Özbekistan Nakliye >> Saygınlar Lojistik

Özbekistan Nakliye >> Saygınlar Lojistik

Orta Asya üzerinde yer alan Özbekistan, denize kıyısı olmadığı için karayolu üzerinden nakliye araçlarını kabul etmektedir

Türkiye-Özbekistan arasında yapılan nakliye çalışmaları bilgi ve birikim sahibi Saygınlar Nakliyat ile yapılmaktadır. Saygınlar Nakliyat tam donanımlı bir firmadır. Firmada yeterli araç sayısı ve ekip bulunmaktadır. Özbekistan nakliye çalışmalarında görev alan firma, ülke dışına yapılan nakliye işlemi için Türkiye-Özbekistan karayolunu kullanmaktadır. Tırlarla yapılan nakliye işlemlerinde karayolu üzerinden ulaşım sağlanır.

Özbekistan Çalışan Nakliyat Şirketi

Geçmişten günümüze gelişerek gelen nakliye çalışmalarında artık firmalar tercih edilmektedir. Sürecin doğru yönetilmesi, izin ve belgelerin alınması, sözleşmeli güvenilir çalışmaların yapılması için Saygınlar Nakliyat hizmet vermektedir. Özbekistan nakliyat çalışmalarında farklı araçlar kullanılmaktadır. Bu araçlar yükün durumuna göre tercih edilmektedir. Geniş tırlarla yapılan taşıma işlemlerinde komple taşıma, parça taşıma ve soğuk taşıma yapılmaktadır. Komple taşıma işleminde tek müşteri tarafından tek araç kullanılır. Parça taşıma işleminde aynı güzergah üzerinde hareket eden birden fazla müşteri tek araç kullanır. Soğuk taşımada ise ısıya hassas yükler özel soğutucularla döşenmiş araçlarla taşınır. Firma hangi taşıma yönteminin kullanılacağını yük durumuna göre belirlemektedir.

Özbekistan Frigo Nakliye Firmaları

Buhara nakliye çalışmalarında karayolu kullanılmaktadır. Türkiye’den yola çıkan tırlar karayolunu kullanarak ülkeye ulaşım sağlar. Karayolu güvenilirdir. Tır içinde yüklerin zarar görmemesi için çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Özbekistan frigo taşıma işlemlerinde soğutucuların yerleştirildiği özel tırlar kullanılır. Bu soğutucular sayesinde tır içindeki ısı kontrol edilir. Isı ayarı -26 ile 18 derece arasında yapılmaktadır. Bu sayede ısıya duyarlı yükler güvenli bir şekilde taşınmış olur.

Özbekistan Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliyat parsiyel taşıma üzerine hizmet vermektedir. Parsiyel taşımanın yapılabilmesi için müşteri yükleri aynı güzergah üzerinde taşınmalıdır. Aynı zamanda bu yükler araca yerleştirilebilir olmalıdır. Firma zamandan ve enerjiden tasarruf etmek adına bu yöntemi kullanmaktadır. Bu yöntem aynı zamanda müşteriler için avantajlıdır. Diğer taşıma yöntemlerine göre daha uygun olan parsiyel taşıma güvenli bir şekilde yapılır. Özbekistan parsiyel taşıma işlemlerinde çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde yük korunur.

Müşteri memnuniyetine önem veren firma her zaman planlı hareket eder. Firmanın planlı hareket etmesi sayesinde zaman tasarrufu sağlanır. Maddi ve manevi hasara uğramadan Türkiye-Özbekistan arasında yük taşımacılığı yapmak isteyenler Saygınlar Nakliyat firmasıyla iletişime geçebilir. Sözleşmeli ve garantili hizmet sunan firma her zaman en doğru nakliye çalışmalarıyla hizmet vermektedir. Firma sektörün doğru fiyat aralığında çalışan güvenilir ismidir.
 


Kaynak : Özbekistan nakliyecileri
bilgi@sayginlarnakliyat.com

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.