ALJ Finans, lojistik ve inşaat sektörüne de el attı

ALJ Finans, lojistik ve inşaat sektörüne de el attı

ALJ Grup bünyesinde 2011 yılında Türkiye’deki faaliyetlerine başlayan ALJ Finansman A.Ş, Lojistik ve inşaat sektörüne yönelik araç ve makine alımlarında da hizmet sunmaya başladı.

Gerçek ve tüzel kişilerin otomotiv, iş makinesi ve ağır vasıta alımlarına yönelik finansman ihtiyaçlarını karşılamak üzere anlaşmalı olduğu satıcılar aracılığıyla kredi veren bir finansman şirketi olan ALJ Finansman A.Ş. artık iş makineleri alanında ekskavatör, yükleyici, bekoloder, asfalt finişeri, forklift, mini makineler, ağır vasıta sektöründe ise, çekici, kamyon ve üst yapı ürünleri için de finans olanağı sağlıyor. Günhan “Terzi usulü bütçe sunuyoruz”
Maslak’taki Windowist Tower’da gerçekleşen basın toplantısında konuşan ve geniş finansman seçeneği ve ödeme kolaylıkları sunduklarını söyleyen ALJ Finansman A.Ş. Genel Müdürü Nilüfer Günhan, müşterileriyle yakından ilgilendirdiklerini belirtti. Günhan, “Müşterilerimizin finansman ihtiyaçlarını tespit ediyor ve müşteriye tek tip bir plan oluşturmuyoruz. Bançolarını, nakit akışlarını inceliyoruz, görüşmeler yapıyoruz. Müşterinin kullanacağı krediyi en uygun nasıl ödeyebileceklerine dair çözümler üretiyoruz” dedi ve terzi usulü bütçeye uygun hizmet sunduklarını da sözlerine ekledi.


ALJ, yılsonuna kadar 50 milyon TL. finansman sağlayacak
İş makinesinden, kamyon ve çekiciye kadar birçok ürün gamına kredi sağlayan ALJ Finans, cazip fırsatları ve kredi çözümleriyle müşterilerine kolaylıklar sağlarken, müşterilerin isteği doğrultusunda TL, Euro veya Dolar cinsinden müşterilerinin isteği doğrultusunda 6 ile 48 ay vade seçenekleri aralığında kredi kullandırıyor. ALJ Finans olarak 2012 yılı hedef ve beklentilerini de açıklayan Günhan “2012 yılının ilk 7 ayında 30 milyon TL. tutarında 200 adet araca kredi imkanı sağladık. Yılsonuna kadar da benzer bir finansman göstererek 50 milyon TL. tutarında finansman sağlamayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu. www.tasiacilar.com 21.08.2012 / 16:35