Şener Lojistik'in Geliştirdiği Bitüm Operasyonlarında Tercihi Tırsan

Şener Lojistik'in Geliştirdiği Bitüm Operasyonlarında Tercihi Tırsan

Güvenilir lider Tırsan; Kalite, Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik ilkeleri doğrultusunda müşterilerine hizmet sunan Şener Lojistik’e 20 adet Kässbohrer Bitüm Taşıyıcı Tanker teslim etti.

Taşımacılığın Her Sektöründeki Müşterileri İhtiyaçlarını, Ar-ge Yetkinliği Ve Üretim Gücü İle Tam Karşılayan Tırsan, Adapazarı Fabrikasında Teslimatlarına Devam Ediyor. Tırsan’ın Gerçekleştirdiği Teslimat Törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Şener Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Şener Ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Osman Keleş Katılım Gösterdi. 

Teslimat Töreninde Açıklamada Bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “tırsan Bünyesinde Yer Alan Kässbohrer, Güvenlikten Asla Ödün Vermeden Hafifliği, Kullanım Kolaylığı Ve Kalitesiyle Öne Çıkan Tanker Ve Siloları İle Ürünlerini Sürekli Olarak Geliştirmektedir. Bu Yaklaşımının Bir Sonucu Olarak Tırsan, Ödüllü Ar-ge Merkezinde Geliştirdiği Kässbohrer Yüksek Güvenlikli Bitüm Tankeri İle “güvenlik” Kategorisinde Dünyanın En Prestijli İnovasyon Ödülü Treyler İnovasyon 2017 Ödülünü Kazanmıştır. Tırsan Tehlikeli Madde Taşımacılığına Yönelik Geniş Ürün Gamı İle Hem Türkiye’de Hem Avrupa’da Tehlikeli Madde Taşımacılığı Hizmeti Veren Müşterilerinin İhtiyaçlarını Eksiksiz Olarak Karşılamaktadır. Akaryakıt Taşımacılığının Öncü Firmalarından Şener Lojistik’e Kässbohrer Bitüm Taşıyıcı Tankerlerinin Teslimatını Gerçekleştirmekten Gurur Duyuyor Ve İleriki Yıllarda Da İş Birliğimizin Devam Edeceğine İnanıyoruz” Açıklamalarında Bulundu.

Tırsan Araçlarına Olan Güvenimiz Tam

Şener Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Şener Gerçekleştirilen Teslimat Töreninde Yaptığı Konuşmada;” Süreç Hatalarına Bağlı Kaza İle Oluşabilecek Risklerin Ve Kayıpların Önlenmesi İçin Sürekli İyileştirme Süreçleri, Şirket Kültürümüzün Bir Parçası Olarak Kabul Edilmektedir.  Bu Konuda En Büyük Destekçimiz Tırsan’dır, Son Yapmış Olduğumuz 20 Adet Kässbohrer Bitüm Tankeri, Her Türlü İklim Koşuluna Uygun Farklı İzolasyon Ve Isıtma Sistemleri Seçenekleri İle Firmamıza Farklı Çalışma Koşullarında Kolay Ve Sorunsuz Çalışma Avantajı Sunuyor. Bunun Yanı Sıra Bitüm Tankerleri, Tasarım Gücü Sayesinde Sınıfının En Hızlı Boşaltımını Gerçekleştirerek Operasyon Maliyetlerimizi De Minimuma Düşürüyor. Çetin Başkanımın Da Belirttiği Gibi, Tırsan Dünyanın En Prestijli Ödüllerinden Birini Türkiye’ye Getirdi Bu Da Bizim İçin Çok Gurur Verici Bir Durum. Tırsan Araçlarına Olan Güvenimiz Tam” Dedi. 

Şener, Sözlerine Şöyle Devam Etti;” Şener Lojistik Olarak, Müşterilerimizin Gereksinimlerine Ve Onların Yorumlarına, İsteklerine, Önerilerine Veya Şikayetlerine Karşı Daima Önleyici Tedbirleri De İçeren Bir Uygulamayı Benimser, Servis Kalitesini Sürekli İyileştirmeye Çalışırız. Yine Bu Noktada Tırsan, Yurt İçi Ve Yurt Dışında Sahip Olduğu Geniş Servis Ağı, Uzman Personeli Ve İhtiyacımızı Tam Karşılayan Hızlı Hizmetleri İle Her Daim Yanımızda. Önümüzdeki Yıllarda Da Yapacağımız Yatırımlarımız Da Yine Tek Ve Tek Tercihimiz Tırsan Olacaktır” İfadelerini Kullandı.

Kässbohrer Bitüm Taşıyıcı Tanker K.STS 32 Araç Özellikleri

Tırsan'ın Kässbohrer Paslanmaz Çelik Malzemeden Üretilen Bitüm Tankeri, Özel Teknolojili Alüminyum Malzemeden Üretilen Şasisi İle 6.300 Kg Boş Ağırlığıyla Sınıfının En Hafifidir. Bu Sayede Daha Fazla Yükleme Kapasitesiyle, Müşterilerinin Kazancını Artırmaktadır.

Kässbohrer Bitüm Tankeri, Her Türlü İklim Koşuluna Uygun Farklı İzolasyon Ve Isıtma Sistemleri Seçenekleri İle Kullanıcıların Farklı Çalışma Koşullarında Kolay Ve Sorunsuz Çalışma Avantajı Sunar. Ayrıca, Bitüm Tankerleri, Tasarım Gücü Sayesinde Sınıfının En Hızlı Boşaltımını Gerçekleştirerek Operasyon Maliyetlerini De Azaltır.

Tırsan'ın Bitüm Tankerleri, Hem Almanya Tüv Süd Tarafından Verilen Tip Onayı Ve Adr Belgesine, Hem De Tse Sertifikasına Sahiptir. Adr Belgelendirme Süreci, Tasarım Sürecinden Başlayarak; Kaynak, Sızdırmazlık, Basınç Ve Fonksiyonellik Olmak Üzere Birçok Testten Oluşmaktadır.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.