• BIST 1.110
  • Altın 455,741
  • Dolar 7,2351
  • Euro 8,5204
  • İstanbul : 27 °C

Son 30 yılın en büyük servisçi eylemi Soğanlık’ta başlıyor

Son 30 yılın en büyük servisçi eylemi Soğanlık’ta başlıyor
İSAROD’un 11 Mayıs’ta Kazlıçeşme’de düzenlemeyi planladığı eylem öncesi İS-DER Derneği ve ULAŞ-İŞ sendikası son 30 yılın en büyük servisçi eylemini başlatacaklarını duyurdu.

Bireysel servisçilerin haklarını arama yolundaki çalışmaları devam diyor. Bazı illerde uygulanan plaka tahdidinin İstanbul’da da uygulanmasını isteyen dernek ve sendikalar farklı zamanlarda düzenleyecekleri eylemlerle seslerini duyurmayı amaçlıyor.

İstanbul Servisçiler Derneği (İS-DER) ve Türkiye Personel ve Öğrenci Servis Ulaşım Çalışanları Sendikası(ULAŞ-İŞ) tarafından yapılan açıklamaya göre; son zamanlarda servis sektörü ile ilgili yaşanan haksızlıkların had safhaya varması dolayısıyla, sıkıntıların duyurulması ve İSAROD’un Zeytinburnu-Kazlıçeşmede’de düzenleyeceği eylem öncesi destek olma maksadıyla Soğanlık UKOME önünde 29 Nisan’da saat 09:30’da büyük bir hak arama çalışması başlatılacağı bildirildi.

“Tüm meslektaşlarımızı ve kurumlarımızı sesimizi duyurmaya tek yürek, tek ses olarak haklarımızı aramaya davet ediyoruz” diyen İS-DER ve ULAŞ-İŞ yetkilileri yapacakları eylemin son 30 yılın en büyük servisçi eylemi olacağını belirtti. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Özer Berberoğlu
2013-05-05 02:49:36

Arkadaşlar Murat erdoğana destek olalım.

Defalarca eylem kararı almış uygulamıştır. Onu sevmeyebilirsiniz, herhangi bir sebepten dolayı doğru yada yanlış bir şekilde kırgında olabilirsiniz. Bende yakından takip ediyorum kendilerini. Çok cesur hareket ediyor doğru bildiği yoldan şaşmıyor.

İlk başta bende 29 nisan eylemini tasvip etmemiştim. Ama son derece mükemmel bir ses getirdi. Ayrıca 11 Mayıs'a da destek vereceklerini defalarca açıkladı. Ben o eyleme katılmayan birisi olarak Murat Erdoğan benimde hakkımı savunmuştur orda. Ben isarod üyesiyim, ama isarod birazda siyasi nedenlerle Murat Erdoğan gibi cesur konuşamıyor. Ayrıca plaka tahdidinden önce tahsisten bahsediyorlar ki bu çok yanlıştır. Burda sınırlamayı yapamazsınız. Çünkü tahsis sınırlama değildir. Sadece bir sıra veya harf olarak tahsisi edilecektir. Ama araba alıp belediyeye evraklarını veren herkes araba alıp çalışa bilecektir. Birde bunun için para ödeyecek bu ölmüş servis esnafı. Bunu duyan herkeste karşı çıkıyor. Sanırım bu yazıyı okuyunca sizde karşı olduğunuzu bildireceksinizdir. Tahsis kelime oyunuyla yapılan bir aldatmadan daha ileri olmayacaktır. Birde üstüne para verilecektir. Tahdit olmazsa gerisi boştur fiyaskodur...

İSBAY
2013-04-28 21:13:39

ARKADAŞLAR GÜCÜMÜZÜ VARLIGIMIZI GÖSTERMENİN ZAMANI GELDİ HAK BİRLİKLE ALINIR MÜCADELE BİRLİKLE KAZANILIR ARTIK OMUZ OMUZA MÜCADELE ZAMANI GELMİŞTİR.

30 YILDIR İLKKEZ BİR ARAYA GELECEGİZ. BUNU HERKEZ KİMSE İÇİN YAPMASIN HERKES KENDİ İÇİN YAPSIN. BU SON ŞANSIMIZ BAŞKA ŞANSIMIZ OLMAZ. KAVGA ZAMANI DEGİL BİRLİK BERABERLİK ZAMANI SESİMİZİ ÇIKARMA ZAMANI. VARLIGIMIZI UKOME YE MECLİSE DUYURMA ZAMANI.

