Niobel Travel filosunu Temsa Prestij ile güçlendirdi

Niobel Travel filosunu Temsa Prestij ile güçlendirdi

Engellilere yönelik hizmet veren Antalya merkezli Niobel Travel, filosuna yeni Prestij kattı.

Engellilerin de hayatın içine girmeleri, ülkemizin güzelliklerini engelsiz bir şekilde doyasıya yaşamaları gerektiği inancıyla Niobel Travel’i kurduğunu belirten Niyazi Şahin filosunu Temsa Prestij ile güçlendirdi. 1990 yılında NŞT Tur’u kurarak taşımacılık alanına adım atan Niyazi Şahin, hizmet sürecinde taşımacılık işini geliştirme çabasını bugüne kadar sürdürdü. Niyazi Şahin Tur, markasıyla bu alanda önde gelen şirketler arasında yer almayı başardı. “Prestij ile “Engelsiz” tatil keyfi sunuyoruz”

2008 yılından itibaren engelli bireylere turizm hizmeti sunmak amacıyla Nobel Travel’i kurduğunu belirten Niyazi Şahin, “Şirketimiz, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca verilen A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyetini sürdürüyor. Amacımız, sadece engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine cennet ülke Türkiye'mizde tatil, eğlence, gezi gibi aktivitelerle güzel, mutlu ve huzurlu tatil imkânları sunmak. Engelli bireyleri engellerine göre özel ve özenle seçilmiş otellerde misafir etmek, engel özelliklerine göre araçlarla ulaşımlarını sağlamak, profesyonel ve yardımsever ekibimizle ilgilenmek, böylece “Engelsiz” tatil keyfini yaşatmak. Filomuzda engelli taşımaya uygun 7 Prestij araç bulunuyor. Temsa / Prestij ile yakaladığım müşteri memnuniyeti işimi geliştirmemde en büyük yardımcım oldu. Araçların yüksek konfor düzeyi, kullanırken sağlanan maliyet avantajları ile şirketimiz büyüdü” dedi. “Engelli bireylere yönelik turizm faaliyet geliştirilmeli”

Ülkemizde 8 milyon, AB ülkelerinde ise 55 milyon engelli bulunduğuna dikkat çeken Niyazi Şahin, “Aileleri de dikkate alındığında ülkemizde engelli bireylere yönelik turizm faaliyetin geliştirilmesinin önemi de ortaya çıkıyor. Alternatif turizm alanları arasında en ön sırayı alması gerektiğini düşünüyoruz. Filomuzda bulunan 150 aracımız ve otel bağlantılarımız ile tüm engellilere en iyi hizmeti sunacağımıza inancımız sonsuz. Bu inancımız engelli bireylerin ne istediklerini bilmemizden de kaynaklanıyor. Benim de bir kızım engelli. Ben kızımın nasıl bir tatil düşlediğini ve onun bu düşünü gerçekleştirebilmesi için nelere ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyorum” diye konuştu. www.tasimacilar.com 11.05.2012/11:58