Capella logıstıcs izmir ve çatalca’da depo yatırımı gerçekleştirdi

Capella logıstıcs izmir ve çatalca’da depo yatırımı gerçekleştirdi

Capella Logistics, Çatalca ve İzmir’de toplam 10 bin metrekarelik depo yatırımı gerçekleştirdi

Şirketin CEO’su Aytaç Aykanat, Avrupa ülkelerine ihraç edilecek parsiyel yükleri bu noktalarda bir araya getirerek, taşımalarını daha verimli şekilde organize edebildiklerini söyledi.

Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında kara yolu ve intermodal taşımalar gerçekleştiren, lojistik sektörünün yenilikçi markalarından Capella Logistics, Çatalca ve İzmir’de toplam 10 bin metrekarelik depo yatırımı gerçekleştirdi. 

1703149718-aytac-aykanat-capellalogistics-ceo.jpg

Capella Logistics CEO’su Aytaç Aykanat, Çatalca’nın konumu sebebiyle Avrupa kara yolu taşımaları için önemli bir merkez olduğunu ifade ederek, aynı zamanda Muratbey Gümrük Müdürlüğü’ne yakınlığına da dikkati çekti. Aykanat, İzmir’deki depoyu da ro-ro çıkışları öncesi, yüklerin bir araya getirildiği bir nokta olarak konumlandırdıklarını vurguladı.

İhracat taşımalarındaki opsiyonlarını daha iyi yönetecek

Çatalca'daki yeni deponun, şirketin büyüme hedeflerine önemli katkı sağlayacağını belirten Aykanat, “Bu yatırımımız sayesinde Avrupa'ya ihracat taşımalarındaki trafiğimizi artıracağız. Önümüzdeki 3 yıl içinde yurt dışı operasyonlarımızı iki katına çıkarmayı hedefliyoruz.” dedi.

Aykanat, “Çatalca’daki depomuzun dışında İzmir’de de kullandığımız bir yatırımımız bulunuyor. Özellikle bu şehirden gerçekleştirdiğimiz ro-ro çıkışlarımızı koordine ettiğimiz nokta diyebiliriz.” sözlerini kullandı. 

Depoların şu aşamada kapasite olarak operasyonel ihtiyaçlarını karşılayacak büyüklüğe sahip olduğunu da vurgulayan Aykanat, sundukları katma değerli hizmetlerle markalara ekstra maliyet avantajı yarattıklarını söyledi. 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.