Fiat’tan yıl sonunda uçuran fırsat

Fiat’tan yıl sonunda uçuran fırsat

Türk Hava Yolları ve Fiat Türkiye, özel yolcu programı Miles&Smiles üyelerine Fiat markalı otomobiller ve hafif ticari araçlar satın aldıklarında özel indirimler sunan ortak kampanyanın son haftasında daha özel fırsatlar sağlıyor.

Fiat Türkiye ve Türk Hava Yolları, Türkiye’de otomobil markalarıyla bir havayolu şirketinin ortak bir proje için ilk defa bir araya gelmesi açısından da önem taşıyan işbirliği kapsamında Miles&Smiles üyelerine geniş kapsamlı avantajlar sağladığı kampanyayla yılın son çalışmasına imza atıyor.


2010 yılının son kampanyasında Fiat markalı otomobil modelleriyle Fiat Fiorino Combi ve Fiat Doblo Combi modellerini satın alacak Miles&Smiles üyelerine anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 500 Lira ekstra indirim avantajı sağlanıyor. Bununla birlikte kampanya süresince Fiat markalı otomobil ve söz konusu hafif ticari araç modellerini satın alan Classic kart sahipleri 20 bin bonus mil; Classic Plus kart sahipleri 25 bin bonus mil; Elite kart sahipleri 30 bin bonus mil ve Elite Plus kart sahipleri ise 35 bin bonus mil kazanabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen Miles&Smiles kart sahiplerinin aracını satın almadan önce 444 22 55 numaralı Fiat Çağrı Merkezi’ni arayıp kampanyaya kaydını yaptırmaları gerekiyor. Bu işlemin ardından Türkiye çapında yaygın Fiat bayilerinden herhangi birinden araç satın alımı öncesinde kampanya dahilinde sunulan indirim avantajından yararlanmak mümkün olabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen Miles&Smiles üyelerinin hesaplarına işlenmiş en az bir uçuş bulunması gerekiyor. Kayıtlı uçuşun Türk Hava Yolları veya Star Alliance hava yollarından herhangi biri ile gerçekleştirilmiş olması da yeterli.


www.tasimacilar.com