HAYDİ ARKADAŞLAR 29 NİSAN 2013 SOGANLIK UKOME 11 MAYIS 2013 KAZLIÇEŞME HER ARKADAŞIMIN KENDİSİ GELECEGİ HAYATI İÇİN ÖNEM TAŞIYAN GÜNLERDİR İNŞALLAH HAKLARIMIZI ALACAGIZ BAŞKA YOL KALMADI.

HERKESİ SELAMLIYORUM YARINLAR BİZİM İÇİN ...

SELAM,

Yılmaz Cin
2013-04-26 16:08:44

Sayın Cansever,

Sen hiç İstanbul dışına çıktınmı belliki hayır. 34 plakalı servis aracın atla ve Gebze tarafına geçmeye teşebbüs et. Seni o zaman göreyi aracını elinden nasıl alıyorlar. 65 gün trafikten men 7500 tl ceza savunduğun kişiler iyi biliyormu? Km başta olmak üzere işte Sayın Murat Erdoğan Gebze'de bu eşkiyalarla 6 yıldır mücadele ediyor.

Sayın Hamza bey bunları bildiği halde sesini çıkarmıyomu? Km ile ters düşmemek için neden Sayın Öztürk elini masaya vurup arkadaş neler oluyor, Gebze'de benim servisçi esnafımın araçları otoparklarda neden çürüyor dedimi? Ama Murat Erdoğan bu eşkiyalarla mücadele ediyor.

41P plakalı araçlar İstanbul'da terör estiriyor bilginiz varmı? yoksa bir gün Tuzla E5'e gelin 1 saat E5'i izleyi o zaman korsan kimmiş kararınızı verin. Bu işin ucu İstanbul Ukomeye varıyor. İstanbul'da dahi 34 plakalar bağlanıyor. 41 P plakalar hiç dur durulmuyor. Asıl korsan P plakayla İstanbul'a geçen onlar değil bizmişiz gibi muameleler yapılıyor.

Murat Erdoğan
2013-04-26 08:27:48

Cinsever Efendi,

Murat ERDOĞAN gibi Abdürrahim BARIN gibi, İS-DER gibi ULAŞ-İŞ gibi bir taş düşünce birilerinin kafasına senin gibi cinsever'ler türüyor.

Yorum sayfalarında dikkat et şeytanlar çarpmasın seni. Senin gibi sahte isimlerle kalın kelimeler söyleyince başındaki efendiler kendi ceketlerini kurtardıklarını sanıyorlar. Haşlamalarımız yetmiyor anlaşılan.

TAKKELERİ DÜŞTÜ KELLERİ GÖZÜKTÜ şimdi de panikteler…Yakında depresyona girmeseler bari zevkle seyrediyoruz. Güzel yorumlarınızı ben en azından kendi grubumu karşıma alıp esnafın yanında yer alabiliyorum. Esnaf haklıdır diye...Ticaret odalı olduğumda size batmasın. Bu arada hak birdir. oda bizim söylemlerimizde bellidir.

Bazıları gibi mevki makam uğruna üyelerimi derin uykulara yatırıp nenniler söylemiyoruz en azından... Daha çok ekmek yemeniz gerekiyor. Bu yazıyı yazdıranlar gölgeniz gibi takipteyim. Bunu iyi bilin her yaptığınız yanlış hareketinizi dillere düşüreceğim. O koltuklar kimselere kalmadı. Allah'tan koltuk sevdamız yok biz bu işleri koltuksuz yapıyoruz. Seçimlere de şimdiye kadar hiç girmedim cinsever efendi, yanlış bilgi vermişler sana. Neden mi Rakip bulamadım kendime. Ücretsiz işlere kimse rakip olmuyor kolay kolay, halkın esnafın tabanın yanında olmak daha zevkli en azından kendi arabamıza binip kendi paramızı yiyoruz. Arkadaşlarımızla ve bizim yaptığımız işler ücretsiz olduğu için bir çok uyanık geçineni rahatsız etmekte daha kolay oluyor. Bilmem anlatabildim mi?

Çok sevdiğiniz Murat ERDOĞAN kardeşiniz Saygılar sunar.

