TIRSAN,  Kemak A.Ş. ile Mersin’de ve Kahramanmaraş’ta

TIRSAN, Kemak A.Ş. ile Mersin’de ve Kahramanmaraş’ta

TIRSAN, Mersin ve Kahramanmaraş bölgesinin güçlü firması Kemak A.Ş. ile bayii ağını güçlendirdi.

TIRSAN, Kässbohrer ve Talson markalı araçların satışı, 2’nci el araç alım-satımı ve 2013 yılı ilk çeyreğinden itibaren servis ve yedek parçayı kapsayan satış sonrası hizmetleri ile Kemak A.Ş. Mersin ve Kahramanmaraş illerinde hizmet verecek. Mersin’de gerçekleştirilen imza töreni TIRSAN Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Kemak Makine Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay Doğan’ın katılımı ile gerçekleştirildi. “Mersin ve Kahramanmaraş’ta TIRSAN şimdi daha güçlü”
Mersin ve Kahramanmaraş bölgesinin önemini vurgulayan TIRSAN Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, TIRSAN’ın geçmişte bölgede çok iyi işler yaptığını, Kemak A.Ş. ile daha da büyük başarılara imza atacağını belirtti. Nuhoğlu, Kemak A.Ş.’nin Mersin ve Kahramanmaraş’ta TIRSAN, Kässbohrer ve Talson treylerlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini vereceğini belirtti.


“Mersin Lojistik Üs Olmayı Hak Ediyor”
Mersin’de lojistik üs yapımı konusunda karar verildiğini belirten Nuhoğlu ‘Mersin’in lojistik üs olması hakkıdır. 2005 yılından bu yana bölgenin lojistik anlamda gösterdiği gelişim gurur vericidir. Bölgede yapılacak lojistik üs ile bu gelişim tescil edilmiş olacaktır. “TIRSAN artık müşterilerine daha yakın”
Çetin Nuhoğlu konuşmasında Mersin ve Kahramanmaraş’ta sektörün içinden olan ve uzun yılların tecrübesine sahip olan Kemak Makine Ticaret A.Ş. ile iş birliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Nuhoğlu, “Kemak A.Ş., TIRSAN markalarını bölgesinde temsil edecek ve yurtiçi satışlarımıza önemli katkı sağlayacağına inandığım yeni bayimizdir. TIRSAN’ın müşterilerine daha yakın olmak ve yurtiçinde her yerde ulaşılabilir olmak hedefi çerçevesinde Mersin bölgesi bizim için önemli bir noktadır” dedi. “TIRSAN markaları bölge müşterilerine rekabet avantajı sağlayacak”
TIRSAN’ın kurulduğu 1977 yılından bu yana 35 yıldır sektör lideri olduğunu vurgulayan Nuhoğlu “TIRSAN taşımacılık sektörü için en kaliteli ürünleri sunan markadır. Lojistik sektörünün öneminin ve ülkemiz ekonomisi için lokomotif değerinin farkındayız. Bu nedenle Kemak A.Ş. ile bölge bayiliğimiz için anlaştık. Bölgedeki müşterilerimize rekabette bir adım öne çıkabileceği TIRSAN treylerleri birlikte sunacağız” dedi.


“Kemak A.Ş. ile TIRSAN markaları bölge müşterilerine ulaşacak”
Kemak A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay Doğan yaptığı konuşmada Mersin bölgesinin lojistik merkez olarak önemini vurguladı ve bölge nakliyecilerine TIRSAN, Kässbohrer ve Talson treylerlerini sunmaktan duydukları gururu dile getirdi. Sektör tecrübesine sahip deneyimli kadroları ile bölgede önemli başarılara imza atacaklarına inandıklarını da sözlerine ekledi. www.tasimacilar.com 18.06.2012/17:41