Mercedes Axor firmaların tercihi oldu

Mercedes Axor firmaların tercihi oldu

Mercedes Benz’in Mart ayında gerçekleşen kamyon teslimatlarında Miroğlu Nakliyat Turizm ve Birsöz Nakliyat şirketine toplam 20 adet Axor teslimatı gerçekleştirildi.

Mercedes-Benz Türk, Miroğlu Nakliyat ve Birsöz Nakliyat ile gerçekleştirdiği işbirliğini Mart ayında da sağlamlaştırarak toplamda 20 adet Axor'u filolara dahil etti.

Miroğlu Nakliyat Turizm filosuna 10 yeni Axor

Miroğlu Nakliyat, 25 araçtan oluşan araç filosuna Mart ayında 10 yeni Mercedes-Benz Axor 1840 LS çekici ekledi.

Böylece İstanbul merkezli şirket, konteyner taşımacılığı alanındaki faaliyetlerini daha güçlü ve daha yaygın servis ağı ile sürdürerek, müşterilerine en iyi kalitede hizmet verme isteğini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Mercedes-Benz Türk A.Ş. Aksaray Kamyon Fabrikası’nda gerçekleştirilen teslimat töreniyle 10 Axor 1840 çekici firma sahibi Yaşar Görgülü’ye, Aksaray Kamyon Müşteri Merkezi Teknik Eğitmeni Halil Eryılmaz tarafından teslim edildi. Teslimat töreni sırasında, halihazırda kullanmakta oldukları Mercedes-Benz araçlardan memnuniyetlerini dile getiren Yaşar Görgülü, Mercedes-Benz’i tercih etmelerinde araçların yüksek ikinci el değerinin, yaygın servis ağının ve yüksek Mercedes-Benz kalitesinin etkili olduğunu söyledi.


Birsöz Nakliyat Sanayi’de Axor’u tercih eden firma oldu

Birsöz Nakliyat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. araç filosunu genişletmek, çimento taşımacılığı faaliyetlerini güçlendirmek için yeniden Mercedes-Benz’i tercih etti.

Mercedes-Benz Türk A.Ş. Aksaray Kamyon Fabrikası’nda düzenlenen törenle Birsöz Nakliyat’a Mart ayında 10 Adet Axor 1840 çekici teslim edildi. Birsöz Nakliyat’tan firma sorumlusu Cengiz Konut ve Mercedes-Benz Türk A.Ş.'den Kamyon Müşteri Merkezi Teknik Eğitmeni Halil Eryılmaz’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen törende konuşma yapan Cengiz Konut, Mercedes-Benz kalitesine duydukları güveni dile getirirken 2013 yılında araç alımlarına devam edeceklerini belirtti.

Yaygın servis ağı, uzun servis bakım aralıkları ve uygun yedek parça fiyatları nedeniyle Mercedes-Benz’i tercih eden Birsöz Nakliyat, yeni teslim aldığı 10 adet Axor 1840 LS çekici ile filosundaki araçların yüzde85’inin Mercedes-Benz olmasını sağladı. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.