Mercedes Benz Türk müşterileriyle bir arada

Mercedes Benz Türk müşterileriyle bir arada

Mercedes Benz Türk, tüm hafif ticari araç sahibi müşterilerine “2011 yılının en hızlı büyüyen hafif ticari araç markası” ödülünü kazanmalarında vesile oldukları için bir akşam yemeği düzenledi.

Mercedes Benz Türk‘ün Ortaköy’deki Esma Sultan Yalısı’nda düzenlediği ve Mercedes Benz Türk İstanbul Bayileri, Genel Müdürleri, Bayii çalışanları, Satış Sonrası Ekibi, finansal hizmetleri de dahil olmak üzere hazır bulunduğu yemeğe Turizm sektörünün Mercedes Benz hafif ticari araç müşterileri, personel ve öğrenci taşımacılığı yapan firma yetkilileri de aileleriyle birlikte katıldı. “Bu ödül aslında sizin”

Mercedes Benz Pazarlama ve Satış Sonrası Müdürü Tufan Akdeniz 2011 yılının en hızlı büyüyen hafif ticari araç markası ödülünü firmalarına kazandıran müşterilerine teşekkürüyle başlayan konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Otomotiv Distribütörler Derneği (ODD)her yıl ödüller dağıtır. En çok satılan araç, en fazla tercih edilen marka diye. 16 yılda ilk kez Sprinter, Vito ve Viano’da 2011 yılında yılın en hızlı büyüyen hafif ticari araç markası ödülünü aldık. Bu ödülü alırken bir ödül daha aldık. Biz bu araçlarımızı Türkiye’de köşe köşe kapı kapı dolaştırmıştık. Kimin taşımacılıkla işi varsa kime kendimizi anlatamamışsak onu ziyaret edelim anlatalım diye. Bu amaçla organize ettiğimiz “Yıldızlar aramızda” kampanyamız da bir ödül aldı. O ödülü ODD, akademisyenler ve reklamcılar derneğinden temsilciler seçerek veriyorlar. O ödülü aldığımda ben jüriye teşekkür etmiştim. Sonra bir ödül daha verdiler en hızlı büyüyen hafif ticari araç markası ödülü. Dedim ki, 1, ödül için jüriye teşekkür ettim. İkinci ödül içinde müşterilere teşekkür etmem lazım dedi. O yüzden işte şimdi buradayız. Sizlere teşekkür etme şansımız var. Bu ödül aslında sizin ödülünüz.” “Her zaman müşterilerimizin yanındayız”
Mercedes Benz Türk’ün her zaman müşterilerinin yanında olduğunu ve olacağını ifade eden Akdeniz “Bizim araçlarımızın özelliği, güvenliği, konforu, uzun ömrü işletme ekonomisi ile siz tercih edip bu ürünleri aldınız. Bir konuda içiniz rahat olsun. Biz bütün ekip olarak aranızda oturuyoruz. Biz herkesi memnun edeceğiz. Herkes bu araçlardan para kazanacak. Bizim yaratacağımız işletme ekonomisiyle, yakıt ekonomisiyle, ikinci eliyle, yeni araçların fiyatlanmasıyla, finansal hizmetleriyle biz bu işin arkasındayız” şeklinde konuştu. “Türkiye’de hafif ticari araçların ismi Mercedes Benz”

Hafif Ticari Araçlar Pazarlama İletişim Uzmanı Fatih Binici de satış sonrasından satış danışmanına kadar Mercedes Benz Türk’ün tüm ekibinin müşterilerinin yanında olduğunu söyledi. Binici “Satış sonrası ekibi, finansal hizmetler, 2. El markası, Mercedes İstanbul bayileri, genel müdüründen satış danışmanına kadar tüm ekiple buradayız ve buradaki amacımız sizlere bu ödül için teşekkür etmek. Tufan Bey’in artık söylev haline gelen bir sözü vardı. Türkiye’de minibüsün adı Sprinter dedi. Bu ödülde bize gösteriyor ki, artık sadece Sprinter değil, Türkiye’de hafif ticari araçların ismi Mercedes Benz’dir” diyerek Mercedes’in müşterileriyle beraber büyümeye ve gelişmeye devam edeceğini söyledi. Oya KAYA / Deniz BAYDAR www.tasimacilar.com 28.02.2012/14:24