UTİKAD Yönetim Kurulu Afet Bölgesi Değerlendirmesini Mersin'de Yaptı

UTİKAD Yönetim Kurulu Afet Bölgesi Değerlendirmesini Mersin'de Yaptı

UTİKAD Heyeti, 2 Haziran 2023 tarihinde Akdeniz Bölgesi Çalışma Grubu toplantısında UTİKAD’ın Mersin ve çevresinde faaliyet gösteren üyeleriyle bir araya geldi.

UTİKAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı Bilgehan Engin, UTİKAD Yönetim Kurulu üyesi Arkın Obdan, Akdeniz Bölgesi Çalışma Grubu Başkanı Osman Bakaç ve UTİKAD Genel Müdürü Alperen Güler; Akdeniz Bölgesi Çalışma Grubu Toplantısında Mersin ve çevre illerde lojistik faaliyet yürüten UTİKAD üyeleri ile bir araya gelerek gündem maddelerini görüştü.

utikad3.jpg

Toplantı gündem konuları arasında Mersin’in altyapı sorunları, araç filolarının çalışması hususunda yaşanan insan kaynağı sorunları, şubat ayında yaşanan deprem sebebiyle Mersin Limanı’nda ve geçici depolama alanlarında yaşanan yoğunluklar yer aldı.

utikad2.jpeg

UTİKAD Heyeti, çalışma grubu toplantısının ardından Mersin Deniz Ticaret Odası'na yaptığı ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı M. Cihat Lokmanoğlu, Genel Sekreter Mesut Öztürk ve Basın Danışmanı Ali Adalıoğlu ile bir araya geldi. Mersin Limanı ile güncel denizcilik sorunlarına ilişkin fikir alışverişinde bulunulan toplantıda iki kurum arasındaki iş birliğinin güçlendirilmesi konusunda görüş birliğine varıldı.

utikad.jpeg

UTİKAD Heyeti’nin üçüncü durağı ise Türkiye’nin en büyük limanları arasında yer alan Mersin Limanı oldu. 2023 Mart ayında Mersin Limanı Genel Müdürlüğü görevini devralan Ajay Kumar Singh’e yeni görevinde başarılar dileyen UTİKAD Heyeti; Mali İşler Müdürü Javier Lozano, Proje Direktörü Necdet Aksoy ve Satış ve Pazarlama Müdür Yardımcısı Çağrı Binol’un da katıldığı toplantıda Mersin Limanı’ndaki yük taşımacılığı verileri ve planlanan altyapı çalışmalarına yönelik bilgi aldı.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.