Başkonsolos Fatma Taşan Cebeci, Barsan’ı Ziyaret Etti

Başkonsolos Fatma Taşan Cebeci, Barsan’ı Ziyaret Etti

Türkiye Cumhuriyeti Nürnberg Başkonsolosu Fatma Taşan Cebeci’den Barsan Global Lojistik Nürnberg Bölge Müdürlüğü’ne Ziyaret

28 Mayıs 2024 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Nürnberg Başkonsolosu Sayın Fatma Taşan Cebeci ve beraberindeki heyet, Barsan Global Lojistik’in Nürnberg Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Almanya Bölge Müdürümüz Aykan Celdik’in makamında gerçekleşen nezaket ziyaretine, Barsan Global Lojistik Nürnberg ekibi de katıldı.

img-1134.jpg

Ziyaret sırasında Almanya Bölge Müdürümüz Aykan Celdik, Başkonsolos Sayın Fatma Taşan Cebeci’ye nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Görüşmede, iki ülke arasındaki gümrük işlemlerinin iyileştirilmesi ve bu işlemlerin daha hızlı ve güvenli bir şekilde yürütülmesi konularında karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

img-1143.jpg

Aykan Celdik, Barsan Global Lojistik’in Almanya’daki faaliyetleri ve uluslararası lojistik süreçleri hakkında bilgi vererek, gümrük işlemlerindeki verimliliği artırmak için yapılabilecek işbirlikleri üzerine detaylı görüşmeler gerçekleştirdi. Başkonsolos Sayın Fatma Taşan Cebeci de iki ülke arasındaki ticari ilişkilerin ve lojistik süreçlerinin geliştirilmesine yönelik atılacak adımların önemine dikkat çekti.

img-1154.jpg

Görüşmede, lojistik sektöründeki mevcut gelişmeler ve karşılaşılan zorluklar ele alınırken, gelecekteki işbirliği fırsatları da değerlendirildi. Ziyaret, her iki tarafın da verimli ve yapıcı diyaloglarını sürdürme kararlılığı ile son buldu.
Bu önemli ziyaret, Barsan Global Lojistik’in uluslararası işbirliklerini güçlendirme ve lojistik süreçlerinde mükemmeliyet sağlama hedeflerine katkı sağladı.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.