Güvenok Lojistik Filosunu, Okt Tankerleri İle Güçlendirmeye Devam Ediyor

Güvenok Lojistik Filosunu, Okt Tankerleri İle Güçlendirmeye Devam Ediyor

OKT Trailer; 10 yılı aşkın süredir iş birlikteliğinin devam ettiği akaryakıt taşımacılığı firmalarından Güvenok Lojistik’e 4 adet Araç Üstü Eliptik Tanker aracının teslimatını gerçekleştirdi.

OKT Trailer Yönetim Kurulu Üyesi ve Satın alma Koordinatörü Fatih Maraş;  “Dünya’da ve ülkemizde özel ürünlerimiz ile ön plana çıkıyor, coğrafi koşullar, taşıma kapasitesi, kullanıcı  ergonomisi, aerodinamik yapı ve sektörümüzde gelişen teknolojik özellikleri ürünlerimize yansıtarak 3 kıtada 48  ülkede faaliyetlerimize devam ediyoruz. İnovasyonun peşinden giderek yurt içi ve yurt dışı pazarda lojistik  sektöründe hizmet eden güçlü filolara çözüm ortağı oluyoruz. Güvenok lojistik şirketinin akaryakıt taşımacılığında  ihtiyaç duyduğu desteği anlayıp birebir karşılamayı hedefleyerek çözüm ortağı olduk. Kendileri ile uzun süredir  devam eden çalışmaktan ve gerçekleştirdiği operasyonlara değer katmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.”dedi.  

Zorlu; Güçlü Filomuz İle Profesyonel Ve Akılcı Çözümler Üretiyoruz  

Güvenok Lojistik Filo Müdürü Fatih Zorlu; “Kaliteli, güvenli ve kanunlara uygun  operasyonlar sayesinde akaryakıt taşımacılığı sektöründe Türkiye’nin en büyük kuruluşlarının lojistik süreçlerine  destek veriyoruz. Akaryakıt sektörünün ihtiyaç duyduğu hizmetler ve içinde bulunduğu dinamik ortam, sürekli bir  is akışı içindedir. Bu durum hem yeni fırsatların oluşmasına yol açar hem de bazı zorlukları karşınıza çıkarır. Durum  böyle olunca sektör; efektif, profesyonel, bilgili, esnek, maliyet ve hizmet odaklı, sürekli kendini geliştiren, lojistik  desteğini birebir karşılamayı hedefleyen çözüm ortaklarına ihtiyaç duyar. Güvenok Lojistik’in farklılığı iste bu  noktada ortaya çıkmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle, OKT Trailer akaryakıt tankerlerini eklediğimiz  güçlü filomuz ile profesyonel ve akılcı çözümler üreterek hizmet vermeye devam edeceğiz.” diye konuştu.  

okt-trailer-guvenok-lojistik.jpg

Turan; Çözüm Ortaklarımız İle Sektöre Yön Veren Bir Yapıya Sahibiz  

Güvenok Lojistik Teknik Koordinatörü Necati Turan; “Tehlikeli madde taşıması konusunda  uzun yıllara dayanan iş tecrübemiz, profesyonel ekibimiz, tüm yasal düzenlemeleri ve teknolojik yenilikleri  bünyesinde bulunduran OKT Trailer gibi çözüm ortaklarımız ile oluşturduğumuz araç ve ekipman parkımız  sayesinde sektöre yön veren, aynı zamanda da örnek oluşturan bir yapıya sahibiz.” dedi.  

OKT Trailer’da yapılan teslimat töreni Güvenok Lojistik Filo Müdürü Fatih Zorlu, Teknik Koordinatör Necati  Turan, OKT Trailer Genel Müdürü Hakan Maraş ve Satın alma Koordinatörü Fatih Maraş’ın katılımı ile sosyal mesafe  kuralları dahilinde gerçekleştirildi.  

 

 

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.