LKS Grup, Mercedes-Benz Türk’ten aldığı 20 adet Tourismo ile filosunu güçlendirdi

LKS Grup, Mercedes-Benz Türk’ten aldığı 20 adet Tourismo ile filosunu güçlendirdi

Büyüme stratejisinin bir parçası olarak araç parkına yaptığı yatırımları sürdüren LKS Grup, teslim aldığı 20 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ile filosunun gücünü önemli oranda artırdı.

lks-grup-mercedes-benz-turkten-teslim-aldigi-20-adet-tourismo-16-2-1-ile-filosunu-guclendirdi-02.jpg1992 yılından itibaren turizm ve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren LKS Grup, yerli ve yabancı grupların yurt içi ve yurt dışı taşıma ve transfer alanında faaliyet gösteriyor. Lüks Karadeniz ve LKS Turizm ile şehirler arası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firma, aynı zamanda Pamukkale Turizm’in bireyselciliğini de yürütüyor. Büyüme stratejisinin bir parçası olarak araç parkına yaptığı yatırımları sürdüren LKS Grup, son olarak 20 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ile filosunun gücünü önemli oranda artırdı. 

lks-grup-mercedes-benz-turkten-teslim-aldigi-20-adet-tourismo-16-2-1-ile-filosunu-guclendirdi-04.jpg4 adet aracın BusStore tarafından takasa alındığı ve Mercedes-Benz Türk bayisi Koluman Motorlu Araçlar tarafından satış işlemleri yapılan otobüslerin teslimatı için 23 Aralık 2022 tarihinde bir tören düzenlendi. Mercedes-Benz Türk Ankara Koluman bayisinde gerçekleştirilen törende araçlar; Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış ve Pazarlama Direktörü Osman Nuri Aksoy, Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, Koluman Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ticari Araçlar Satış Direktörü Ali Saltık, Koluman Otobüs Satış Koordinatörü Fevzi Kaplan ve Koluman Ankara Otobüs Satış Müdürü Hakan Öztekin tarafından LKS Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah İslam, LKS Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih İslam, LKS Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Hakan İslam, Lüks Karadeniz Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem İslam ve Lüks Karadeniz Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa İslam’a teslim edildi.

LKS Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih İslam, teslimat töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Şehirler arası yolcu taşımacılığı ve turizm alanında faaliyet gösteren LKS Grup olarak, sektöründe dünya devi olan Mercedes-Benz otobüslerine uzun yıllardır yatırım yapıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesinin en temel belirleyicilerinden olan otobüslerimize yatırım yaparken ince eleyip sık dokuyor; kaliteyi ve güveni diğer her türlü etkenin önünde tutuyoruz. Nitekim filosunun önemli bir kısmı Mercedes-Benz marka araçlardan oluşan bir şirket olarak, yıldızlı araçların sahip olduğu konfor, güvenlik ve ekonomik avantajlar bizim için Mercedes-Benz ile süregelen uzun süreli partnerliğimizdeki en önemli etkenler. Mercedes-Benz marka otobüslere yaptığımız yatırımlarımızın firmamıza yansımaları hep pozitif yönde oldu. Önceki yıllarda teslim aldığımız otobüslerden duyduğumuz üst düzey memnuniyetin yanı sıra yüksek 2. El değeri ve düşük yakıt tüketimi yeni araç yatırımımızda tercihimizi Mercedes-Benz’den yana kullanmamızı sağladı. Bugün teslim aldığımız 20 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2 + 1 ile ortaklığımızın önümüzdeki süreçte de verimli bir şekilde devam edeceğine inanıyorum.”

