Horoz Lojistik, uzun yıllar hizmet veren çalışanlarını kıdem plaketleri ile ödüllendirdi

Horoz Lojistik, uzun yıllar hizmet veren çalışanlarını kıdem plaketleri ile ödüllendirdi

Horoz Lojistik, uzun yıllardır birlikte çalıştığı değerli çalışanlarını teşekkür amaçlı, kıdem plaketleri ile ödüllendirdi

Öncelikli değerleri arasında çalışanlarının mutluluğu ve bağlılığı yer alan firma, kıdem plaketlerini, çalıştıkları yıllara göre, 25 yıl, 20 yıl ve 15 yıl dönüm noktalarını kutlayan çalışma arkadaşlarına şirket içi bir organizasyonla takdim etti.

1683285696-dsc-4174-small.jpg

Organizasyonla ilgili bilgi veren Horoz Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Taner Horoz: “Bugün plaketlerini takdim ettiğimiz çalışma arkadaşlarımız Horoz Lojistik'in başarısına katkıda bulunarak, şirketimizin büyümesinde ve gelişmesinde önemli bir role sahipler. Bu nedenle, onların şirketimizdeki uzun süreli katkılarını ödüllendirmek istedik. Bu ödül ile onların şirketimizdeki hizmetlerini takdir ediyor ve Horoz Lojistik ailesinde önemli bir yerleri olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyoruz.

Horoz Lojistik, 81 yıllık köklü geçmişiyle, Yaklaşık 2000 çalışanı olan büyük bir ailedir. Geçmişte şirketimizde işe başlayan çalışanlarımızın bazıları, bugün üst yönetici kademesinde görevine devam etmektedir. Her bir çalışanımızın ailemizin bir parçası olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle, geçmişte işe başlayan ve bugün hala bizimle olan çalışma arkadaşlarımızın, uzun yıllar boyunca göstermiş oldukları bağlılıkları ve katkıları bizim için büyük önem taşıyor.

1683285705-taner-horoz-g-rkan-g-rb-z-small.jpg

Horoz Lojistik olarak şirketimizin gerçek değeri; bugüne kadar pek çok başarıya birlikte imza atmamız ve sektörümüzde öncü bir konuma gelmemiz, içinde bulunduğumuz büyük aileye ve çalışanlarımızın katkılarına dayanmaktadır. Değerli çalışma arkadaşlarımıza takdim ettiğimiz kıdem plaketleri, uzun yıllar boyunca göstermiş oldukları sadakatlerinin bir simgesidir. Çalışanlarımızın mutluluğu ve bağlılığına her zaman önem veriyoruz” dedi.

1683286386-kemal-onur-tek-in-small.jpg

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum