Anadolu Isuzu, yenilikçi ve çevreci araçlarıyla Busworld Europe Brüksel Fuarı'nda

Anadolu Isuzu, yenilikçi ve çevreci araçlarıyla Busworld Europe Brüksel Fuarı'nda

Anadolu Isuzu, yenilikçi ve çevreci modelleriyle dünya otomotiv sektörünün en prestijli fuarlarına damgasını vuruyor.

7-12 Ekim Tarihleri Arasında Belçika’da Düzenlenen Busworld Europe Brüksel Fuarı'na Katılacak Olan Anadolu Isuzu, Dünya Pazarlarının Yüksek Beklentilerine Cevap Veren Elektrikli Araç Portföyüne En Son Eklenen Yeni Modeli Novovolt’u İlk Kez Bu Etkinlikte Tanıtacak. Anadolu Isuzu Fuarda Sergileyeceği %100 Biyogaz Uyumlu Kendo 13 Cng, Isuzu Grand Toro Ve Tamamen Elektrikli Novociti Volt Ve Citivolt Modelleriyle De İlgi Odağı Olacak.

1695902988-novociti-volt.png

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, yurtiçi ve yurtdışı pazarlardaki güçlü büyüme ivmesini yenilikçi ve çevreci araçları ile uluslararası sektörel etkinliklerde aktif biçimde yer alarak destekliyor. Yüksek sayıda otobüs ihracatı ile Avrupa pazarında büyük başarı elde eden Anadolu Isuzu, pazardaki konumunu daha da geliştirme hedefi doğrultusunda 7-12 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan Busworld Europe Brüksel Fuarı'na katılacak. Başta Avrupa olmak üzere dünya pazarlarının yüksek beklentilerini karşılayan yeni modellerle geliştirdiği elektrikli araçlarını uluslararası etkinliklerde tanıtan Anadolu Isuzu, söz konusu geleneği bu yıl da sürdürerek, portföyüne en son eklenecekNovoVolt modelinin tanıtımını Busworld Europe Brüksel Fuarı'nda ilk kez gerçekleştirecek. Ticari araç sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olarak kabul edilen ve önde gelen ticari araç markaları ile ilgili yan sanayi firmalarını bir araya getiren fuarda Anadolu Isuzu’nun sergileyeceği alternatif yakıtlı %100 Biyogaz uyumlu Kendo 13 CNG, orta boy otobüs segmentindeki temsilcisi Isuzu Grand Toro ve tam elektrikli NovoCiti VOLT ve CitiVolt, modellerinin de katılımcılardan büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Yeni NovoVolt 

Ticari Araç Üretiminde 40 Yıllık Tecrübeye Sahip Olan Ve Her Biri Pazarda Kendini Kanıtlamış Sağlam Ve Güvenilir Modelleriyle Sektörde Öncü Konumda Bulunan Anadolu Isuzu, Yeni Modeli Novovolt'u İlk Kez Busworld Europe Brüksel Fuarı'nda Tanıtacak. Anadolu Isuzu'nun İlk Elektrikli Servis & Turizm Otobüsü Olan Novovolt, Anadolu Isuzu'nun 2008 Yılından Bu Yana Ödüllü Ve Bilinen Ürünü Novo'nun Elektrikli Versiyonu. Elektrikli Motoru Ve Yeniden Tasarlanmış Görünümü İle Şehirlere Sıfır Emisyon, Düşük Gürültü Ve Modernlik Getirmeye Hazır Olan Novovolt, Sürdürülebilir Gelecek Hedefleri Doğrultusunda Atılan Adımları Daha Da Güçlü Hale Getiriyor. Novovolt; Düşük İşletme Maliyetleri, Maksimum Verimlilik Ve Yüksek Manevra Kabiliyeti, 7,3 Metrelik Uzunluğu İle Şehirlerarası Yolculukların Güncel İhtiyaçlarını Göz Önünde Bulundurarak Ferah Bir İç Mekan Ve Orta-uzun Mesafeli Yolculuklar İçin Konfor Sunuyor. Otomobil Dünyasının En Güvenilir Ve Yüksek Performanslı Şanzımanlarından Biri Olarak Bilinen Allison’ın Kullanıldığı Novovolt, Daha Akıcı Bir Sürüş Ve Üstün Güç Aktarımı Sağlayarak Müşterileri En İyi Deneyimle Buluşturuyor. Novovolt, 165kwh Batarya Seçeneği İle 225 Km’ye Kadar Menzil Sağlayacak. Novovolt'un 320kw Güç Ve 12knm Tork Üreten Elektrikli Motoru, Tüm Performans Beklentilerini Karşılamaya Hazır. Zemine Yerleştirilmiş Batarya Paketleri Ve Özenle Düşünülmüş Ağırlık Dağılımı İle Novovolt, 29 Yolcu Kapasitesine Kadar Taşıma İmkanı Sağlıyor.

Anadolu Isuzu’nun Elektrikli Araç Portföyüne Eklenecek Olan Ve Yeni Tasarım Dilini Yansıtan Novovolt, Anadolu Isuzu'nun Servis-turizm Segmentindeki İlk Elektrikli Midibüsü Olarak 2025’te Yollarda Olacak.

