Shell & Turcas, 10’uncu Kez “Sektörünün En Beğenilen Şirketi”

Shell & Turcas, 10’uncu Kez “Sektörünün En Beğenilen Şirketi”

Capital’in düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri 2012” araştırmasında ödüller sahiplerini buldu.

“Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması 2012” kapsamında 10’uncu kez “Akaryakıt ve Madeni Yağ Dağıtım Sektörünün En Beğenilen Şirketi” seçilen Shell & Turcas’ın ödülünü Shell & Turcas İcra Kurulu Başkanı Jacek Dziembaj aldı.

Türkiye’nin en saygın iş ve ekonomi yayınları arasında yer alan Capital’in düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması 2012” için Conrad İstanbul’da renkli bir ödül töreni düzenlendi. Sunuculuğunu sanatçı Demet Tuncer’in gerçekleştirdiği tören iş ve medya dünyasını buluşturdu. Geceye Royal Dutch Shell Avrupa Bölgesi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Tim Ford, Shell & Turcas İcra Kurulu Başkanı Jacek Dziembaj, Shell & Turcas Perakende Pazarlama Müdürü Günden Yılmaz, Perakende Satışlar Yatırımlar Müdürü Semih Genç, Ticari Akaryakıtlar Müdürü Emre Turanlı, Kurumsal İletişim Müdürü Yankı Özkan Yıldırır, Turcas Petrol Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yılmaz Tecmen ve Turcas Petrol Yönetim Kurulu Üyesi Banu Aksoy Tarakçıoğlu da katıldı.

“Ödül, Shell’e duyulan güvenin göstergesi”

Araştırmada rekor başarı göstererek 10’uncu kez “Akaryakıt ve Madeni Yağ Dağıtım Sektörünün En Beğenilen Şirketi” seçilen Shell & Turcas’ın ödülünü Shell & Turcas İcra Kurulu Başkanı Jacek Dziembaj Katar Havayolları Türkiye Ülke Müdürü Ferit Aksun’un elinden aldı. Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden birini 10’uncu kez kazanmanın gurur erici bir başarı olduğunu belirterek, Shell & Turcas’a destek veren iş ortaklarına, müşterilerine ve çalışanlarına teşekkür etti.

Dziembaj, “Bu sene bizim için çok özel bir yıl çünkü Shell’in Türkiye’deki kuruluşunun 90.yılını kutluyoruz. Aynı zamanda ortağımız Turcas Petrol da 82.yılını kutluyor. 90 yıldır ülkemize en iyi hizmeti ve ürünleri sunma tutkusuyla çalışıyoruz. Bu yüzden iş dünyasının nabzını yansıtan bu ödül bizim için çok değerli ve markamıza duyulan güveni gösteriyor. Ödül, yeni başarılarımız için motivasyon olacak” dedi.

Shell’in “90’ıncı Yıl” filmi izlendi

Gecede, Türkiye’deki faaliyetlerine 7 Mart 1923 tarihinde başlayan Shell’in 90’ıncı yılı için özel olarak hazırlanan film izlendi. Ayrıca Shell’in kültür dünyasına kazandırdığı “Bu Şehr-i İstanbul” fotoğraf kitabı da davetlilere armağan edildi.

Araştırmaya 1555 yönetici katıldı

GfK Türkiye tarafından gerçekleştirilen araştırmaya 500'ün üzerinde sektörden, 1555 orta ve üst düzey yönetici katıldı. Araştırmanın başarı kriterleri arasında ‘Bilgi ve teknoloji yatırımları’, ‘Finansal sağlamlık’, ‘İletişim ve pazarlama yönetimi’, ‘Uluslararası pazarlara entegrasyon’, ‘Pazarlama ve satış stratejileri’ yer aldı. 2012 yılında 38 ayrı sektörden toplam 114 şirket "En Beğenilenler" listesinde yer aldı. Her sektörden üçer şirket listeye girdi. 


 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.