UPS, Bomi Group'un Satın Alma Sürecini Tamamladı

UPS, Bomi Group'un Satın Alma Sürecini Tamamladı

Satın alma, UPS’in soğuk zincir kapasitelerinin Türkiye de dahil olmak üzere, Avrupa ve Latin Amerika genelinde genişlemesini hızlandıracak

UPS (NYSE: UPS), daha önce açıkladığı sektörün önde gelen uluslararası sağlık hizmetleri lojistiği sağlayıcısı Bomi Group'un satın alımını tamamladığını duyurdu. Bu satın almayla, şirketin sağlık hizmetleri birimi olan UPS Healthcare, Türkiye de dahil olmak üzere Avrupa ve Latin Amerika genelinde, 14 ülkedeki sıcaklık kontrollü tesisleri ve son derece yetenekli 3.000 çalışanı UPS ekibine dahil edecek.

gorsel-5-035823702.jpg

Şirket, yeni "Bomi Group, bir UPS Şirketi" adıyla faaliyet gösterecek. Bomi Group CEO'su Marco Ruini UPS Healthcare liderlik ekibine katılacak. UPS Healthcare müşterilerinin şu anda 37 ülke ve bölgede güncel iyi üretim uygulamaları (cGMP) ve iyi dağıtım uygulamaları (GDP) ile uyumlu toplam 17 milyon metrekarelik sağlık hizmetleri dağıtım alanına sahip 216 tesise erişimi bulunuyor.
 
Başkan Yardımcısı ve UPS International, Healthcare ve Tedarik Zinciri Çözümleri Başkanı Kate Gutmann, "UPS Healthcare, Marco Ruini ve Bomi ekibiyle birlikte Avrupa ve Latin Amerika'nın genelindeki müşterilerimize daha sofistike ve küresel olarak entegre çözümler sunacak. Sinerjik ekibimiz, araçlarımız ve gelişmiş tesislerimiz pan-Avrupa soğuk zincir ağımızı genişletmemizi ve gelecek nesil sağlık hizmetleri lojistiği çözümlerini müşterilerimize ulaştırmamızı sağlayacaktır," dedi.

gorsel-4-035823670.png

UPS Healthcare ekibi soğuk zincir imkanlarını önemli Avrupa ve Latin Amerika giriş noktalarına daha fazla bağlarken bir yandan da işletmenin sürekli büyümesini desteklemek adına ayrıntılı bir geçiş planı geliştirdi.

gorsel-3-035823592.png

UPS Healthcare Başkanı Wes Wheeler, "Bomi Group'un ağımıza kattığı imkanlar sayesinde bu satın almanın Avrupa ve Latin Amerika'da yeni hizmet ve sinerjilerin ortaya çıkacağından eminim. Geçiş planımızı uygulamaya başlarken senkronize hizmetleri hayata geçirmeye hazırız," dedi.

gorsel-2-035823545.png

UPS Healthcare'in inovasyonları ve müşteri odaklı çözümleriyle ilgili daha fazla bilgi için Healthcare.ups.com ve about.ups.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.