TruKKer Türkiye,  ‘logitrans’ Fuarı’nda Çevreci ve Teknolojik Çözümlerini Tanıtıyor

TruKKer Türkiye, ‘logitrans’ Fuarı’nda Çevreci ve Teknolojik Çözümlerini Tanıtıyor

Orta Doğu ve Orta Asya pazarlarında gösterdiği başarıyla bölgenin en büyük karayolu taşımacılığı platformu olan TruKKer, Türkiye’deki gücünü artırmaya devam ediyor.

Türkiye’de İlk Kez “uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı”na Katılım Gösteren Trukker, İlk Günü Fuara Katılan Yüzlerce Sektör Profesyoneline Yeni Nesil Teknolojik Ve Çevreci Çözümlerini Tanıttı. Trukker İcra Kurulu Üyesi-avrupa & Bdt Genel Müdürü Hakan Arıkan, Türkiye’nin Konumunun Hem Sektör Hem De Trukker İçin Çok Önemli Olduğuna Dikkat Çekerek, “bu Ülkedeki Yatırımlarımıza Hız Kesmeden Devam Edeceğiz” Dedi. ‘logitrans’ Fuarı, 17 Kasım 18.00’e Kadar Devam Edecek.

Türkiye’deki İlk Fuar Deneyimini “uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı” İle Yaşayan Trukker Türkiye, Bulut Tabanlı Yük Taşımacılığı Sektörü İçin Kendisini Ve Sektörü Geliştirmeye Devam Ediyor. Fuarın İlk Gününden İtibaren Özenle Hazırlanılmış Stantlarında Sektör Temsilcilerini, Katılımcıları Ve Basın Mensuplarını Ağırlayan Trukker İcra Kurulu Üyesi-avrupa & Bdt Genel Müdürü Hakan Arıkan, Bu Tür Fuarların Sektörün Gelişmesi Ve Büyümesi İçin Bir Avantaj Olduğunu Belirterek Şunları Söyledi: “bölgedeki Gücümüzü Artırmak Adına Çalışmalar Yürüttüğümüz Türkiye’de, Paydaşlarımıza Daha Sürdürülebilir Bir Karayolu Taşımacılığının Nasıl Olması Gerektiğine Dair Tüm Bilgi Ve Birikimimizle Hizmet Veriyoruz. Küresel Tecrübemizi Lokasyon Bazlı Çalışmalarla Destekleyerek Var Olduğumuz Her Noktaya Aktarabiliyoruz. Daha Sürdürülebilir Ve Daha Güvenli Bir Taşıma Hizmeti Sağlayabilmek İçin Her Geçen Gün Teknolojik Gelişmeleri Takip Ediyor Ve Dijitalizasyonu Tüm İş Süreçlerimize Adapte Ediyoruz.

“türkiye’nin Konumu Hem Sektör Hem De Trukker İçin Çok Önemli”
Türkiye’nin Konumu Gereği Lojistik Ağ Süreçlerinde Çok Önemli Bir Misyon Yüklenmiş Olduğunu Ve Trukker Olarak Da Bu Misyonun Önemli Bir Sac Ayağı Olmayı Planladıklarını İfade Eden Arıkan, “global Düzende Lojistik Ağ Dendiğinde Akla Hız Ve Zamanında Teslimat Geliyor. Bu Sebeple Lokasyonları Doğru Seçmek, Doğru İş Paydaşlarıyla Yola Çıkmak Çok Kıymetli. Türkiye’nin Coğrafi Konumu Bu Anlamda Oldukça Önemli. Trukker Olarak Bunun Farkındayız” Diye Konuştu. Trukker’ın Sürekli Süreç Optimizasyonu Sağlamak Üzere Devasa Veri Havuzu Ve Tescilli Yapay Zeka Odaklı Platformuyla Tedarik Zincirindeki Tüm Paydaşlar İçin Ortak Verimlilik Sağladığına Da Dikkat Çeken Arıkan; “trukker Türkiye, Ekim 2021'de Türkiye'ye Girişinden Bu Yana, Türk Lojistik Sektöründeki Varlığını İstikrarlı Bir Şekilde Sağlamlaştırmanın Yanı Sıra Türkiye İle Avrupa, Cıs Ve Orta Doğu Genelinde 40'tan Fazla Ülke Arasındaki Yük Taşımacılığı Hizmetini Başarıyla Götüren Lider Bir Dijital Yük Taşıma Platformu Olarak Kendini Kanıtladı. Logitrans Fuarı Da Bu Anlamda Kendimizi Anlatmak İçin Önemli Bir Fırsat Ve Mihenk Taşı Oldu” Açıklamasında Bulundu.

Trukker, Her Yıl Milyonlarca Ton Co2 Emisyonunun Önüne Geçiyor
Çevreyi Koruma Ve Sürdürülebilirliğe Katkı Sağlama Anlamında Da Önemli Bir Sistemle Çalışan Trukker’ın Tırların Boş Dönmemesi Adına Yürüttüğü Faaliyetlerden De Bahseden Arıkan; “trukker, Çevreyi Korumaya Ve Bölgenin Sürdürülebilirlik Hedeflerine Katkıda Bulunmaya Yönelik İnovasyonlara Da Büyük Yatırım Yapıyor. Platform, Boş Dönüşleri Ve Boşta Kalma Sürelerini Azaltmak İçin Birden Fazla Tır Yükünü Sıralı Şekilde Otomatik Olarak Birleştirerek Her Yıl Milyonlarca Ton Co2 Emisyonu Azaltılmasına Yardımcı Oluyor. Böylece Global Anlamda Büyük Bir Krize Sebep Olabilecek Çevre Kirliliğinin Önüne Geçmeyi Hedeflerken Hem Enerjiden Hem De Verimsiz İş Gücü Kullanımından Tasarruf Etmiş Oluyoruz” Diyerek Sözlerini Tamamladı. 
‘logitrans’ Fuarı, 17 Kasım 18.00’e Kadar Devam Edecek.
 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.