MAN’dan orijinal yedek parçada yılın kampanyası

MAN’dan orijinal yedek parçada yılın kampanyası

Yaşam boyu güvenilir iş ortaklığı sloganıyla, kalite ve güvenceyi satış sonrası hizmetlerine de yansıtan MAN, 5 Haziran- 5 Ağustos 2012 tarihleri arasında orjinal yedek parça kampanyası düzenliyor.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Yedek Parça Bölümü’nün müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak Petrol Ofisi ve İş Bankası‘nın işbirliğiyle gerçekleştirdiği orijinal yedek parça kampanyası, MAN Yetkili Servisleri’nde başladı. Gerçekleştirdiği kampanyaları müşterilerinin beklentileri doğrultusunda büyüten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Bölümü, bu yeni kampanya ile birlikte cazip fiyat avantajları sunuyor.


Yüzde 10 akaryakıt hediyesi ve 6 taksit imkânı
MAN - Petrol Ofisi – İş Bankası işbirliği ile gerçekleşen “MAN orjinal yedek parça kampanyası” kapsamında, MAN ve NEOPLAN araç sahipleri, İş Bankası kredi kartıyla yetkili servislerden yapacakları her 500 TL’lik orijinal yedek parça alışverişi için Petrol Ofisinden 50 TL değerinde akaryakıt hakkı kazanıyor. 5 Ağustos 2012 tarihinde sona erecek kampanya, aylık üst limit 1000 TL’lik orijinal yedek parça alışverişi ile sınırlı olacak. Uzun vadede orijinal parça her zaman daha avantajlı
Kampanya ile ilgili bilgi veren MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Can Cansu, “Satış sonrası hizmetler konusunda müşterilerimize olan desteğimizi her zaman sürdürüyoruz. Müşterilerimizin orijinal MAN parçası kullanarak uzun vadede avantaj sağlamalarını hedefliyoruz. Araca tam uyum sağlayan orijinal parçaların dayanıklı ve uzun ömürlü olması, birçok yönden tasarruf sağlamaktadır. Ayrıca aşınan parçalar dışındaki 1 yıllık garanti süresi orijinal parça kullanımını avantajlı hale getiriyor“ dedi.


MAN kullanıcılarına cazip fırsatlar sunmak için kampanyayı Petrol Ofisi ve İş Bankası işbirliğiyle gerçekleştirdiklerini vurgulayan Cansu, “İş ortaklarımızla birlikte müşterilerimiz için çok cazip şartlar sağladık. Müşterilerimiz orijinal parça kullanarak hem taksit avantajından faydalanırken akaryakıt hediyesi kazanacaklar. Tüm bunların yanı sıra orijinal yedek parça kullanma ayrıcalığına sahip olacaklar” dedi. www.tasimacilar.com 05.06.2012/14:40