Cihan Cinsever
2013-04-25 18:37:09

Yılmaz Cin bey,

Lütfen cin olmadan adam çarpmaya kalkma. İSAROD plaka tahditini yıllardan beri istiyor. Gördüğüm kadar ellerinden geleni yapıyorlar. Tahdite karşı olan Sayın Başkan Murat Erdoğan'ın üyesi olduğu ticaret odası bunu herkes biliyor zaten. Rantı kesilecek olanlar turcular. Bu kadar sıkıntıya ne gerek var. Madem yüzüp kuyruğuna geldi. Murat Bey aday olup ticaret odasının başkanı olsun, plakalar hemen donsun o zaman. Yanlış bilgim varsa düzeltin. Belkide olduydu kaybetmişti. Olmadıysa niçin olmadıki. Hem birlik olalım derken bir yandan bel altından vurmaya çalışmak olsa olsa cin fikirli insanların işi olabilir.

Yılmaz Cin
2013-04-25 16:53:04
Nihayet İSAROD olarak uyandınız. Kulaklarnız tıkalı bu zamana kadar Kocaeli bölgesindeki yapılanları görmediniz, duymadınız. Yüzdük kuyruğuna getirdik. Gelin hep bareber birlik olalım. Servisçiler olarak bu işe artık bir çözüm bulalım. Murat başkan ve Ulaş İş haklı. Birilerinin rantı kesilecek diye tahtide karşı çıkanlar biliyorum ki o zaman herkesten önce yüzlerce plaka almak için can atacaksınız.
Engin
2013-04-21 21:18:03
Boşuna gidip orda kendinizi yıpratmayın bu Beledıye oldugu surece bole gıder bırde plaka donsa ne olacak 100 TL'lık yere 200 TL mı alacagız zannedıyorsunuz ben Kocaelınde plaka sahıbıyım ınanın sızden daha az kazanıyorum anlayacagınız bu servıscilik işi ölmüşdür
Halim Demirhan
2013-04-17 12:34:33

MÜCAHİT POLAT ARKADAŞIMIZ SANA BU YAZDIKLARINDAN DOLAYI KIZMIYORUM. ÇÜNKÜ OLAYLARI SENİN GİBİ YORUMLAYAN ÇOK ARKADAŞIMIZ VAR Kİ BENDE ÖYLEYDİM. AMA OLAYLARIN İÇERİSİNE GİRDİKTEN SONRA PEKDE SENİN DÜŞÜNDÜĞÜN GİBİ OLMADIĞINI GÖRDÜM.

EĞER İSTERSEN SANA İLETİŞİM BİLGİLERİMİ VERİR OLAYLARI DETAYLI ANLATIRIM. SENDE O ZAMAN KARAR VERİRSİN. ESNAFIMIZIN BU KONUDA AYDINLATILMASI GEREKLİDİR. SEN TABİKİ ODAYA KAYDINI YAPTIR DOĞRUSUDA BUDUR. AMA DİĞER KONULAR İÇİN BU TÜR FAALİYETLERİN İÇERİSİNDE BULUNMADAN ANLAYAMAZSIN SERVİSÇİ ARKADAŞLARIMIZIN HEM 29 NİSAN SOĞANLIK, HEMDE 11 MAYIS KAZLIÇEŞME DE BULUNMALARI BÜYÜK ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR.

SENDE BİLİNÇLİ BİR ESNAF OLARAK UMARIM Kİ HER İKİ TOPLANTIDA DA BULUNURSUN.

Murat Erdoğan
2013-04-16 22:16:18

Sevgili Mücahit Polat,

Bazen bazı şeylere şaşıyor insan, bu şekilde yorum yaparken en son yapılan yorumu okusaydın keşke. Ama okumaman da iyi olmuş en azından her fikir olsun yorumlarda ki insanlar iyiyi kötüyü ayırt edebilsinler.

Orada birlik mesajı veren biziz. Sen kalkmışsın protesto etmekle itham ediyorsun bizi. İTO Üyesiyim diyorsun. Mücahit polat diye kayıt yok İTO da, Pendik'e toplantıya bende geldim diyorsun. Biz toplantıyı soğanlık'ta yapmıştık. Acaba diyorum bize cevap veremeyen yargıya takılacağım korkusuyla çamur atamayanlar sahte isimlemi yorum yapıyorlar.

http://www.soformag.com.tr/?page=Yazarlar&ID=112 senden rica ediyorum. Bu yolladığım linki kopyalayıp adres çubuğuna yapıştır ve 2009'da çıkan bu önemli haberi oku bizler kuruluşumuzdan bu yana dediğimizi halen söylüyoruz. Ama inşallah hakkında yanılıyorumdur.

