Otomotiv sektörünün “Gladyatör”leri belli oldu

Otomotiv sektörünün “Gladyatör”leri belli oldu

Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin başarılı şirket, ürün ve projeleri ödüllendirmek için ilk kez düzenlediği “ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2010 Gladyatörleri” görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Törende 19 farklı ödül verildi.

ODD’nin sektörel büyümeye ivme katmak ve marka algısına pozitif katkıda bulunmak amacıyla ilk kez düzenlediği, otomotiv sektörünün en kapsamlı ve prestijli organizasyonu olan “ODD Satış İletişim Ödülleri, 2010 Gladyatörleri” renkli ve coşkulu bir ödül törenine sahne oldu. Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen törene, ODD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, otomotiv dünyasının saygın temsilcileri ve diğer davetliler katıldı. Törende, 1’i jüri özel ödülü, diğeri Turkcell Mobil Uygulama Ödülü olmak üzere, “Satış” ve “İletişim” kategorilerindeki toplam 19 dalda seçilen Yılın Gladyatörleri, ödüllerini aldı.


Bayraktar;2010 için coşkulu bir final, 2011 için umutlu bir başlangıç ODD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, törende yaptığı konuşmada, otomotiv sektörünün en prestijli gecesinde ev sahipliği yapmanın onurunu duyduğunu belirterek; “Bugüne kadar yapılmış en kapsamlı ve görkemli ödül töreni ile sektörümüzün gücünü tüm Türkiye’ye göstermek istedik. Bu gururlu gecede amacımıza ulaştığımızı görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Otomotiv sektörünün verimli çalışmalarıyla, tüketicimizin de oylarıyla yarışmaya yoğun katılım göstermesi, organizasyonumuzun sahiplenildiğini ve gelenekselleşeceğini kanıtlıyor. Bu tablo da bizim için ayrı bir gurur vesilesi oldu. Ödüllerin, Türk otomotiv sektörünün marka algısına çok önemli katkılar bulunacağına inanıyorum. Ödüllendirmenin sonucunda kullanılacak olan ODD’nin gladyatörü amblemi, sektörümüzün yeni ‘güvenilir ve prestijli’ referans belgesi olacak. Ödül törenimiz, 2010 yılı için coşkulu bir final, 2011 için umutlu bir başlangıç oldu. Bu coşkuya katkısı bulunan sektörümüzün saygın temsilcilerine ve oy veren tüketicilere teşekkürlerimi sunmayı borç bilirim” dedi. Otomotiv sektörü ile dirsek dirseğe yürüyen firmalar, ODD Satış&İletişim Ödülleri, 2010 Gladyatörleri gecesinde de sektörü yalnız bırakmayarak geceye destek verdi. Gecenin ana sponsoru Bridgestone ve Lassa olurken, yardımcı sponsorluğu TOTAL üslendi. Gecenin diğer sponsorları ise TEB CETELEM, GEFCO, AVİVA Sigorta ve Turkcell oldu. Ödül alan Gladyatörler SATIŞ ÖDÜLLERİ En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası: Citroën En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Modeli: Ford Transit Connect En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Markası: Fiat En Hızlı Büyüyen Otomobil Markası: Alfa Romeo En Çok Satılan Otomobil Modeli: Renault Symbol En Çok Satılan Otomobil Markası: Renault En Çok Satılan Otomobil ve Hafif Ticari Araç Markası: Ford İLETİŞİM ÖDÜLLERİ Yılın TV Reklamı: Yeni Citroën C3 Yılın Gazete İlanı: Ford Yılın Radyo Spotu: Subaru Yılın Dergi İlanı: Infiniti Yılın Fuar Standı: Peugeot Yılın PR/Etkinlik Uygulaması: Mercedes Benz Yılın Dijital Uygulaması: Fiat Yılın Outdoor Uygulaması: Ford Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi: Mercedes Benz Yılın Entegre İletişim Kampanyası: Fiat Jüri Özel Ödülü: VW Turkcell Mobil Pazarlama Ödülü: Toyota
11.01.2011-14.44 www.tasimacilar.com