1695902986-citivolt.png

Tam elektrikli NovoCiti VOLT: Çevre dostu, akılcı ve sessiz toplu taşıma

Anadolu Isuzu’nun Geleceğin Toplu Taşıma Trendlerine Uygun Olarak Tasarladığı Tam Elektrikli Midibüsü Novociti Volt Da Busworld Europe Brüksel Fuarı‘nda Göz Alıcı Tasarımı Ve Teknolojik Donanımları İle Yer Alacak. Dünyanın En Prestijli Ödül Organizasyonları Arasında Yer Alan German Design Award’da “german Design Awards Winner 2023” Ödülüne Ödülüne Layık Görülen Novociti Volt, Modern Kentlerin Talep Ve Gereksinimlerini Tam Olarak Karşılıyor. Sürdürülebilir Bir Yaşam İçin Doğaya Zarar Vermemek Önceliği İle Üretilen Çevre Dostu Novociti Volt, Düşük İşletme Maliyeti Ve Maksimum Verimlilik Avantajlarıyla Öne Çıkıyor. Yolcularına Geniş Ve Konforlu İç Tasarımı İle Rahat Bir Seyahat Atmosferi Sağlayan Novociti Volt, 268kwh’lık Batarya Kapasitesi İle 400 Km’ye Varan Uzun Bir Menzile Sahip. Aracın Sahip Olduğu Sürücü Puanlama Sistemi Sayesinde Enerji Tüketiminde Maksimum Operasyonel Verimliliği Sağlıyor.
 

anadolu-isuzu-yenilikci-ve-cevreci-araclariyla-busworld-europe-bruksel-fuari-nda-4331.jpg

CitiVolt: Sürdürülebilir gelecek için sıfır emisyon 

Anadolu Isuzu, NovoCiti VOLT modeli ile başlayan elektrikli ürün deneyimini tamamen elektrikli 12 metrelik CitiVolt'un portföyüne eklenmesiyle bir üst seviyeye taşınıyor. Sıfır emisyon ile tamamen elektrikli sürüş sağlayan CitiVolt, Busworld Europe Brüksel Fuarı'nda sergilenecek araçlar arasında yer alacak. Araç tasarımı, son teknoloji donanımı ve sıfır emisyon gibi üstün özelliklerinin yanı sıra alçak tabanlı platformu ve geniş giriş-çıkış kapıları sayesinde yolcular için engelsiz erişim imkanı sunuyor. CitiVolt, güçlü elektrikli motoru ile daha fazla performans, ergonomik olarak tasarlanmış sürücü alanı ve kişiselleştirilebilir ekranı ile daha keyifli bir sürüş sağlıyor.

Dünyada “Yılın Sürdürülebilir Otobüsü” seçilen: Isuzu Kendo CNG

Anadolu Isuzu’nun Busworld Europe Brüksel Fuarı‘nda sergileyeceği modeller arasında yer alan Kendo 13 CNG, modern kentlerin düşük emisyon ve konforlu, güvenli, sürdürülebilir ulaşım taleplerine kolaylıkla yanıt veriyor. Avrupa’nın titiz emisyon normlarına tamamen uyumlu olan Kendo 13 CNG, eksiksiz bir güvenlik paketinin yanı sıra filo yönetimi, sürücü ve sürüş puanlama sistemi özellikleri ile fark yaratıyor. Isuzu Kendo CNG, yüzde 100 biyogaz uyumlu CNG motoru sayesinde emisyon salınımını çok ciddi oranlarda düşürüyor. Sürdürülebilirliği sayesinde işletmecisine pozitif katkı sağlıyor ve ülkelerin sürdürülebilir hedeflerine tamamen uyum sağlıyor.

Ödüllü Isuzu Grand Toro: Yüksek performans, düşük emisyon

Anadolu Isuzu’nun Busworld Europe Brüksel Fuarı‘nda Sergileyeceği Isuzu Grand Toro Midibüs, Yüksek Manevra Kabiliyeti İle Özellikle Kısa Ve Orta Mesafeli Servis, Turistik Ve Havaalanı Taşımacılığı Gibi Alanlarda Öne Çıkıyor. 2300 Rpm'de 206 Hp Üreten Motoru İle Yüksek Performans Ve Euro 6-e Emisyon Standartlarına Uygun Düşük Emisyon Avantajı Sunan Grand Toro Modeli, 37 Koltuğa Varan Kapasitesi, Ferah İç Hacmi Ve Geniş Bagaj Kapasitesi İle Büyük Otobüslerin Yeterince Etkin Ve Verimli Olmadığı Kısa Ve Orta Mesafe Taşımacılık İhtiyacına Başarıyla Yanıt Veriyor. Allison Şanzıman Kullanılan Grand Toro, Daha Akıcı Bir Sürüş Ve Üstün Güç Aktarımı Sağlayarak Yolcu Ve Sürücülere En İyi Seyir Deneyimini Sunuyor. Anadolu Isuzu’nun Yeni Tasarım Dilini De Temsil Eden Grand Toro 2021 Yılında İtalya’da Düzenlenen Bıg See Awards Tasarım Ödüllerinde ‘ürün Tasarımı’ Alanında “mobilite” Kategorisinde ‘silver A’ Ödülüne Layık Görülmüştü.

7 Ekim 2023 - 12 Ekim 2023 Tarihleri Arasında Gerçekleşecek Olan Busworld Europe Brüksel Fuarı, 1971'den Bu Yana Her İki Yılda Bir Belçika'da Düzenleniyor. Busworld, 40 Yılı Aşkın Tecrübesi İle En Eski Ve En Ünlü Otobüs Fuarı Konumunda.

 

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.