Ares Lojistik, Avrupa’daki Gücünü 320 Tırsan Treyleri İle Artırıyor

Ares Lojistik, Avrupa’daki Gücünü 320 Tırsan Treyleri İle Artırıyor

Tırsan; Türkiye- İspanya, Portekiz- Kuzey Afrika ve Fransa’ya lojistik hizmeti sunan, sektörün öncü lojistik firmalarından Ares Logistics’e 100 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride teslim etti.

Tırsan’ın gerçekleştirdiği teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Ares Logistics  Yönetim  Kurulu  Başkanı  İdris  Hanoğlu,  Ares  Logistics Yönetim  Kurulu  Başkan Yardımcısı Engin Kırcı ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamada bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Müşteri memnuniyeti, bu işe başladığımız ilk günden bu yana her zaman önceliğimiz oldu.  46 yıldır,  ödüllü  Tırsan  Ar-Ge  merkezimizdeki  yetkin  ekiplerimiz  ve  müşterilerimiz  ile  birlikte sektörün  ihtiyaçlarını  belirliyor,  en  son  teknoloji  ürünleri  geliştiriyor  ve  sektöre  yön veriyoruz. Bugün  de  burada  sektörün  öncü  firmalarından  biri  olan  Ares  Logistics’e  araç teslimatı gerçekleştirmekten dolayı gururluyuz. Ares Logistics ile iş ortaklığımızın uzun yıllar  devam edeceğine inanıyorum” açıklamalarında bulundu.
 

 Tırsan Araçları İle Avrupa Taşımalarımızın Güvenliği Garanti Altında

 Ares  Logistics  Yönetim  Kurulu  Başkan  Yardımcısı Engin  Kırcı  gerçekleştirilen  teslimat töreninde yaptığı konuşmada; ”Firmamız için en önemli önceliğimiz, taşımacılıkta güvenlik ve zamanlama.    Kullandığımız  ekipmanların  donanımı  ve  farklı  taşıma  modlarında  kullanıma uygun  olması  da  bizim  için  çok  önemli.  Bunun  içinde  filomuzu  Tırsan’ın  araçları  ile güçlendirerek,  Avrupa’ya  yapmış  olduğumuz  taşımacılık  hizmetlerini  güvenlik  açısından garanti altına almış oluyoruz. Son yapmış olduğumuz yatırımımız ile birlikte filomuzu daha da güçlendirerek, Tırsan araç sayımızı 320’e yükselttik” dedi.

Kırcı  sözlerine  şöyle  devam  etti;  “Ares  Logistics  olarak  farklı  sektörlerden  birçok  markaya ağırlıklı olarak multimodal taşımacılık ve entegre lojistik hizmetleri sunuyoruz. Taşımalarımızın önemli  bir  kısmı  Türkiye-  İspanya,  Portekiz-    Kuzey  Afrika  ve  Fransa  ülkeleri  arasında,  bu yüzden standartlarınızın da buna uygun olması gerekiyor. Bu noktada tek tercihimiz Tırsan markası  oluyor.  Filomuza  son  kattığımız  Tırsan’ın  verimlilik  odaklı  Multi  Ride  araçlarının  çift süspansiyon sistemi ile ayarlanabilir beşinci teker yüksekliğine sahip olması, operasyonel işlerimizi oldukça hızlandırıyor bu da bizim için büyük avantaj. Bu sayede müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenli lojistik hizmeti sağlarken, Avrupa’daki rekabet gücümüzü de artırıyoruz. Bunun yanı sıra Tırsan araçları, uzun yollarda bize hem yakıt tasarrufu sağlıyor hem de sağlamlığıyla bize güven veriyor. Bundan dolayı, yeni yatırımlarımızda da tek tercihimiz her zaman olduğu gibi yine Tırsan araçları olacaktır” ifadelerini kullandı.

 

 

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride Özellikleri

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçlar, çift süspansiyon sistemi ile ayarlanabilir beşinci teker yüksekliğine sahip olup, çekici ayırt etmez. Bu sayede hem midilli hem de yarı midilli çekiciler başta olmak üzere tüm çekicilerle eşleşebilir. 
  
Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler, yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, televre üzerindeki  her  biri  2,5  ton  kapasiteli  toplam  236  farklı  noktadan  bağlantı  yapmaya  olanak sağlayan  K-Fix  yük  güvenlik  sistemine  ve  Code  XL  yük  emniyet  sertifikasına  sahiptir.  Öte yandan  aracın,  şasi  ve  çelik  aksamları  çinko  tri-elektron  metoduna  göre  kataforez  (KTL) kaplamalıdır. 
  
Araç,  Tren  Yükleme  Sistemi  opsiyonu  sayesinde  filo  yönetiminde  esnekliği  artırmak  üzere geliştirilmiştir. Bu opsiyon içerisinde, 2 x 2 adet Tren Vinç Bağlantı noktası ile Tren Yükleme için özel tasarlanan dingil hava yastıkları bulunmaktadır. Sistem, "e-f-g-i" vagon tipleri ve P400 tünel tiplerine de uyumludur. 
  
Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde; 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı  sunan  Tırsan  Tenteli  Perdeli  Multi  Ride,  yan  kayar  perde  ve  kayar  çatı  özelliği sayesinde  müşterilerine  maksimum  verimliliği  sunmaktadır.  7,2  ton  forklift  aks  yüküne dayanıklı tabanı sayesinde, rampa yüklemelerinde maksimum taban dayanımı sağlamaktadır.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.