Eğer bizim toplantımıza katılmış olsaydın bu yorumu yapmanın mümkünü yoktu. Oradaki yaşananları görmüş olsaydın bunları söylemezdin. Senden özür dilemek için o toplantıda olduğunu ve İTO üyesi olduğunu bana ve bu haberi okuyan arkadaşlara ispat etmeni rica ediyorum.

Benim telefonuma eğer o toplantıdaysan ulaşabilirsin çünkü herkese dağıttım. Eğer bulamazsan taşımacılar.com'u ara ve kim çıkarsa telefona benim telefonumu sana verecektir. EĞER VERECEĞİN BİLGİLERDE HAKLI ÇIKARSAN HERKESİN ÖNÜNDE SENDEN ÖZÜR DİLEYECEĞİM BİR KEZ DAHA ALTINI ÇİZİYORUM. HAK ARAMA MÜCADELEMİZDE 11 MAYIS TA DA OLACAĞIZ 29 NİSAN'DA DA OLACAĞIZ.

Servis sektörünün tamamını ilgilendiren bu tarihler kimsenin tasarrufunda değildir keşke başka derneklerde olsa da her hafta ses duyurabilsek. Senin tabirinle servisçilere yardımcı olan yol belgesi aldığında sıkıntı çıkarmayan UKOME nin önünde...

Sloganımızda şu olsa Sevgili Mücahit Kardeşim

''UYANDA BALIĞA GİDELİM''

Mucahit Polat
2013-04-15 21:17:00

Sayın Murat Erdoğan,

Başkanım geçen pendik'te yaptığınız toplantıya katıldım ve orda servisçi odası yöneticileri vardı. Yaptıkları konuşmayı dinledim. Sonrada sebebini çözemediğim bir konudan dolayı orayı terk ettiler ve sizi haklı görmüştüm. Ama görüyorum ki Hamza Öztürk ve de yönetimi orayı terk etmekte haklılarmış. Çünkü 11 mayıs'ta eylem yapılacak geniş kapsamlı. Siz çıkmışsınız 29 Nisan'da belediyenin önünde buluşalım diyorsunuz. Bize yardımcı olan yol belgesi aldığımızda sıkıntı çıkarmayan bir kurum önünde toplanıp ne yapacağız, kimi protesto edeceğiz.

Bu yapacağımız eylem bence 11 Mayıs'ı protesto etmek için yapılıyor. Bu kanıya vardım. Şirketler bile bunu duydular. İşte bu esnafmış, birlik olacaklarmış diye dalga geçiyorlar. Nasıl bir zihniyet çözemedim. Ben ticaret odası üyesiyim ama 11 Mayıs'tan önce istifa edip esnaf temsilcisi olan odaya üye olacam ve gerekirse oda için çalışacağım. Toplantının yapıldığı gün çok kızmıştım servisçi odasına. Ama bu gün görüyorum ki, haklılarmış. Keşke bende o gün onlar çıktığında çıksaymışım. Nefisle hareket etmeyelim. 11 Mayıs'ta birlik olalım. Yazık ki bize de güyah bu iş tam çözülecekken kendi egolarımız yüzünden yakmayalım esnafı...

BENCE İYİ DÜŞÜNÜN...

Murat Erdoğan
2013-04-15 16:24:53

Sevgili meslektaşımız Nafiz bey ve ismi çıkmayan arkadaşımız.

Bizim bu eylemi yapmaktaki maksadımız zaten 11 Mayıs'ta olacak olan eylem öncesi Anadolu yakasını da çoğunluk hale getirip resmi makamların dikkatini çekmektir. Ve 11 Mayıs'ta olacak eylemi bilmeyenlere duymayanlara duyurmaktır. Her ortamda da 11 Mayıs'ta olacak olan İSAROD mitingini desteklediğimizi zaten beyan ediyoruz hatta bu sitede yayınlanan İSAROD 11 Mayıs eylemi haberinin altına baktığınızda bunu göreceksiniz.

