Mercedes-Benz Türk’ün Bayi ve Yetkili Servisi Has Otomotiv Hizmete Başladı

Mercedes-Benz Türk’ün Bayi ve Yetkili Servisi Has Otomotiv Hizmete Başladı

Sürdürülebilirlik odağı çerçevesinde çevreci uygulamalarıyla öne çıkan Has Otomotiv Yatırım ve Pazarlama Ege Şubesi, bölgenin, yeni konsepte göre tasarlanmış kamyon ve otobüs ürün grubuna odaklı hizmet veren tek lokasyonu olma özelliği taşıyor.

Mercedes-Benz Türk’ün bayi ve yetkili servisi Has Otomotiv Yatırım ve Pazarlama Ege Şubesi, kamyon & otobüs ürünlerine yönelik hizmet veren yeni lokasyonuna taşındı. 8.500 metrekarelik arsa üzerine kurulu olan ve yeni konsepte göre inşa edilen şube, sağladığı ulaşım kolaylığının yanı sıra Mercedes-Benz Türk’ün yüksek standartlardaki hizmet kalitesini en üst seviyede sunmaya devam ediyor.

Mercedes-Benz Türk Bayi Ağı ve İş Geliştirme Direktörü  Can Balaban: “Müşterilerimize yüksek standartlarda katma değer yaratacak hizmetler sunabilmek için geniş bayi ağımız ile beraber çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Has Otomotiv Yatırım ve Pazarlama’nın 8.500 metrekare arsa üzerinde 2.800 metrekarelik kapalı alanda hizmet verecek yeni lokasyonu, İzmir’de yeni konsepte göre inşa edilen ve kamyon&otobüs ürün grubuna odaklı hizmet veren tek lokasyon olma özelliğine sahip. Yeni lokasyonunun hepimize hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Tolga Bilgisu ise yeni lokasyonun açılışı ile ilgili şu değerlendirmelerde bulundu: “Satış Sonrası Hizmetler olarak önceliğimiz müşterilerimizin araçlarının daima yolda ve çalışır vaziyette olmasını sağlamak; aynı zamanda servislerimizden aldıkları hizmetten memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak ve bunu sürdürülebilir kılmaktır. Bu kapsamda, kamyon ve otobüs segmentine odaklanarak, müşterilerimize daha özel ve uzmanlaşmış bir hizmet sunma hedefini benimseyen Has Otomotiv Yatırım ve Pazarlama’nın İzmir’deki yeni lokasyonunun hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

1706688697-has-otomotiv.jpg

‘Hizmette kaliteden ödün vermiyoruz”

Has Otomotiv Yatırım ve Pazarlama Ege Şube Genel Müdürü Turan Dik ise şunları söyledi: “Bugün; İzmir’de Mercedes-Benz Türk’ün hem kamyon hem de otobüs ürün grubunda hizmet veren, yeni konsepte göre tasarlanmış tek lokasyonu olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Son teknoloji ile donattığımız yeni lokasyonumuzda müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için onları dinliyor, geri bildirimlerini işimizi daha iyi yapmanın anahtarı olarak görüyoruz. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla müşterilerimizin beklentilerini en hızlı şekilde karşılamaya bundan sonra da devam edeceğiz.” 

1706682134-has-otomotiv-yatirim-ve-pazarlama-ege-sube-genel-muduru-turan-dik.jpeg

Odağında sürdürülebilirlik var

Mercedes-Benz Türk, üretim faaliyetleri dahil olmak üzere yaptığı tüm çalışmalarda odağına sürdürülebilirliği alıyor. Sadece fabrikalarında ve genel merkezlerinde değil, bayi ve yetkili servis ağında da sürdürülebilirlik esaslı çalışmaları destekliyor. Bu misyona paralel olarak yağmur suyu toplama alanı projesine yatırım yapan Has Otomotiv Yatırım ve Pazarlama, İzmir’deki yeni lokasyonunda da sürdürülebilirlik odaklı çalışmalarına devam ediyor.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.