Koluman Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili / Ticari Araçlar Satış Direktörü Ali Saltık, “Sektörde fark yaratan Mercedes-Benz Tourismo ailesinden 20 aracı filosuna ekleyen LKS Grup, yeni araçlarıyla sunduğu ayrıcalıklı hizmet farkını değerli müşterilerine hissettirmeye devam edecek. LKS Grup’a teslim ettiğimiz bu araçlar, 2022 yılında gerçekleştirilen ilk ön ödemeli sipariş olması açısından bizim için ayrı bir öneme sahip. Bildiğiniz gibi Mercedes-Benz Türk, finansmandan teslimata kadar pek çok alanda iş ortaklarının sürecini kolaylaştırmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor. LKS Grup ile 2023 yılında da pek çok yeni iş birliğine imza atmayı temenni ediyorum” diye konuştu.lks-grup-mercedes-benz-turkten-teslim-aldigi-20-adet-tourismo-16-2-1-ile-filosunu-guclendirdi-03.jpg

Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış ve Pazarlama Direktörü Osman Nuri Aksoy ise şu ifadeleri kullandı: “Üretilen her bir otobüsümüzün en yüksek güvenlik standartlarına sahip olmasının yanı sıra konfor ve kalite konusunda da müşterilerimizden olumlu geribildirimler aldığını gururla paylaşmak isterim. Olumlu geribildirim aldığımız diğer bir konu ise kullanım süresi boyunca araçlarımızın müşterilerimize en düşük işletim giderlerini sağlaması. Umuyoruz ki; bugün teslimatını gerçekleştirdiğimiz Mercedes-Benz Tourismo otobüslerimiz de, LKS Grup’un operasyonlarına hem maliyet hem de kalite açısından pozitif katkılar sağlayacak. Bildiğiniz üzere sadece satış sürecinde değil, her zaman müşterilerimizin yanındayız. Özellikle finansman, 2. El ve satış sonrası hizmetler konusunda hiçbir zaman onları yarı yolda bırakmadık, bırakmamaya da kararlıyız. LKS Grup ile uzun yıllardır süregelen bu kıymetli iş birliğinin gelecekte de büyüyerek devam edeceğine yürekten inanıyorum. Yeni araçlarımızın LKS Grup’a bol ve hayırlı kazançlar getirmesini temenni ediyorum.”

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu da, “Yolcu taşımacılığı sektörüne sunduğumuz yıldız araçlarımızdan biri olan Mercedes-Benz Tourismo, müşterilerimizden yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Onların bu ilgisi ve güveni bizi çok mutlu ederken; bir yandan da bize çok önemli sorumluluklar yüklüyor. Müşterilerimizin bu güvenine layık olabilmek için araçlarımızı sürekli yeni donanımlarla geliştiriyor; her geçen gün daha konforlu, daha güvenli, daha teknolojik ve daha ekonomik araçlar sunabilmek için kendimizi yeniliyoruz. Geçmişten bugüne büyüyen ve güçlenen iş birliğimiz doğrultusunda bugün 20 adet Tourismo 16 2 + 1 model aracımızı LKS Grup’a teslim ettiğimiz için büyük bir mutluluk duyuyoruz. Uzun yıllardır yıldızlı araçlarımıza yatırım yapan değerli iş ortağımız LKS Grup’a teslim ettiğimiz, en son teknolojiye sahip otobüslerimizin firmanın hizmet kalitesinde ve yolcu memnuniyetinde olumlu katkıları olacağına inanıyoruz. Böylesine güçlü ve köklü bir firmanın yıllardır bizimle kol kola ilerlemesinden memnuniyet duyuyoruz. Mercedes-Benz Türk olarak müşterilerimizin her zaman yanında olmayı görev bildik ve sektöre her zaman destek olduk. Pandemi nedeniyle zorlu günlerden geçen otobüsçü dostlarımıza birçok destekte bulunmuştuk. Son iki yıldır ön ödemeli sipariş yöntemi ile hem müşterilerimizi hem bayilerimizi hem de bizleri koruyan ve herkesin ‘kazan kazan’ ilkesinde buluştuğu fırsatlar sunmaya başladık. Sunduğumuz bu fırsatlar sektör tarafından da çok olumlu karşılandı. Bu vesile ile ön ödemeli sipariş yöntemi dahilinde Mercedes-Benz Kamyon Finansman tarafından finanse edilen 20 adet aracımızın da teslimatını 2023 yılının ilerleyen dönemlerinde gerçekleştireceğimizin müjdesini vermek isterim” dedi.lks-grup-mercedes-benz-turkten-teslim-aldigi-20-adet-tourismo-16-2-1-ile-filosunu-guclendirdi-05.jpg

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.