Mercedes ile Işıldayanlar Konferansı özel isimleri bir araya getirdi

Mercedes ile Işıldayanlar Konferansı özel isimleri bir araya getirdi

Türkiye’de 2019 yılından bu yana ilhamını birbirinden alan güçlü kadınları bir araya getirerek kariyer yolculuklarının başındaki genç kadınlara destek olan She’s Mercedes, ilham veren başarı hikâyelerini Işıldayanlar

Konferansı’ndaki “she’s Mercedes İle Işıldayanlar” Oturumunda Dinleyiciler İle Buluşturdu.

1695800965-i-ildayanlar-konferansi-she-s-mercedes-2.jpg

Oggusto’nun Kurucusu Özlem Güsar’ın Moderatörlüğünde Gerçekleşen She’s Mercedes İle Işıldayanlar Oturumunda, Kuzey Kanalını Yüzerek Geçen İlk Türk Kadını Olan Yüzücü Aysu Türkoğlu, Tasarımcı Özlem Süer, 360+ Media Interactive Kurucu & Ceo'su Ve Teknolojide Kadın Derneği Kurucu Başkanı Zehra Öney Ve Mercedes-benz Otomobil Pazarlama Ve Kurumsal İletişim Grup Müdürü Ezgi Yıldız Kefeli Konuşmacı Olarak Yer Aldı.

1695800972-i-ildayanlar-konferansi-she-s-mercedes.jpg

70’ten Fazla Ülkede Aktif Olan, İçinde Bulunduğu Toplumda İz Bırakan Kadınlardan İlham Alan, Hedeflerini Gerçekleştirmiş Başarılı Kadınlarla Hayalleri Olan Kadınları Bir Araya Getiren Bir Kadın Güçlendirme Platformu She’s Mercedes İle Bu Oturumu Sahiplenmelerinin Öneminden Ve Genç Kadınlara Verecekleri Desteklerin Devam Edeceğinden Bahseden Ezgi Yıldız Kefeli, Konferans Sırasında Yaptığı Konuşmada Şunları Kaydetti: 

1695800966-i-ildayanlar-konferansi-she-s-mercedes-3.jpg

‘‘mercedes-benz Olarak Kadınlara Verdiğimiz Desteği Artırmak İçin Daha Ne Yapabiliriz, Bunu Nasıl Bir Sosyal Faydaya Dönüştürebiliriz Diye Düşündük Ve She’s Mercedes Platformunu Bir Adım Daha İleriye Taşıyarak, Bir Mentorluk Programı Oluşturmaya Karar Verdik. Bunu Da She’s Mentoring Olarak Adlandırdık. Programa Alanında Birbirinden Başarılı, She’s Mercedes Platformumuzdaki Gönüllü Mentorlerimiz Dahil Oldular. Tüm Bu Gönüllü Mentörler, Hayalleri Olan, Başarı Yolunda İlerleyen Genç Yeteneklerle Tanışmak, Kendi Deneyimlerini Ve Bilgi Birikimlerini Aktarmak, Kariyer Yolculuklarında Onlara Işık Tutmak İçin Oldukça Heyecanlılar. She’s Mentoring, She’s Mercedes’in En Güçlü Ayaklarından Biri Olacak Diye Düşünüyoruz. Kendi İlhamını İçinde Taşıyan Kadınlarla Büyüyerek İleride Başkalarına Da İlham Olacak Yeni “she’s Mercedes”leri Yaratacak. Bu Yolda Başarılı Genç Kadınlarımızın Hayatlarında Fark Yaratacağımıza Ve Karşılarına Çıkan Zorlukları Hep Birlikte Bertaraf Edeceğimize Gönülden İnanıyoruz.”

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.