DAF-TIRSAN araçlar filoları güçlendirmeye devam ediyor

DAF-TIRSAN araçlar filoları güçlendirmeye devam ediyor

Satışlarına hız kesmeden devam eden DAF-TIRSAN, Rizeport ve Gazi-Tur firmalarının filolarını DAF XF 105.460 çekici ile güçlendirdi.

Ağırlıklı olarak Avrupa ve Türkî Cumhuriyetleri’ne taşıma yapan Rize merkezli, Rizeport Lojistik firması filosuna 3 adet DAF XF105.460 çekici ekledi. DAF-TIRSAN Otomotiv Genel Müdürü Ferda Özmen ve Rizeport Lojistik ve Antrepo Ltd. Şti yöneticisi Ferda Çolak’ın katılımı ile gerçekleştirilen teslimat töreni DAF TIRSAN Otomotiv Samandıra lokasyonunda yapıldı. Teslimat töreni sonrası açıklamalarda bulunan Rizeport Lojistik ve Antrepo Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Faysal Çillioğlu DAF ve TIRSAN araçları ile rekabetin hız kesmeden arttığı bir dönemde ön plana çıkmayı hedeflediklerini vurguladı. Ayrıca Çillioğlu “Yaptığımız araştırmalarda treyler alanında TIRSAN araçlarının ve DAF çekicilerinin herkes tarafından tavsiye edildiğini gördük. Bunun üzerine biz de yeni model araç yatırımlarımız için DAF ve TIRSAN’ı tercih ettik” açıklamasında bulundu. DAF-TIRSAN Otomotiv’in satış sonrasında sunduğu profesyonel desteğin ve modern hizmet anlayışının kendilerine güven verdiğini belirten Faysal Çillioğlu bu güvenle satın alma kararını aldıklarını belirtti.


Gazi-Tur uluslararası nakliyat DAF ile yola devam dedi
TIRSAN bayisi DAF-TIRSAN Otomotiv’in Samandıra lokasyonunda gerçekleştirilen teslimat töreni ile Gazi-Tur Uluslararası Nakliyat 5 adet DAF XF 105.460 çekiciyi filosuna dâhil etti. DAF-TIRSAN Otomotiv Satış Direktörü Lale Yiğit Bayoğlu’ndan araçlarını teslim alan Gazi-Tur Ulus. Nak San. ve Tic. Ltd. Şti. yöneticisi Muhammed Fatih Serin DAF-TIRSAN Otomotiv ile geliştirdikleri işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesi ile hizmet veren DAF-TIRSAN Otomotiv’den aldığımız kaliteli hizmet satın alma kararımızı verirken etkili olan en önemli faktör oldu” dedi. Muhammed Fatih Serin “DAF çekicilerin kalitesi, her yol şartında ve her tip yükle güvenle kullanılması tercih sebebimizdir. TIRSAN markasının güven veren duruşu ve DAF-TIRSAN Otomotiv’in çözüm odaklı yaklaşımları nedeniyle işbirliğimizin uzun yıllar süreceğine inanıyoruz” dedi. 1976 yılında Gaziantep’te kurulan Gazi-Tur Ulus Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin filosunun 17 adet çekici ve 17 adet TIRSAN treylerden oluştuğu belirtilirken, firmanın Almanya, Hollanda, Belçika başta olmak üzere Avrupa ülkelerine, Türkî Cumhuriyetlerine, Irak, Kuveyt, Suudi Arabistan, Abudabi ve Dubai’ye gıda taşımacılığı yaptığı bildirildi. Ayrıca Firma, 2001 yılından bu yana filosuna kattığı tenteli araçlarla birlikte Balkan ülkeleri, Yunanistan, İsviçre, Fransa ve Avusturya’yı da çalıştığı ülkeler arasına katmıştır. www.tasimacilar.com 23.10.2012 Saat:12:04