomuz %85 oranında yeni nesil otobüslerle yeniledik.
Hizmet kalitemizi daha yükseklere çekmek için eğitim dahil bir çok konuda gayretlerimiz sürmektedir.
Ancak yasal olarak İBB’ye bağlı bulunduğumuz için kalite ile gelir noktasında birikmiş olan sorunları tek başımıza çözebilmemiz mümkün değildir. Kamunun da yapması gereken çalışmalar ve atması gereken adımlar bulunmaktadır.
Bizim amacımız daima vatandaşımıza en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktır. Çünkü hizmet kalitesi bizim gelecek sigortamızdır ve bunun farkındayız. 
Ancak artık kangren haline gelmiş bir kısım temel sorunlarımızın çözümünde kamunun öncü ve destek olmasını ve önümüzü açmasını bekliyoruz.
Bugün bizimle birlikte ramazanın feyiz ve bereketini paylaştığınız için sizlere tekrar teşekkür ediyor, şirketim ve sektörüm adına saygılarımı sunuyorum’ ’dedi.

ibb-baskan-vekili-ahmet-selamet.jpg

TEMMUZ BAŞINDA ULAŞIM ÜCRETLERI ZAMLI..

İBB Başkan vekili Ahmet Selamet yaptığı konuşmada, Davet için teşekkürlerini sunarak Temmuz ayı itibarı ile ulaştırma fiyatlarının iyileştireceğini söyledi..

mustafa-demirbas-001.jpg

40 GÜNLÜK BAYRAM KAMPANYASI

FSM Demirbaş Otomotiv, 40 günlük bayram kampanyasını açıkladı.
1997 yılından beri halk otobüsü esnafına hizmet veren,sektörün lider bayisi FSM Demirbaş Otomotivin sahibi Mustafa Demirbaş, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde esnafın yüzünü güldürecek 40 günlük bir Bayram kampanyası yaptığını açıkladı. 
Mustafa Demirbaş, konuşmasında;“1997 yılından beri sizlere hizmet veriyoruz. Bu süre zarfında en uygun fiyata en uygun kredi koşullarıyla araç satışı gerçekleştirdik.Her yıl yaptığımız gibi bu yıl da benzer imkanları sağlayacağımız yepyeni bir kampanyayla karşınızdayız. Yaklaşan ramazan bayramını 3 gün değil 40 gün kutlayalım istedik.

21 Haziran-31 Temmuz tarihleri arasında sıfır araç alacak esnafa sağladığımız imkanlar ise şöyle;
1- 72 aya kadar vade imkanı,
2- Değişken taksitli esnek ödeme ve balon ödeme imkanları ,
3- İsteyen esnafa 5 aya kadar ödemesiz dönem ( ilk taksit ödemesi 5 ay sonra başlıyor, )
4- Düşük faizli kredi imkanı 0,42 den 1,10 kadar değişen oranlarda ( Kullanacağı kredi tutarına
ve vadelere göre 40 bin- 60 bin TL tutarında avantaj. )
5- Bütün otobüslere 3 yıl garanti ( Sınırsız kilometre )

Bu kampanya değiştireceğiniz 2003-2004-2005 ve 2006 model eski araçlar için; BMC ve TEMSA marka 12 metre 0 km otobüs alacak müşterilerimiz için geçerlidir.Kampanya dahilinde 2.el araçlarınız yine her zaman olduğu gibi takasa alınacaktır.”,dedi.
Demirbaş, yaklaşan Kadir gecesini ve Ramazan Bayramını tebrik ederek hayırlı Ramazanlar temenni etti.

goksel-ovacik-003.jpggenel-muduru-ismail-yolcu.jpg

ozulas-iftar-2017-(1).jpg

ozulas-iftar-2017-(5).jpg

ozulas-iftar-2017-(3).jpg

ozulas-iftar-2017-(4).jpg

Etiketler: , ,
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • LPG, Dizeli kovalıyor14 Mart 2019 Perşembe 13:48
 • İveco'nun 2019 ilk bayisi12 Mart 2019 Salı 11:34
 • Mercedes Benz Türk'ün Serüveni12 Mart 2019 Salı 11:21
 • Isuzu Moldova Kişinev'de eğitimde07 Mart 2019 Perşembe 12:02
 • Ceva Lojistik n11.com iş birliği28 Şubat 2019 Perşembe 10:42
 • Ford Trucks'ın gözü Batı Avrupa'da25 Şubat 2019 Pazartesi 12:09
 • D.Çokcoş Sezer DKV Euro Service Türkiye müdürü oldu19 Şubat 2019 Salı 14:22
 • Plaka Tahdidi İSTAB'ın gündeminde19 Şubat 2019 Salı 11:54
 • Careem, İstanbul'da operasyon merkezi açtı14 Şubat 2019 Perşembe 15:49
 • Sektörün disiplini için plaka tahdidi şart12 Şubat 2019 Salı 12:37
 • Tüm Hakları Saklıdır © 2000 TAŞIMACILAR.COM | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0212 258 77 86 | Haber Yazılımı: CM Bilişim