UND Dijitalleşme Çalışma Grubu Toplantısı İstanbul Fuar Merkezinde

UND Dijitalleşme Çalışma Grubu Toplantısı İstanbul Fuar Merkezinde

UND Üyelerinin Endüstri 4.0’a daha hızlı uyum sağlayabilmesi ve sektörün dijital dönüşümüne katkı sağlayabilmek adına kurulan "Dijitalleşme Çalışma Grubu" toplantısı 11 Kasım 2021 tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirildi.

Toplantıda, UND Dijitalleşme Çalışma Grubu adına A Grubu Başkanı Sn. Cüneyt Yetkin Çalışma Grubu hedefleri ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

dijitallesme-calisma-grubu-toplantisi-11-kasim-2021-tarihinde-istanbul-fuar-merkezinde-gerceklestirildi.jpeg

Çalışma Grubu adına başlatılmış olan “Başarılı Bir Dijital Dönüşüm İçin Yol Haritası” çalışması hakkında ve hazırlanan segmentasyon anketi ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

UND'nin çalışmalarında ihtiyaç duydukları tasarım mimarları için UND firmasında görev alan BT personellerinin de Dijitalleşme Çalışma grubuna dahil olmaları çağrısında bulunuldu.

dijitallesme-calisma-grubu-toplantisi-11-kasim-2021-tarihinde-istanbul-fuar-merkezinde-gerceklestirildi-4.jpg

Toplantı katılımcıları ile İzlenecek yol haritası ve sektörün dijitalleşme konusunda yaşadığı sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Dijitalleşme konusunda yaşanan sorunlara yönelik çözüm önerilerinin paylaşılması ihtiyacına yönelik olarak Çalışma Grubu üyelerine özel kurulmuş olan internet sitesinde özel bir bölüm açılmasına karar verildi.

dijitallesme-calisma-grubu-toplantisi-11-kasim-2021-tarihinde-istanbul-fuar-merkezinde-gerceklestirildi-8.jpg

Çalışma grubu üyeleri dijitalleşme süreçlerinde yaşamış oldukları sorunları ve örnek vakalarını paylaşabilecek, sunulan çözüm önerileri ile UND üyeleri yardımcı olunacaktır.

dijitallesme-calisma-grubu-toplantisi-11-kasim-2021-tarihinde-istanbul-fuar-merkezinde-gerceklestirildi-12.jpg

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.