UND Birlikte Güçlüyüz platformundan basın açıklaması

UND Birlikte Güçlüyüz platformundan basın açıklaması

UND Birlikte Güçlüyüz platformu Uluslararası Nakliyeciler Derneği’nin 24 Haziran'da gerçekleşen 40.Olağan Genel Kurul ile ilgili basın açıklaması yaptı

Bildiğiniz üzere, Bu Genel Kurul’da  UND Birlikte Güçlüyüz Platformu olarak yönetime talip olup seçim yarışına girdik.Pandemi nedeniyle geçtiğimiz 2020 yılı Mart ayından beri sürekli ertelenen bu Genel Kurul Yönetim adaylık süresince bizlerle birlikte hareket eden, emek ve destek veren tüm meslektaşlarımız ile dostlarımıza canı gönülden teşekkür ederiz. Yaşatılan her türlü zorluğa, olumsuzluğa ve eşitsizliğe rağmen; bu süreçte Platformumuza cesaretle dahil olup destek vererek, mesleğimiz adına dik duruş sergileyen sorumluluk sahibi  meslektaşlarımızın bu mücadelesi her türlü takdire şayandır. Yüksek bir fazilet örneği olan bu mücadele, sektör tarihine altın harflerle yazılacaktır.

Geçmiş dönemin muhasebesi yapılmadan ve sektörel güncel sorunlar tartışılmadan; Kamu , STK ve Basın temsilcilerinden  yoksun şekilde bir oldu bitti ile gerçekleştirilen bu Genel Kurul’un 47 yıllık UND tarihinde bir başka örneği yoktur. Bunu da tüm kamuoyu, sektör ve  sektör basınının takdirlerine bırakıyoruz.     

Bu vesile ile; Yönetime seçilen arkadaşlara başarılar diler ; sektör mensupları olarak ve mesleğimiz adına, bundan sonraki çalışmalarının  takipçisi olup sektörümüze sahip çıkmaya devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.