Kartur Grup Yatırımlarına Devam Ediyor

Kartur Grup Yatırımlarına Devam Ediyor

Şirket, lojistik sektöründe yaptığı faaliyetlerin ardından depolama hizmetleri alanında da atılım gösteriyor. Bu doğrultuda dün İzmir’de, Ege Bölge Lojistik ve Depolama Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.

Ege Bölge Lojistik ve Depolama Merkezi’nin, 12 Ağustos günü yapılan açılışında Kartur Grup Yönetim Kurulu Başkanı/ Genel Müdürü Kadir Haliloğlu şöyle konuştu: 

"Her sektörde hızın önemli bir figür haline geldiğini, lojistik sektöründe de her geçen gün artan müşteri beklentilerini karşılamak için daha hızlı bir şekilde teslimat yapmanın önemini artık hepimiz biliyoruz. Mikro ve makro dağıtım alanında da biz de uzun zamandır, kurumsal firmalara hizmet veriyoruz. Müşterilerimize, uçtan uca lojistik hizmetleri verirken, 2023 yılı içinde de öz mal kamyon, kamyonet, hafif ticari ve çekicilerden oluşan frigofrik filo yatırımlarımıza ek olarak müşterilerimizin lojistik ve depolama ihtiyaçlarını karşılamak için Ege Bölge Lojistik ve Depolama Merkezi’ni hizmete sunmaya karar verdik. Gelecekte de yine farklı yatırımlarımız, hedeflerimiz doğrultusunda sizlerle bir araya geleceğiz. Birliğimiz için hepinize teşekkür ederiz." 

kartur1.jpg

Lojistikten personel taşımacılığına, turizmden inşaata birçok alanda faaliyetlerine devam eden Kartur Grup, son yıllarda hızla büyüyen mikro ve makro dağıtım sektöründe, yaptığı yatırımlar ile birlikte de sektördeki iddiasını sürdürüyor.

Şirket, müşterilerinin lojistik ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak ve depolama kapasitesini artırmak amacıyla İzmir’in Menderes semtinde açılan alan hem depo hem de bölge temsilciği olarak faaliyet gösterirken, bu doğrultuda yerel halka istihdam imkânı da sağlayarak hizmet verdiği kurumsal markaların depolama konusundaki da çözüm ortağı olacak

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.