Horoz Taşıt Servis’ten DVS’ye 12 adet çekici

Horoz Taşıt Servis’ten DVS’ye 12 adet çekici

Horoz Taşıt sektörde bir ilk gerçekleştirerek servis, bakım ve geri alma garantisiyle DSV Global Nakliye ve Lojistik ’e 2. El 12 adet Renault çekiciyi teslim etti.

Horoz Taşıt Servis A.Ş sektörde bir ilki gerçekleştirerek 3 yıl bakım, servis ve aynı zamanda geri almak kaydı ile DSV Global Nakliye ve Lojistik 12 Adet Renault Premium 440 18T çekiciyi düzenlenen tören ile teslim etti.
Teslimat töreninde Renault Trucks 2. El satış Müdürü Fatih Erdem, Horoz Taşıt Servis Tic. Ve San. A. Ş. Genel Müdürü Gürkan Gürbüz, Horoz Taşıt Servis Tic. Ve San. A. Ş. Araç Satış Direktörü Soner Alperöz, Renault trucks Satış sonrası Hizmetler Müdürü Atanur Özdemir, Renault Trucks Bakım onarım Anlaşmaları Yönetmeni Salih Kurt yer alırken DSV'den Norten Joesgensen, Ozan Önder ve Aykut Karataş katıldı. Sektöre bir model olarak ortaya çıkan proje ile lojistik şirketlerinin finansal olarak rahatlaması sağlanmış olacak. Horoz Taşıt ve Servis’in bugüne kadar 450 araçlık bir anlaşma yaptığı ve 2013 yılı sonunda bu rakamı 4 haneli sayılara ulaştırmak istedikleri ifade edildi. “Bu model ile lojistik firmaları rahatlayacak”

Teslimat sırasında bir konuşma yapan Horoz Taşıt Servis Tic. Ve San. A. Ş. Genel Müdürü Gürkan Gürbüz, “Geçen yıl sattığımız 520 araç ile bayiler arasında lider olduk. Kaliteyi hiç bozmadık ve Fransa’dan Ekselans Ödülü’nü aldık. 20112 rekorlar yılıydı. Bu yaptığımız teslimatta gösteriyor ki bu ödülün hakkını layıkıyla yerine getiriyoruz. DSV’ye yaptığımız bu teslimat sektörde bir ilk. Bu model ile lojistik firmalarını finansal olarak rahatlatmayı amaçlıyoruz. Şuana kadar 450 araca servis, bakım ve geri alma şartlı modeli uyguladık. Amacımız bu rakamı 2013 sonunda kadar 4 haneli sayılara ulaştırmak” dedi. “Sürpriz maliyetler çıkmayacak”
DSV Global Nakliye ve Lojistik Hava Deniz Türkiye Genel Müdürü Ozan Önder, böyle bir program sundukları için Horoz Taşıt Servis’e teşekkür ederek sözlerine başladı. Horoz Taşıt Servis ile çalışmalarımız sürecek. 60 araçlık bir alım daha yapmayı planlıyoruz” Bu program ile DSV olarak beklenmedik maliyetlerin önüne geçeceklerini belirten Önder, yıllık planlı ödemeler dışında araçlarımıza planlanmamış bir para ödemeyeceklerini belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Bu anlaşma ile tüm servis ve bakım maliyetlerini Horoz Araç servis üstlendi. Biz sadece yıllık planlı ödemeler yapacağız” diyerek sözlerini tamamladı. Abdullah Karlidağ www.tasimacilar.com 05.04.2012/17:16