• BIST 1.494
  • Altın 438,543
  • Dolar 7,4057
  • Euro 8,9653
  • İstanbul : 4 °C

Simroll, Ulusoy-Varan’ın çözüm ortağı oldu

Simroll, Ulusoy-Varan’ın çözüm ortağı oldu
Şehirlerarası karayolu yolcu taşımacılığı yapan Ulusoy ve Varan koltuk arkası TV’lerde Simroll’ü tercih etti.

Simroll ve Ulusoy; Ulusoy ve Varan grubu adına Yönetim Kurulu Başkanı Cem KOÇAK ile birlikte Simge Endüstriyel Mühendislik Kurucularından Genel Müdür Murat AYDIN Genel Müdür Yardımcısı Nazmi Kalkar, İş Geliştirme Uzmanı Serkan Baş ile birlikte çözüm ortaklığı adına sözleşmelerini imzaladı.


“Sözleşme, içerik ve kapsam bakımında sektörde ilk”
Simge Elektronik Genel Müdürü Murat Aydın ''Ulusoy ve Varan yaklaşık altı ay her marka ürünü test etmiş ve sonunda bir Türk markası olan Simroll’ü tercih etmişlerdir. Bugün Ulusoy otobüs grubuyla bayilik sözleşmesini imzalamış bulunmaktayız. Kapsam ve içerik açısından bu anlaşma Türkiye de bir ilktir. Bugüne kadar hiçbir rakip firma, böyle bir anlaşma gerçekleştirememiştir. Simroll'ün bu anlaşmaya bakış açısı asla ticari değildir'' şeklinde konuştu. “Simroll’ün markalaşma sürecinde önemli bir adım”
Ayrıca Simge Elektronik Genel Müdür Yardımcısı Nazmi Kalkar ise ''Türkiye Tarihinin taşımacılık sektörüyle ilgili hangi sayfasını açsanız mutlaka Ulusoy ismi ile karşılaşırsınız. Böyle bir köklü firma ile anlaşma sağlamak; Simroll ailesine prestij katmıştır, artık markamız Ulusoy-Varan Otobüs Grubu ile bayilik anlaşmasını imzalamıştır, Simroll'ün markalaşma yolunda attığı en önemli adımlarından biridir. Ulusoy-Varan otobüs grubunun bu tercihinin ne kadar doğru bir karar olduğunu; tüm sektör'ün en kısa zamanda anlayacağından hiç bir kuşkumuz yoktur” dedi.


Genel Müdürü Murat Aydın, “Simroll ve Ulusoy-Varan bayilik anlaşmasının hepimize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. www.tasimacilar.com 18.06.2012/17:12

Yorumlar
Burak Hatipoğulları
2012-06-27 01:23:08
Simroll harika bir marka, yok böyle birşey ya. Android sistemıne hayran kaldım nasıl yolculuk yaptığımın farkına bile varamadım. Ne ararsan var. Androidi koltuklarımıza taşıdığın için teşekkürler simroll.
Özcan Musaoglu
2012-06-21 22:52:23
Nilufer Turizm'de kullandım. Muzik dinlerken her sarki için tek tek play komutu vermek kötü. İnternet kullanımı bilgisayar ya da tablet'e göre birazcık zor gibi. Yeni yazılımla duzeltiletebilir kanısındayım. Ayrica kimi ekran Usb'den telefonu şarj ederken kimi de şarj etmiyor.
Kimlik bilgilerinin görüntülenmesini istemiyor
2012-06-20 13:24:25
Gurur duymamak için hiçbir needen yok... TEBRİKLER SİMROLL
Savaş SARI
2012-06-19 17:25:48
İlk kez Nilüfer seyahatte gördüm Simroll ekranı. Tek kelimeyle muhteşem. Oyunlardan müziğe, sosyal paylaşımlardan internete, filmlerden neredeyse sınırsız müziğe hızlı ve kolay erişim. Hele de koltuklar arası oyun keyfi. Tebrikler..
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2000 TAŞIMACILAR.COM | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 258 77 86 | Haber Yazılımı: CM Bilişim