Bizlerde tüm araç ve üyelerimizle zevkle ve birliktelikle orada olacağız. BİZ ŞAYET eylemimizi Aynı gün ve saatte yapmış olsaydık işte o zaman kasıt aramanız gerekirdi. Ama asıl maksat iki yakayı birden harekete geçirmektir ve DERNEK, SENDİKA, ODA OLARAK HALEN ALAMADIĞIMIZ HAKLARIMIZLA İLGİLİ BİRLİKTE BERABERLİKTE OLDUĞUMUZU tüm resmi makamlara deklare etmektir.

Saygı ve Sevgilerle

Ulaş-İş ve İs-Der adına

Murat ERDOĞAN

Ahmet Kuzucu
2013-04-15 16:05:28
Benim haberim yoktu. Ama bu saatten sonra gördüğüm bütün meslektaşlarıma yani servisçi arkadaşlara duyuracağım. HEP BEREBER 29 NİSAN PAZERTESİ SAAT 09:30'DA SOĞANLIK'TA GÖRÜŞMEK ÜZERE. Gelmeyi düşünmeyen olmaz ama eğer düşünen varsa çoluk çocuğunun geleceğini bir kez daha düşünerek karar versin.
Mahmut Akdağ
2013-04-15 16:00:03

Saygıdeğer meslektaşlarım,

Biz şimdi eylemi duyuralım dernek ve odala bize afişleri nezaman verecek yoksa kendi imkanlarımızla pazarcı tezgahına yazar gibi camlara asıp mı gezicez. Afiş olursa Trafik polisi ile de uğraşmayız. Bir an önce başlanmalı. Ben Bağcılar Güneşli'de bulunuyorum. Çalıştığın projede 170 araç var. ütfen her meslektaşımı bu eyleme duyarlı olmaya davet ediyorum. 5 tane yol kagıdı var isim listesi de var. Hala daha nasıl bağlarım diye uğraşılan sahibsiz bir meslek olmaktan kurtulalım. Sesimizi duyurma fırsatı geldi. Ne duruyoruz o zaman. Haydin 11 Mayıs'ta Kazlıçeşme'ye D2'ye çözüm yol belgesine çözüm isteyelim. En önemlisi plaka inşaallah onu da alalım. Bir gün kontak kapatsak İstanbul durur. Allaha emanet olun.

Kimlik bilgilerinin görüntülenmesini istemiyor
2013-04-15 11:23:43

İsder ve ulaş iş yetkilileri,

Siz esnafın menfaatlerini düşünerek bu toplantıyı yapmıyorsunuz bu açıkça ortadadır. 11 mayıs 2013 tarihinde İSTANBUL UMUM SERVİS ARACI İŞLETMECİLERİ ESNAF ODASI valilikten aldığı izin ile Kazlıçeşmede esnafıyla büyük buluşmayı Allahın izniyle inşallah gerçekleştirecek. Eğer sizde esnaf iseniz sizin burda yapmanız gereken ayrı bir tarihte eylem yapmanız değil, 11 mayıs eylemine destek vermeniz olacaktı.

Nafiz Dertsiz
2013-04-15 10:08:44

Sayın İS-DER ve ULAŞ-İŞ yetkilileri;

İSAROD'UN İstanbul genelinde yapılması planlanan 11 Mayıs Kazlıçeşme toplantısı öncesi, programladığınız 29 Nisan eylemi esnafın toplu olarak yapacağı basın açıklamasını baltalamaktan başka hiç bir işe yaramayacaktır. 11 Mayıs tarihinde İstanbul valiliğinden izni alınmış, tüm esnafın bir arada görülmesi gereken, böyle bir günde servisçinin menfaatleri için çalıştığına inandığım İST.Servisçiler Derneği ve Türkiye ULAŞ-İŞ Sendikasının İSAROD'la birlikte hareket edip, katılımı çoğaltacağı halde ayrı bir tarihteki eylem planı 11 Mayıs'taki toplantının servisçi sayısını düşürecektir. Bilmeden veya kasıtlı olarak yapılan bu plan esnafın çıkarlarını baltalayıp, turizm firmalarının ekmeğine yağ sürecektir.

Mustafa Taşcı
2013-04-14 21:37:04

Sevgili servisçi abilerim, kardeşlerim.

