Bayer Beton’un tercihi de Ford Cargo oldu

Bayer Beton’un tercihi de Ford Cargo oldu

Ford Otosan; Kayseri’de faaliyet gösteren Bayer Beton’a 6 adet Ford Cargo 4136M mikser ve 1 adet Ford Cargo 1838T çekici mikseri törenle teslim etti.

Ford Otosan Doğu Akdeniz Kamyon Satış Bölge Müdürü Ümit Öner ve satışı gerçekleştiren Ford yetkili satıcısı Metin Taşıt Genel Müdürü Mehmet Güler tarafından teslim edilen araçları, Bayer Mühendislik firmasının yatırımı olan Bayer Beton’un Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Aslan teslim aldı. “Ford Cargo ile güven altındayız”
Bayer Beton Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Aslan, törende yaptığı konuşmada tercihlerini Ford Cargo’yu kullanmaktan yana duydukları memnuniyeti dile getirerek “Düşük yatırım ve işletme maliyetleriyle rekabette avantaj sağlayan Ford Cargo’ların yaygın servis ağıyla da güvence altındayız” dedi.


Ford Cargo’lar iş sahiplerinin kârını artırıyor
360 PS/1400 NM gücündeki güçlü ve ekonomik Ecotorq motoru, yeni mandallı tip konforlu şanzımanı, 10 mm 500 Mpa gücündeki sağlam şasisi, 750 saat bakım aralığı, standart olarak sunulan klima ve 2 yıl sınırsız km garantisi gibi rekabetçi özellikleriyle öne çıkan Ford Cargo Yeni İnşaat Serisi; inşaat, hafriyat, maden ve beton firmalarının beklentilerini en yüksek şekilde karşılıyor. Rahat vites geçişleri, kolçaklı koltuk, artırılmış kabin içi konfor ve üstyapıyı görme imkânı veren yeni arka camıyla sürücülerin işlerine odaklanmasında kolaylık sağlarken, iş sahiplerinin kârını artırmasına olanak tanıyor. Ford Cargo’lar 50 ükeye ihraç ediliyor
Ford Cargo’lar, 1,1 milyon m2’lik alana sahip olan Ford Otosan İnönü Fabrikası’nda üretiliyor. Yurtiçinde 35 yetkili satıcı, yurtdışında 20 distribütör ile müşterilere ulaşırken; Rusya, Türki Cumhuriyetleri, Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’da 50’ye yakın ülkeye ihraç ediliyor. 1500 kişiye istihdam sağlayan Ford Otosan İnönü Fabrikası’nda aynı zamanda Euro 5 normlarına uygun, çevre dostu Ecotorq motor üretimi yapılıyor. 7,3 lt ve 9 lt. silindir hacminde 260PS/320PS/360PS/380 PS güce sahip motorlar yüzde yüz Türk işgücüyle, yüzde yüz yerli üretiliyor. Türkiye’nin kendi markasıyla kendi motorunu üreten tek kamyon markası olan Ford Cargo, yüzde 70 yerlilik oranı ile Türkiye ekonomisine yüksek katma değer sağlıyor. www.tasimacilar.com 28.05.2012/13:30