İnci Holding, Grup İçi Başarılarını Cevdet İnci Ödülleri İle Onurlandırdı

İnci Holding, Grup İçi Başarılarını Cevdet İnci Ödülleri İle Onurlandırdı

İnci Holding’in, kurucusu Cevdet İnci anısına her yıl geleneksel olarak düzenlediği Cevdet İnci Ödülleri sahiplerini buldu.

İnci Holding’in yöneticileri ve çalışanları gelenekselleşen Cevdet İnci Ödülleri etkinliğinde bir araya geldi. Pandemi sebebiyle geçen yıl ilk kez dijital ortamda gerçekleşen etkinlik, bu yıl hibrit düzende 10 Aralık’ta yapıldı. İnci Holding kurucusu Cevdet İnci’nin anıldığı günde, “İç Denetim, İş Sağlığı ve Güvenliği ile Toplumsal Mesaj” kategorilerinde ödül verildi. Aynı gece 17. ‘Cevdet İnci Teşvik Ödülleri de dağıtıldı.

Törende konuşan İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Gök şunları dile getirdi: “Kurucumuz Cevdet İnci bundan 69 yıl önce büyük bir vizyonerlik örneği göstererek Holding’imizin temelini attı. Hep daha iyinin peşinden gitti ve gidilmemiş yollarda yürümeye cesaret ederek kabımızı büyüttü. Gerek yenilikçiliğiyle gerek cesareti ve girişimciliğiyle bugünün tohumlarını ekti. Onun bıraktığı yenilikçilik, cesaret, sürekli öğrenme ve girişimcilik köklerini geleceğin işlerine değer katacak tohumlarla büyütmek istiyoruz. İnovasyon tutkumuz, cesaretimiz ve girişimciliğimiz bize daima yaptığımız işi daha yeni ve daha iyi yapmanın yollarını bulmaya teşvik ediyor. Bu projelerde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum.”

1640590571-ne-e-g-k1.jpg

İnci Holding CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Şafak Ozan ise Cevdet İnci Ödülleri’nin genel şirket başarısına olumlu etkilerine vurgu yaparak Holding’in ve bağlı kuruluşların son bir yılını değerlendirdi ve katkı sağlayan tüm çalışanlara teşekkür etti. Ozan, önümüzdeki dönem için de şunları söyledi: “Bize güç veren, pusulamız olan değerlerimiz ve eşsiz insan kaynağımız sayesinde yeni yılda da iş başarılarımızın artarak devam edeceğine olan inancımız tam! 2022 yılında da liderlik iddiamızı desteklemek üzere mevcut faaliyet alanlarımızda global ortaklarımızla birlikte bu sektörlerin yaşadığı dönüşüm ve değişimle uyumlu yeni projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.”

1640590575-zeki-afak-ozan.jpg

Konuşmaların ardından “Cevdet İnci Teşvik Ödülleri”, “Toplumsal Mesaj Ödülleri”, “İç Denetim Ödülleri” ve “İSG Ödülü” takdim edildi. 2021 yılında yaptıkları çalışmalarla kuruma katkı sağlayan ve ödüle layık görülen proje ve süreç sahipleri tebrik edildi. İnci Holding’in tüm çalışanlarının oylarıyla seçilen 2022 Toplumsal Mesajı ise “70 yıllık hikayemizle geleceğe değer katıyoruz” oldu.

“Cevdet İnci Teşvik Ödülleri” ise 2005 yılından bu yana İnci Vakfı tarafından grup şirketlerinde çalışan ve şirketinin veya biriminin üretimini, verimliliğini ve hizmet kalitesini artıran ekiplere ve çalışanlarına veriliyor.  Ar-Ge / Ür-Ge, Üretim, Hizmet ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk kategorilerinde verilen Cevdet İnci Teşvik Ödülleri’nde bu yıl 24 proje değerlendirildi.  Tüm aday projeler, Ön Jüri ve Final Jüri olmak üzere 2 aşamalı bir değerlendirmeden geçti. Üretim, Hizmet, Ar-Ge / Ür-Ge ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk kategorilerinde başvuru yapan projeler arasından verimlilik açısından en büyük katkısı olan projeler ödülün sahibi oldu İnovasyon Özel Ödülü’nün sahibi ise diğer kategorilere başvuran projeler arasında jüri tarafından belirlendi.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.