Petrol Ofisi, İzmir’de Bir Günde 5 İstasyon Açılışı Gerçekleştirdi

Petrol Ofisi, İzmir’de Bir Günde 5 İstasyon Açılışı Gerçekleştirdi

Petrol Ofisi, pandemi ve onun yarattığı zorlu koşullara rağmen yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Petrol Ofisi, İzmir’de bir günde 5 yeni istasyonun açılışını gerçekleştirdi.

Petrol Ofisi, 1.900’ü aşkın istasyon sayısına İzmir’de bir günde açılışını gerçekleştirdiği 5 istasyon daha ekledi. 17 Mayıs Salı günü birbiri ardına düzenlenen açılış törenlerine Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, Perakende Direktörü Yiğit Meral ile şirket yöneticileri katıldı.

1653370099-cant-rk-petrol.jpg

“Krizlere inat dağıtım ağımızı büyütmeye devam ediyoruz”

Törenlerde konuşan Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, her koşulda yeni yatırımlarla ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ettiklerini kaydederek şunları söyledi:

“Liderlik, en zor zamanlarda belli olur. En fırtınalı durumlarda bile ayakta kalmayı, iş ortaklarına ve paydaşlarına sahip çıkmayı, onlara güven vermeyi gerektirir. Petrol Ofisi olarak, akaryakıt sektörü liderliğimizin bize yüklediği sorumlulukla, her koşulda yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Pandemi, enerji, üretim ve tedarik alanlarında yaşanan krizler nedeniyle sektörün sıkıntı yaşadığı bir dönemde biz, yeni istasyonlarla dağıtım ağımızı daha genişletiyoruz. Bugün de dağıtım ağımıza 5 istasyon daha ekledik. Böylesine zor zamanlarda, belirsizliğin öne çıktığı riskli dönemlerde dahi yatırımları hız kesmeden yapmak her açıdan çok önemli, ancak bir o kadar da zordur. Petrol Ofisi, gücü ve azameti ile lider olarak üstlendiği bu sorumluluğu aralıksız olarak yerine getirmeye devam edecektir. Petrol Ofisi’ni farklı kılan da tam olarak budur. Aramıza katılan bu istasyonlarımız; Petrol Ofisi’nin gücünü ve bayilerimizin markamıza duydukları güveni gösteriyor. Biz de Petrol Ofisi olarak, ülkemize ve insanımıza olan inancımızla her koşulda yatırım yapmaya, istikrarlı ve güçlü adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.”

1653370102-hilpet.jpg

“Hem dağıtım ağımızı genişletiyor hem de hizmet kalitemizi geliştiriyoruz”

Müşteri memnuniyetinin en önemli odak noktalarını oluşturduğunu ifade eden Petrol Ofisi Perakende Direktörü Yiğit Meral da şöyle konuştu:

“Petrol Ofisi olarak, bir yandan dağıtım ağımızı yeni istasyonlarla genişletirken, diğer yandan da istasyonlarımızdaki hizmet kalitesini daha da ileri taşıyacak çalışmalar yürütüyoruz. Özellikle son beş yıl içerisinde istasyonlarımızda gerçekleştirdiğimiz yeniliklerle sektöre örnek adımlar attık. İstasyonlarımız bugün akaryakıt alınan alanların ötesinde; müşterilerimizin alışverişlerini yapabildikleri, kahveden sandviçe tüm ihtiyaçlarını görebildikleri birer keyifli mola alanlarına dönüşmüş durumda. Önümüzdeki dönemde de yine yeniliklerimiz ile sektöre öncülük etmeye devam edeceğiz.”

1653370104-kocaer-petrol.jpg

Petrol Ofisi, 5 yeni istasyon ile dağıtım ağını daha da güçlendirdi

İlk açılış töreni, Kocaer Ailesi’ne ait olan İzmir’in Konak ilçesindeki Hatay semti, İnönü Caddesi’nde bulunan Kocaer Petrol’de gerçekleştirildi. İkinci ve üçüncü açılışlar ise Cantürk Grup’un işletmeciliğini yaptığı Urla ilçesindeki Macide Cantürk ve Cantürk Petrol istasyonlarında düzenlendi. İzmir’deki açılışların dördüncüsü ise Bornova ilçesindeki Kamil Tunca Bulvarı’nda bulunan Çağsan Petrol’de Hasan Çağlayan, Hüseyin Çağlayan, Adnan Güreler ve Aziz Ulu’nun ev sahipliğinde yapıldı. Petrol Ofisi’nin akaryakıt sektöründeki gücünü gösteren açılışların sonuncusu ise, Bornova ilçesi İstanbul Caddesi’ndeki Evka-3’teki Hilpet Petrol istasyonunda gerçekleştirildi.

1653370107-macide-cant-rk.jpg

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.