CEVA 10. Kez “insana saygı ödülü” aldı

CEVA 10. Kez “insana saygı ödülü” aldı

CEVA Lojistik, 2013 İnsan Kaynakları Zirvesi'nde verilen 12. İnsana Saygı Ödülleri’nde 10. Kez “İnsana Saygı Ödülü” kazandı.

CEVA Türkiye, sektöründe İnsana Saygı ödülünü ard arda 10. Kez almaya hak kazanarak büyük bir başarıya da imza atmış oldu.

2013 İnsan Kaynakları Zirvesi, Kariyer.net sponsorluğunda 13. Şubat’ta Lütfi Kırdar Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlendi. Zirve kapsamında 12. İnsana Saygı Ödülleri de dağıtıldı. Ödüllerin belirlenmesinde, aday başvurularını yüzde yüz yanıtlama, en çok istihdam sağlama ve en çok başvuru alma gibi kriterler etkili oldu.

CEVA İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü Nihat Çukurkaya ödül ilgili yaptığı değerlendirmede, 10. kez İnsana Saygı Ödülü’nü aldıklarını belirterek şöyle dedi: “Bu ödül şirketimizin İnsan Kaynakları süreçlerine verdiği değerin bir göstergesi olmanın yanısıra 10. kez ard arda ödülü alıyor olmak da CEVA’nın sürdürülebilir mükemmellik hedefine verdiği önemin göstergesidir. İnsan Kaynakları Yönetim Stratejimizde belirttiğimiz üzere; şirketimizde çalışmak üzere başvuran tüm adaylar bizler için potansiyel birer CEVA çalışanı olarak algılanmakta ve kendilerine bir CEVA çalışanı olarak yaklaşım gösterilmektedir. Adaylarımıza henüz başvuru esnasında gösterilen Saygı’yı, CEVA’nın çalışanlarına gösterdiği saygı ile eşdeğer tutuyoruz. CEVA İK olarak bu anlayışımızı CEVA’ya başvuran tüm adaylara yansıtmak için çaba gösteriyoruz. Tüm İK çalışanları olarak kendimizi şirketimize başvuran adayların yerine koyarak hizmet sunmaya çalışıyoruz. İş arayan arkadaşlarımızın, o süreçte neler hissettiklerini göz önünde bulundurarak, olumlu ya da olumsuz değerlendirmelerimizi en adil ve en hızlı bir şekilde onlara bildiriyoruz. Kendi çalışanlarımıza gösterdiğimiz özeni ve değeri gelecekte aramıza katılacak veya sadece CEVA’da bir pozisyona başvurmuş olan adaylara da gösteriyoruz.” 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum