2012’nin son ayında 175 adet Axor ve Actros sahiplerini buldu

2012’nin son ayında 175 adet Axor ve Actros sahiplerini buldu

Mercedes Benz Türk’ün Aralık 2012’de gerçekleştirdiği Actros ve Axor çekicilerin toplam 175 adedi uluslararası nakliyat yapan firmaların filosuna eklendi.

Mercedes Benz Türk’ün satışına hız verdiği Axor ve Actros çekiciler Efor İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti., Kılıç Nakliyat Hafriyat Ltd. Şti., Alp Özler Uluslararası Nakliyat Taah. Tic. Ltd. Şti. ve Kargo-Tek Uluslararası Taşımacılık firmalarının filosuna eklendi.

Efor İç ve Dış Ticaret’e 30 adet Actros

Gaziantep merkezli Efor İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. tamamı Mercedes-Benz kamyonlarından oluşan 57 adetlik araç filosunu güçlendirmek için yine Mercedes-Benz’i tercih etti. 30 adet Mercedes-Benz Actros 1844 LS çekici Mercedes-Benz Türk A.Ş. Aksaray Kamyon Fabrikası’nda gerçekleştirilen törenle Efor İç ve Dış Ticaret’e teslim edildi.


Efor İç ve Dış Ticaret firma sorumlusu Mehmet Emeç, Mercedes-Benz Türk A.Ş. Kamyon Müşteri Merkezi Teknik Eğitmenleri Halil Eryılmaz ve Ramazan Karaboduk’un katıldığı törende, Mercedes-Benz kamyonlarından memnuniyetlerini dile getiren Mehmet Emeç, yeniden Mercedes-Benz’i tercih etmelerinde, Mercedes-Benz çekicilerin düşük yakıt tüketimi ve yüksek ikinci el değerinin oldukça önemli rol oynadığını, ayrıca Mercedes-Benz’in yaygın servis ağı ile markaya duyulan güvenin de etkili olduğunu dile getirdi.

Kılıç Nakliyat’ın 170 adetlik filosunun 50 adedi Mercedes

Mercedes-Benz Türk A.Ş. Aralık ayında Kılıç Nakliyat Hafriyat Ltd. Şti. ile iş birliğini güçlendirdi.

Kılıç Nakliyat 50’si Mercedes-Benz araçtan oluşan toplam 170 araçlık filosunu büyütmek için yeniden Mercedes-Benz’i tercih etti ve filosuna 20 adet Mercedes-Benz Axor 1840 LS çekici ekleyerek filosunu gençleştirdi.


Mercedes-Benz Türk A.Ş. Aksaray Kamyon fabrikasında gerçekleşen teslimat törenine Kılıç Nakliyat Hafriyat Ltd. Şti.’nden firma sorumlusu M.Fatih Taşdemir ve Refik Güneş, Mercedes-Benz Türk A.Ş.'den Kamyon Müşteri Merkezi Grup Şefi Burçak Yetgin ve Teknik Eğitmen Halil Eryılmaz katıldılar. Tören sırasında 2013 yılında araç alımlarına devam edeceklerini belirten firma sorumlusu M. Fatih Taşdemir, Mercedes-Benz çekicileri tercih etmelerinde Mercedes-Benz araçların yüksek ikinci el değerinin, yaygın servis ağının ve Mercedes-Benz markasına duyulan güvenin etkili olduğunu dile getirdi.

Alp Özler Uluslararası Nakliyat 120 adet Axor aldı

Mercedes-Benz Türk A.Ş. tüm Türkiye’deki müşterilerine işlerini büyütmelerinde ve firmalarını güçlendirmelerinde destek olmaya devam ediyor.


Mercedes-Benz Türk A.Ş. 2012 yılında Alp Özler Uluslararası Nakliyat Taah. Tic. Ltd. Şti.’ne toplam 120 Adet Axor 1840LS çekici teslim etti. Mercedes-Benz Türk A.Ş. Aksaray Kamyon Fabrikası’nda düzenlenen teslimat töreninde Alp Özler Uluslararası Nakliyat Firma Sahibi Dursun Gece, Koluman Otomotiv Kamyon Satış Müdürü Özdür Özdil, Mercedes-Benz Türk A.Ş. Kamyon Müşteri Merkezi Grup Şefi Burçak Yetgin, Teknik Eğitmen Halil Eryılmaz ve Kamyon Filo Satış Sorumlusu Efe Nunalıoğlu katıldılar.

Alp Özler Firma Sahibi, Dursun Gece teslimat töreninde yaptığı konuşmada Mercedes-Benz Axor 1840’ı tercih etmelerinde Axor 1840’ın düşük yakıt tüketiminin, yüksek ikinci el değerinin ve yaygın servis ağının kararlarını etkilediğini ve bu nedenle 150 araçtan oluşan taşımacılık filolarının 140’ının Mercedes-Benz kamyonlarından oluştuğunu dile getirdi.

Kargo-Tek “Mercedes markasına güveniyoruz”

Kargo-TEK Uluslararası Taşımacılık filosunu Mercedes-Benz Axor ile güçlendirdi. Mercedes-Benz Türk A.Ş. Aksaray Kamyon Fabrikası’nda gerçekleşen törenle Kargo-Tek Uluslararası Taşımacılık’a 5 adet Axor 1840 LS çekici teslim edildi. Kargo-TEK Uluslararası Taşımacılık Firma Sorumlusu Muhsin Duman ile Mercedes-Benz Türk A.Ş. Kamyon Müşteri Merkezi Teknik Eğitmeni Halil Eryılmaz’ın katıldığı teslimat töreninde Mercedes-Benz kamyonlarından memnuniyetini dile getiren Muhsin Duman, Mercedes-Benz’i tercih etmelerinde Mercedes-Benz kamyonların düşük yakıt tüketiminin, yaygın servis ağının ve Mercedes-Benz markasına duyulan güvenin etkili olduğunu dile getirdi. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.