Class Petrol'den bir yılda 250 bayi hedefi

Class Petrol'den bir yılda 250 bayi hedefi

Türkiye çapında 100 istasyona ulaşan Class Petrol, 2023 yılına kadar 1 milyar TL yeni yatırım yaparak, istasyon sayısını 250'ye çıkarmayı planlıyor.

‘Yerli ve milli’ marka olmanın gururuyla Türkiye çapında 100 istasyona ulaşarak 1.500 kişiye istihdam sağlayan şirket, 2023 hedeflerini de güncelledi.

Bugüne kadar 1 milyar TL’nin üzerinde yatırım yapan Class Petrol, 2023 yılına kadar 250 istasyon ve 2.500 kişiye iş imkânı sağlayacağını duyurdu. Dev şirket, açılacak tüm istasyonlarla birlikte 1 milyar TL yatırım daha yapacağını açıkladı.

SEKTÖRDEN YOĞUN TALEP ALIYORUZ

Naifoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahsun Uslu, Class Petrol ve akaryakıt sektörü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Class Petrol markasına sektörden büyük talep geldiğini ifade eden Mahsun Uslu “Bugüne kadar ülkemiz adına hız kesmeden yatırımlarımıza devam ettik. Ekonomide yaşanan çalkantılı durumda dahi istasyon ve istihdam sayımızı artırdık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi enflasyonla mücadele kapsamında uygun fiyatlı akaryakıtı satışını sürdürdük. Yerli ve milli marka imajımızı koruyarak, şimdi de yatırımlarımıza hız veriyoruz. Markamıza gelen yoğun talep bizi gururlandırıyor. Böyle bir dönemde Class Petrol markasının büyüme başarısı göstermesi, hem sektörün hem de vatandaşların bize olan güvenini gösteriyor” dedi. 

class-petrol-den-dev-yatirim-atagi-2495-001.jpg

BODRUM’DA İSTASYON SAYISINI 3’E ÇIKARDI

Class Petrol markasının büyükşehirlerde ve önemli lokasyonlarda hızla çoğaldığını söyleyen Mahsun Uslu “100 istasyona ulaşmak bizim adımıza büyük önem taşıyor. Yalnızca Anadolu’da değil, metropollerin kilit noktalarında bayrağımızı dalgalandırıyoruz. Bodrum’da 3’üncü istasyonumuzu açıyoruz. Yine İstanbul, İzmir ve Ankara gibi şehirlerde büyümemiz sürecek. Hedefimiz Türkiye’nin 81 ilinde olmak” dedi. 

DEV MARKALARDAN FİLOSUNA 250 TIR EKLİYOR

Türkiye’nin en köklü akaryakıt şirketlerinden biri olan Class Petrol yalnızca istasyon yatırımı değil, aynı zamanda lojistik yatırımları ile de adından sıkça söz ettiriyor. Dünyanın en önemli markalarıyla işbirliklerini artıyor.

Şirket son olarak, Scania, Mercedes ve Volvo markalı 250 adet TIR alacağını açıkladı. Otomotiv sektöründe dev markalarla yapılan iş birlikleri, markanın gücüne güç katmasını sağlayacak. Şirketten yapılan açıklamada “Doğuş Otomotiv bayisi Çalışkan Otomotiv’den Scania markalı, Koluman Otomotiv’den Mercedes markalı ve Özmutlubaş Otomotiv’den Volvo markalı TIR’lar alınacak” denildi. 

thumbs-b-c-69ef49a354cb1d9efce178fa6e05b5c5.jpg

CLASS BAYİLERİ HIZLI KAZANIYOR

Class Petrol’ün verdiği bayilikler ile hem yatırımcılara hem de ekonomiye katkı sağlıyor. Bugüne kadar açılan istasyonların yüksek kâr marjı ile çalıştığı belirtilirken, sektörden en kârlı markanın Class olduğu da ifade ediliyor. ‘Kazan-kazan’ mantığıyla büyüyen Class Petrol, verdiği bayilikleri kısa süre içinde büyümesini sağlıyor.  

NORM GAZ İSTASYON SAYISI DA ARTACAK

Class Petrol’ün kardeş kuruluşu Norm Gaz’da büyümesini sürdürüyor. Şirketten yapılan açıklamada, hedefler dahilinde ilk etapta 250 Norm Gaz istasyonu da açılacağı belirtildi.

Yapılacak olan 1 milyar TL’lik yatırımın bir kısmının da Norm Gaz markası dahilinde olacağı ifade edildi.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.