Malatya’da şoförlere eğitim

Malatya’da şoförlere eğitim

Malatya Belediyesi Ulaşım Hizmetleri (MOTAŞ), “Etkin Ekip Çalışması ve Takım Ruhu” isimli bir toplu taşımacılık semineri düzenledi.

Seminere Malatya Belediyesi Başkan Yardımcısı Alican Bozkurt, MOTAŞ Genel Müdürü Hasan Alıcı, Somut Strateji ve Danışmanlık Merkezi adına Eğitimci Cahit Şimşek ile MOTAŞ çalışanları katıldı. “Sizler belediyemizi temsil ediyorsunuz”
Seminerde konuşan Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Alican Bozkurt şoförlere; “Toplumdaki her türlü insanla karşı karşıya geldiğinizi ve bundan dolayı yaşamış olduğunuz sıkıntıları ve zorlukları biliyoruz. Ancak her ne koşulda olursa olsun sizden sabır, metanet ve bilinç rica ediyorum. Şunu unutmayın ki sizler toplum içerisinde belediyemizi ve Belediye Başkanı’ nımızı temsil eden bireylersiniz” dedi.
“Sosyal ilişkileri gelişmiş bir toplu taşımacılık hizmeti hedefledik”
MOTAŞ Genel Müdürü Hasan Alıcı ise yaptığı konuşmada “2011 yılı içerisinde uzman eğitimciler tarafından personelimize vermiş olduğumuz 14 hizmet içi eğitim semineri ile daha bilgili, hoşgörülü, saygılı ve bilinçli bir çalışan kadrosu oluşturarak sosyal ilişkileri gelişmiş bir toplu taşımacılık hizmeti sunmayı hedefledik” diye konuştu.
“Değişimi önemseyen bir şoför profili beklenmektedir”
Ayrıca personelinden bazı isteklerde bulunan Alıcı; “Vatandaşların bizden istediği şoför profili, ne söylediğinin bilincinde olan, iyi bir üslup seçebilen, açık, net, anlaşılır ve güvene dayalı bir iletişim kurabilen bir çalışandır. Vatandaşları bir yerden bir yere iletirken söz, davranış biçimi ve aracını sürüş şekliyle incitmeyen, esnek olabilen, değişen ve değişimi Eryaman escort bayan çalışanları yeni profilleri ile adı altında şimdi sizlerle. önemseyen bir şoför profili beklenmektedir”dedi. www.tasimacilar.com 23.02.2012 / 16:40