İstanbullulara 350 yeni otobüs daha hizmet edecek

İstanbullulara 350 yeni otobüs daha hizmet edecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, toplu ulaşımda modern ve kaliteli ulaşım için Alçak tabanlı, engelli taşımasına uygun, çevre dostu Euro5 standartlarında 350 adet yeni otobüs daha alıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşımada en genç şirketi olan İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş. dördüncü otobüs ihalesini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 26-27 Mart 2013 tarihlerinde gerçekleşecek olan İhale ile İstanbul’un 3 bölgesinde, daha önce ihalesi yapılmış olan 600 otobüse ek olarak, tamamı yerli 350 yeni otobüs İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş.’nin filosuna katılıyor.

Daha önceki ihalede alına araçlardan İstanbullu memnun

Alçak tabanlı, engelli kolaylıklı ve çevre dostu Euro 5 standartlarında motorlar ile teçhiz edilmiş olan yeni otobüsler; İstanbulluların hizmetine sunulacak. Daha önce yapılan üç ihale ile hizmete sunulan otobüsler hem işleticiler hem de yolcular için İstanbul genelinde toplu taşımada bir çığır açtı.

Toplu taşıma alanındaki tüm modernizasyon ve konforun, ulaşımdaki adresi olmayı ve liderliğini sürekli hale getirmeyi hedefleyen İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş. son teknoloji ile donanmış filosu ve yüksek standartlardaki kalite anlayışı ile İstanbul halkının daha güvenli, rahat ve ekonomik standartlarda seyahat etmesini amaçlamaktadır.


İhale Şartnamelerinin Görülebileceği web adresi: www.istanbulotobus.com.tr İhale Şartnamelerinin Temin Edileceği Alım Adresi: İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş.Harbiye Mah. Kadırgalar Cad. Küçük Çiftlik Parkı Karşısı Şişli/İstanbul Tel: 0212 240 34 00

İhale Yeri : İGDAŞ ihale salonunda

Tarih ve Saat: 26 Mart 2013 saat 14:00 (Anadolu Bölgesi 149 otobüs) - 27 Mart 2013 saat 10:00 (İstanbul Bölgesi 80 otobüs) ve saat 14.00 (Beyoğlu Bölgesi 121 otobüs ) ile yapılacaktır. (İGDAŞ, Genel Müdürlük, Kazım Karabekir Cad. No:4 34060 Alibeyköy)
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.