Altur Turizm araç alımında Otokar’ı seçti

Altur Turizm araç alımında Otokar’ı seçti

Otokar, İstanbul Fuar Merkezinde bu yıl dördüncüsü düzenlenen Busworld Turkey 2012 Fuarı’nda Altur Turizm’e 50 adet Doruk T satışı yaptı.

Altur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Albayrak, Busworld Turkey 2012 Fuarı kapsamında ziyaret ettiği Otokar standında 50 adet Doruk T aldığını duyurdu. Otokar’ın standını ziyaret eden Altur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Albayrak’a, Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül eşlik etti.


Personel taşımacılığının önde gelen şirketlerinden Altur Turizm, Koç Grubu şirketlerinden olan Otokar’dan 50 adet Doruk T aldığını duyurdu. Busworld Turkey 2012 kapsamında Otokar standını ziyaret eden Altur Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Albayrak, Otokar’ı seçmelerinin en önemli nedeninin düşük yakıt sarfiyatı olduğunu ifade etti. Albayrak ayrıca Doruk otobüslerinde emeği geçen herkese de teşekkür etti. “Doruk ve Sultanlar taşımacılıkta çığır açtı”

Otokar standında kent meydanı konsepti ile oluşturulan bölümde açıklamalarda bulunan Abdurrahim Albayrak, Otokar markasını Türkiye’ye kazandıran herkese teşekkür etti. Albayrak, “Turizm, personel ve servis taşımacılığı ‘ekmek gibi, su gibi’ bir ihtiyaç. Biz de ihtiyacımızı karşılamak için Otokar Doruk’u seçtik. Düşük yakıt sarfiyatı ve sağlamlığı bizi bu markaya getiren nedenlerden bir kaçı. Taşımacılıkta Doruk ve Sultanlar yeni bir çığır açtı, beklediğimiz özlediğimiz bir araç. Ama benim favorim Doruk. Seyahat eden insanların beklediği konfor ve güzellik bu arabalarda mevcut. O yüzden bu arabalarda emeği geçen, bir cıvata bile sıkan herkese teşekkür ediyorum” dedi. “Otokar’dan çok memnunuz”

Otokar’ın araçlarının en önemli özelliklerinden birinin de ucuz yedek parça olduğunu ifade eden Albayrak, “Fabrikanın bize sunduğu imkanlar çok iyi. Bu araçlar Türkiye’nin en uzak köşesinde arıza yapsa orada parçasının ve ustasının olduğunu bilerek bu araçları tercih ettik. Her markada bunu bulamazsınız. Otokar’ın fabrikasının ülkemizde olmasından dolayı her parçasını rahatça bulabiliyoruz. Zaten araçlar pek arıza yapmıyor. Araçlardan çok memnunuz” dedi. “Altur araçlarımızı deneyerek aldı”
Altur Turizm ile yıllardır çalıştıklarınıbelirten Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, Altur’un filosunun tamamının neredeyse Otokar’dan oluştuğunu belirtti. Akgül, “Abdurrahim Bey’e önce araçlarımızı verdik, denedi ve memnun kaldı. Bu çerçevede 50 adet daha Doruk satışı yapıldı. Herkese hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu. Abdullah Karlıdağ www.tasimacilar.com 24.04.2012/11:30