Aynes Gıda ilk filo yatırımında ''Otokar'' dedi

Aynes Gıda ilk filo yatırımında ''Otokar'' dedi

Denizli menşeli Aynes firması, Gıda taşımacılığında kullanılmak üzere Otokar’dan 20 adet Otokar-Fruehauf Iceliner frigorifik semi-treyler satın aldı.

Otokar, gıda taşımacılığında kullanılmak üzere Aynes firmasına 20 adet Fruehauf Iceliner frigorifik semi-treyler teslimatı gerçekleştirdi. Bozulabilir gıda taşımacılığı alanındaki ürünü Iceliner ile Otokar, Aynes Gıda’nın ilk lojistik yatırımında tercih sebebi oldu. Gerçekleştirilen teslimat törenine Treyler Satış Birim Yöneticisi Murat Özsoy, Bölge Satış Yöneticisi Ali Güler, Satış Sonrası Birim Yöneticisi Tayfun Erdi ve Aynes Gıda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Özkan katıldı. “Otokar 10 yıldır Pazar lideri”
Treyler Satış Birim Yöneticisi Murat Özsoy, teslimat sonrası yaptığı konuşmada "Bozulabilir gıda taşımacılığı alanındaki ürünü Iceliner ile 10 yıldır pazar liderliğini sürdüren Otokar, 2012 yılının ilk 6 ayında da yaptığı teslimatlarla liderliğini devam ettiriyor. Türkiye’nin bozulabilir gıda taşımacılığında insan sağlığı için kritik olan ATP mevzuatına uygun olması ile birlikte, sektördeki kullanıcıların tercihi de, ihtiyaçlarını baz alarak sürekli iyileştirme ve geliştirme yapan Otokar-Fruehauf oluyor. Geçen yılbaşında pazara sunulan 2,66 iç yüksekliğine sahip Iceliner ve 2,75 iç yüksekliğe sahip Iceliner Premium, bu ihtiyaçlara cevap veren araçlar olarak ortaya çıkıyor. Aynes Gıda’ya yaptıkları ilk lojistik yatırımında bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyor" diyerek temenni dileklerinde bulundu. “20 araçla başladık gerisi gelecek”
Otokar’ı sektör liderliği ve yerli üretim avantajı nedeniyle tercih ettiklerini belirten Aynes Gıda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Özkan, ilk yatırımlarında otokar’ı tercih etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Özkan “ İlk lojistik yatırımımız olan 20 adetlik semi-treyler alımında Otokar’ı tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Daha önce taşeron firmalarla çalıştığımız için birçok farklı markayı deneme şansımız oldu. Sıkı araştırmalar sonucunda Otokar’da karar kıldık. Bu yıl başlayan ATP süreci nedeniyle de alacağımız aracın bu alanda yetkin olmasına önem verdik. ATP sertifikası, bu alandaki uzmanlığı, HACCP hijyen sertifikaları, kaliteli ürün ihtiyaçlarını en iyi karşılayan firma Otokar oldu. Bir yerli üreticiden bu kadar kaliteli bir mal almak bizi daha da mutlu etti. Üstelik satış sonrası hizmetlerden de oldukça memnun kaldık. 20 araçla başladığımız yatırımımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Teslimat töreninin ardından Treyler Satış Birim Yöneticisi Murat Özsoy, Aynes Gıda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Özkan’a plaket takdim etti. www.tasimacilar.com 26.07.2012 / 15:33