UND, Kayseri- Konya- Gaziantep ortak bölge toplantısını gerçekleştirdi

UND, Kayseri- Konya- Gaziantep ortak bölge toplantısını gerçekleştirdi

Toplantının açılış konuşması, UND Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Ergün Bilen tarafından yapılmış olup, bölge toplantılarının belirli aralıklarla “İşbirliği & Güçbirliği” teması altında gerçekleştirileceğini, ifade etmiştir.

Toplantıda ayrıca, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Memik Hilmi Taner, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Şener ve Konya Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Şeflek de görüşlerini belirtmiş ve sektör konularının değerlendirildiği toplantıdan memnuniyetlerini ifade etmişlerdir.

kayseri-konya-gaziantep-ortak-bolge-toplantisi-kayseri-de-yapildi-11.jpeg

UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel tarafından, İcra Kurulu tarafından yürütülen çalışmaları anlatan bir sunum yapılmış ve katılımcılar ile bilgi paylaşımında bulunulmuştur.

Üç bölge taşımacılarının bir araya geldiği toplantıda genel başlıkları ile ; Taşıma İşleri Organizatörlüğü Yönetmelik Değişikliği (TİO), U-ETDS Veri girişi zorunluluğunun ertelenmesi, YYS ve İzinli Gönderici uygulamaları, Gümrükte Yaşanılan Sorunlar, Vizeler, Yabancı Plakalı araçların ülkemizdeki haksız rekabet uygulamaları ve denetimleri, TÜVTÜRK muayeneleri, geçiş belgeleri ve UBAK konuları ele alınmıştır.

kayseri-konya-gaziantep-ortak-bolge-toplantisi-kayseri-de-yapildi-7.jpeg

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.