Mercedes-Benz Türk, Kamyon Satış Bayileri ile buluştu

Mercedes-Benz Türk, Kamyon Satış Bayileri ile buluştu

Türkiye ağır ticari araç endüstrisinin öncüsü olarak faaliyet gösteren Mercedes-Benz Türk, kamyon satış bayileriyle bir araya geldi.

Toplantıda Gündemi Değerlendiren Ve Yeni Dönemle İlgili Hedefleri Aktaran Mercedes-benz Türk Kamyon Pazarlama Ve Satış Direktörü Alper Kurt, “türkiye’nin Dört Bir Yanında Hizmet Veren Bayilerimizle Birlikte Müşterilerimizle Buluşuyor, Sektörün Geleceğini Birlikte Şekillendiriyoruz. Bu Yıl Cumhuriyetimizin 100. Yılında ‘cumhuriyetin Değerlerini Gururla Taşıyoruz’” Dedi.

Faaliyetlerine Başladığı 1967 Yılından Beri Türkiye’nin Sosyal Ve Ekonomik Geleceğine Değerli Katkılar Sağlayan Mercedes-benz Türk, 24 – 26 Eylül Tarihleri Arasında Kıbrıs Concorde Luxury Resort’ta Kamyon Satış Bayileriyle Bir Araya Geldi. Her Çeyrek Sonunda Bayileriyle Bir Araya Gelerek Sektör Ve Gündem Değerlendirmelerinde Bulunan Mercedes-benz Türk, Bu Yılki Mottosunu Cumhuriyetin 100. Yılı Sebebiyle “cumhuriyetin Değerlerini Gururla Taşıyoruz” Olarak Belirledi. Mercedes-benz Türk, Gerçekleştirdiği Bayi Toplantısında Önümüzdeki Dönem Hedefleri Üzerine Konuştu. Türkiye’nin Dört Bir Yanından Mercedes-benz Türk Bayi Genel Müdürleri Ve Çalışanlarının Katılımıyla Gerçekleşen Toplantıya, Mercedes-benz Türk Kamyon Satış Ve Pazarlama Bölümünün Ev Sahipliğinde Şirket Yöneticileri De Katıldı.

1696966260-bayi-toplant-s-1.jpg

Ağır ticari araç sektörünün geleceğini birlikte şekillendiriyoruz

2023 Ağustos Verileri Ve Önümüzdeki Dönem Üzerine Konuşma Yapan Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt Şu Açıklamalarda Bulundu: “mercedes-benz Türk Olarak Güçlü Bayi Ağımız Sayesinde Başarı İvmemizi Sürdürüyoruz. Türkiye’nin Dört Bir Yanında Hizmet Veren Bayilerimizle Birlikte Müşterilerimizle Buluşuyor, Ağır Ticari Araç Sektörünün Geleceğini Birlikte Şekillendiriyoruz. Bu Yıl Cumhuriyetimizin 100. Yılında ‘cumhuriyetin Değerlerini Gururla Taşıyoruz’ Diyerek Siz Değerli Bayilerimizle Bir Araya Gelmek Bizim İçin Mutluluk Verici. Önümüzdeki Dönemde De Hep Birlikte Güçlü İş Birliğimiz İle Başarımızı Pekiştirmeye Ve Ülkemizin Gelişimine Katkıda Bulunmaya Devam Edeceğiz.”

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.