Biz servisciler olarak birlik beraberlik içinde olmazsak haklarımıza kavuşamayız. Bakın etrafınıza taksiciler, dolmşçular, otobüscüler istediklerini nasıl alıyorlar. Hepsinde birlik beraberlik var. Bizim tek isteğimiz plakalarımızın dondurulması. Ben Gebze'ye personel çekiyorum. 110km yola 135 lira alıyorum. 41 plakalı bi araç toplam 40 km yapıyor. Benle aynı parayı alıyor. Bu adalet mi? Bir düşünün sizde aynı şekildesiniz. Yıllardır sırtımızdan tonlarca para kazandılar. Kimsede çıkıp buna bir dur demedi. Hazır herkez ayaklanmış ortam ısınmışken bu çabalar boşa çıkmasın. Birlik olalım birgünde kendimiz için çalışalım. Dişimizi gösterelim.

Lütfen abilerim, kardeşlerim geleceğinizi düşünün.

Mahmut Akdağ
2013-04-14 20:25:17

Selamun aleyküm meslektaşlarım,

Adı geçen 11 mayıs eyleminden bir çok meslektaşımız habersiz. Bizi ekranlarda çıkarmıyor, sesimiz duyulmuyor, kendi reklamımızı yapalım. Araçlara 11 Mayıs'ta yapılacak eylemlerin posterini asalım. Aksesuar adına herbi yazıyı asıyoruz. Dernek ve odalarımız bu konu ile alakalı çalışma yapsa bastırsa afişleri bizde assak daha iyi olmaz mı? daha çok katılım olur daha çok ses getirir allah kaza bela vermesin.

Murat Erdoğan
2013-04-14 18:12:57
Hepinize ve iyi niyetlerinize teşekkürler 7 yıldır çalışmalarını yaparak bütün kurumları bilgilendirdiğimiz sıkıntılarımız ve plaka tahdit konumuz ile ilgili başka yol kalmadığını gür bir sesle yetkililere duyurmamız gerekiyor. Lütfen 29 una kadar tüm arkadaş ve meslektaşlarınıza bu konuda bilgi verin katılım sağlayın. Hepimiz hakları için çoluk çocuğumuz için orada olmalıyız. Ardından da 11 mayıs Kazlıçeşmede aynı sesi duyurabilmeliyiz .

Saygılar

İstanbul Servisçiler Derneği ve Ulaş-İş Sendikası adına
Murat Erdoğan
Atilla Şenlik
2013-04-14 17:38:25
Bizlerde daima sizlerin arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Sizlere bu mücadelede yalnız olmadığınızı bilmenizi isteriz .

Saygılarımla
Atilla Şenlik ve Erdal Şenlik
Ali Kemal Daşan
2013-04-14 10:56:42
SELAMÜN ALEYKÜM. SEVGİLİ MESLEKTAŞLARIM, HEPİNİZE HAYIRLI KAZASIZ BELASIZ İŞLER DİLİYORUM. EGER Kİ HAYIRLI VE BEREKETLİ İŞLER İSTİYORSAK BUNUN İÇİN BİZİMDE MÜCADELE ETMEMİZ GEREKİR. DAVAMIZA SAHİP ÇIKMAMAIZ GEREKİR. NE YAZIK Kİ HİÇ KİMSE OTURDUĞUN YERDE AL BUDA SENİN HAKKIN DEMİYOR, BUNUN İÇİNDİR Kİ HAKKIMIZI ALMAK İÇİN, HAK DAVAMIZI İSPATLAMAK İÇİN 29 NİSAN DA NASIL BİR GÜÇ OLDUĞUMUZU GÖSTERMEK İÇİN HAYDİİİN SOĞANLIK UKM'YE. BİZİ ÖNEMSEMEYENLERE, BİZİ UNUTANLARA BİZİM DE BU MEMELEKETDE YAŞADIMIZI, VAR OLDUĞUMUZU HATIRLATALIM. İKİ EYLEMİMİZE DE SAHİP ÇIKALIM.

SAYGILARIMLA
Kimlik bilgilerinin görüntülenmesini istemiyor
2013-04-13 23:15:43
BÜTÜN SERVİSÇİ ARKADAŞLARIMIZI 29 NİSANDA BEKLİYORUZ..
Fatih
2013-04-13 22:33:00
HAYDİ SERVİSCİ ARKADAŞLAR ŞİMDİ TEK YÜREK OLMA ZAMANI HEP BERABER ÖNCE 29 NİSANDA SOĞANLIK VE SONRA 11 MAYISTA KAZLI ÇEŞMEDE BULUŞALIM BİRGÜNDE KENDİMİZ İÇİN ÇALIŞALIM.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2000 TAŞIMACILAR.COM | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 258 77 86 | Haber Yazılımı: CM Bilişim