Temsa, Busworld'de Safir VIP ile göz doldurdu

Temsa, Busworld'de Safir VIP ile göz doldurdu

Temsa, dünyanın en prestijli otobüs endüstrisi fuarı olan Busworld Turkey’de 4 aracını sergiledi. Temsa 2+1 koltuklu Safir VIP aracıyla büyük ilgi gördü.

Temsa, dünyanın en prestijli otobüs endüstrisi fuarı Busworld Turkey’in segmentlerinde öncü olan 4 modeli ile gücünü ortaya koydu. Temsa, 2+1 koltuklu Safir VIP, Prestij ve Avenue modellerini fuarda sergilerken, Temsa Global Genel Müdür Yardımcısı İsmail Kemal Gürleyik, yolcu taşımacılığında her geçen gün konfor talebinin ve beklentilerinin arttığına dikkat çekti.
Temsa, otobüs sektörünün en önemli fuarı Busworld Türkiye’de 4 ürün sergiledi. Temsa, konfor” temasının hakim olduğu stand alanında, şehirlerarası ve şehir içi yolculuklarda üst düzey konfor yaşatan 4 otobüs ve midibüsü ziyaretçilerin beğenisine sundu. “Safir VIP ile taşımacılığa kalite gelecek”

Temsa, Busworld Turkey 2012 otobüs fuarında Safir VIP, Prestij ve Avenue modellerini sergiledi. Fuarın açılışı öncesinde düzenlenen basın gününde bilgi veren Temsa Global Genel Müdürü Yardımcısı İsmail Gürleyik uçak konforunda otobüsler ürettiklerini söyledi. Safir modelinin bugüne kadar 600 adetlik bir satış başarısı yakaladığını ifade eden Gürleyik, Adana Fabrikası’nın bantlarında bugüne kadar 22 binin üzerinde otobüs ve midibüs üretildiğini kaydetti. Güreylik sözlerine şöyle devam etti: “Günümüzde yolcu taşımacılığında her geçen gün konfor talebi ve beklentiler artıyor. Araç içinde sunulan konfor düzeyi yolcu memnuniyetini oluşturan en önemli noktalar arasında yer alıyor. Temsa, sektörün taleplerine, ihtiyaçlarına en uygun araçları üretmek için çalışıyor. Türkiye’nin ilk otobüs firması, 86 yıllık tecrübesiyle otobüs filolarında yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Safir VIP, üstün donanımı ve ekonomik yakıt tüketimi ile segmentindeki araçlardan ayrılıyor ve firmalara rekabet üstünlüğü sağlıyor. Aynı zamanda yakıt tüketiminde de oldukça çevreci bir araç. Safir VIP gibi yolcu konforu odaklı araçların şehirlerarası yolcu taşımacılığında yer almasını ve yaygınlaşmasını temenni ediyoruz. Safir VIP geniş koltuk aralıkları ve ferah iç alanının yanı sıra, ileri teknoloji ürünlerle donatılması nedeniyle de yolcularımızın vazgeçemeyecekleri araçlar olacak” şeklinde konuştu. www.tasimacilar.com 25.04.2012/14:09