Karsan, Bodrum minibüsçü esnafını ağırladı

Karsan, Bodrum minibüsçü esnafını ağırladı

Uzun yıllardır Bodrum’da toplu ulaşım hizmetinin en önemli çözüm ortağı olan Karsan, gerçekleştirdiği yemekli toplantıda minibüsçü esnafıyla bir araya geldi.

Turizmin başkenti Bodrum’da uzun yıllardır toplu ulaşımın en önemli aktörü olan Karsan, Bodrum yarımadasında hizmet veren yolcu taşıma kooperatiflerini bir yemekte ağırlayarak minibüsçü esnafıyla birlikte bir gün geçirdi. Bodrum’un şehiriçi, Gümbet, Torba ve Milas’ta hizmet veren taşımacı kooperatiflerinin katıldığı etkinliğe Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Hakan Demirörs, Yalıçiftlik Belediye Başkanı İsmail Altındağ da katılarak Karsan yetkilileri ve Bodrum yarımadası minibüsçü esnafını bu güzel günlerinde yalnız bırakmadılar.
Karsan Pazarlama Şirket Müdürü Vançın Kitapçı, Hafif ve Orta Ticari Araç Satış ve İhracat Müdürü Selim Aydınlıoğlu, Pazarlama Hizmetleri Müdürü Özlem Güçlüer, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Cengiz Yüksel ve diğer ilgili Karsan yöneticilerinin katılımıyla Yalıçiftlik’te gerçekleşen toplantı neşeli saatlere sahne olarak Karsan yetkilileri, minibüsçü esnafı ve Bodrum’un idari ve mülki yetkililerini bir araya getirdi. “Engelli araçlarında Bodrum lider”
Toplantıda bir konuşma yapan Karsan Pazarlama Şirket Müdürü Vançın Kitapçı, 2012 yılı Temmuz ayından itibaren geçerli olacak ve toplu taşım araçlarına engelli erişimini şart koşan yasaya bir yıl önceden uyduğu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: “Karsan tarafından üretilen engelli rampalı J10 model minibüsleri tercih eden Bodrum minibüsçülerinin tüm Türkiye’ye öncülük ettiğini ve turizmin başkenti Bodrum’da hizmet veren minibüsçü esnafının takdire layık. 1000’e yakın Karsan markalı minibüs Bodrum yarımadasını taşıyan Karsan’ın uzun yıllardır Bodrum’un hizmetinde. Karsan olarak Bodrum esnafının yanındayız”diyerek sözlerini tamamladı. “Karsan J10’lar Bodrum’a yakışıyor”
Toplantıda söz alan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise, Bodrum’un Türkiye’nin yurt dışına açılan en modern yüzü olduğundan bahsederek engelli erişimine uygun J10’ları Bodrum’a kazandıran minibüsçü esnafına teşekkürlerini iletti. Karsan J10’ların Bodrum’a yakıştığını ifade eden Kocadon, her geçen gün gelişen Bodrum’da ulaşımın da modernize olduğunu, klimalı ve engelli erişimli J10’ların turizme de katkıda bulunduğunu ifade ederek Karsan yetkililerini tebrik etti. Karsan tarafından minibüsçü esnafına verilen çeşitli hediyelerle sona eren yemeğin ardından güzel bir günü birlikte geçirmenin mutluluğuyla verdikleri önemli kamu hizmetine devam etmek üzere mekandan ayrılan minibüsçü esnafı Karsan yetkililerini bu güzel aktivite için tebrik ederek takdirlerini ifade etti. www.tasimacilar.com 09.05.2012/11:50